Weer Towradgi - NSW

14:00 Zondag
Lichte regen
Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht
13° Gevoelstemperatuur 13°
Neerslag 60% 0.3 mm
reloj Per uur Lichte regen in de komende uren
  • Vandaag 5 Jul Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 90% 3 mm 14° / Stevige wind uit het Zuiden 7 - 15 m/s
  • Morgen 6 Jul Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 80% 5.2 mm 15° / 11° Stevige wind uit het Zuiden 7 - 14 m/s
  • Dinsdag 7 Jul Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 70% 1.3 mm 16° / 11° Stevige wind uit het Zuiden 7 - 15 m/s
  • Woensdag 8 Jul Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 80% 0.9 mm 16° / 10° Matige wind uit het Zuidwesten 5 - 11 m/s
  • Donderdag 9 Jul Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 80% 2.2 mm 16° / 11° Matige wind uit het Zuidwesten 4 - 10 m/s
  • Vrijdag 10 Jul Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 80% 3.1 mm 13° / 10° Matige wind uit het Zuidwesten 3 - 6 m/s
  • Zaterdag 11 Jul Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 30% 0.2 mm 18° / Matige wind uit het Noordwesten 2 - 8 m/s

Het weer in Towradgi - NSW vandaag

, 5 juli

Weersverwachting voor Towradgi - NSW morgen

6 juli
14:00 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 60% 0.3 mm 13° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 13°
Stevige wind uit het Zuiden Zuiden 6 - 14 m/s
UV-index 1 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 60% 0.3 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 79%
  • Dauwpunt Dauwpunt 9 °C
  • Bewolking Bewolking 94%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 13 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 6 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 6 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1034 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 14 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3000 m
15:00 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 60% 0.2 mm 13° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 13°
Matige wind uit het Zuiden Zuiden 7 - 14 m/s
UV-index 1 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 60% 0.2 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 81%
  • Dauwpunt Dauwpunt 10 °C
  • Bewolking Bewolking 76%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 13 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 8 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 7 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1034 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 14 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3000 m
16:00 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 60% 0.3 mm 13° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 13°
Matige wind uit het Zuiden Zuiden 7 - 14 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 60% 0.3 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 84%
  • Dauwpunt Dauwpunt 10 °C
  • Bewolking Bewolking 90%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 13 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 8 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 7 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1034 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 14 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 2900 m
17:00 Lichte regen met bewolkte lucht 70% 0.4 mm 12° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 12°
Matige wind uit het Zuiden Zuiden 6 - 13 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 70% 0.4 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 88%
  • Dauwpunt Dauwpunt 10 °C
  • Bewolking Bewolking 98%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 12 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 5 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 6 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1034 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 13 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 2900 m
18:00 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 60% 0.6 mm 11° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 11°
Matige wind uit het Zuidwesten Zuidwesten 6 - 11 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 60% 0.6 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 91%
  • Dauwpunt Dauwpunt 10 °C
  • Bewolking Bewolking 77%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 11 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 7 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 6 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1034 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 11 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 2900 m
19:00 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 30% 0.2 mm 11° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 11°
Matige wind uit het Zuidwesten Zuidwesten 5 - 11 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 30% 0.2 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 94%
  • Dauwpunt Dauwpunt 10 °C
  • Bewolking Bewolking 93%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 11 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 12 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 5 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1035 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 11 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 2900 m
20:00 Verspreide wolken 12° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 12°
Matige wind uit het Zuidwesten Zuidwesten 4 - 10 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 20% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 91%
  • Dauwpunt Dauwpunt 10 °C
  • Bewolking Bewolking 55%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 12 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 12 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 4 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1035 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 10 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 2900 m
21:00 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 30% 0.1 mm 12° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 12°
Matige wind uit het Zuidwesten Zuidwesten 5 - 9 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 30% 0.1 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 89%
  • Dauwpunt Dauwpunt 10 °C
  • Bewolking Bewolking 89%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 12 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 7 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 5 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1036 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 9 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 2900 m
22:00 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 30% 0.3 mm 12° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 12°
Matige wind uit het Zuiden Zuiden 5 - 10 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 30% 0.3 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 87%
  • Dauwpunt Dauwpunt 10 °C
  • Bewolking Bewolking 86%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 12 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 4 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 5 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1036 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 10 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 2900 m
Lichte regen 23:00 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 40% 0.3 mm 13° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 13°
Matige wind uit het Zuiden Zuiden 6 - 12 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
23:00 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 40% 0.6 mm 13° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 13°
Matige wind uit het Zuiden Zuiden 6 - 12 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 40% 0.3 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 83%
  • Dauwpunt Dauwpunt 10 °C
  • Bewolking Bewolking 62%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 13 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 5 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 6 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1036 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 12 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 2900 m
24:00 Gedeeltelijk bewolkt 13° Gedeeltelijk bewolkt
Gevoelstemperatuur 13°
Matige wind uit het Zuiden Zuiden 7 - 13 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 20% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 79%
  • Dauwpunt Dauwpunt 9 °C
  • Bewolking Bewolking 96%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 13 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 12 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 7 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1036 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 13 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 2900 m

Luchtkwaliteit in Towradgi vandaag

Detail
25
Acceptable O₃ (61 µg/m³)

Zonsopkomst en zonsondergang

Zonsopkomst 07:03 Zonsondergang 16:58
Eerste licht 06:35 Hoogste punt 12:00 Laatste licht 17:26
Lengte dag 9u 55m

Resterend daglicht 2u 39m

Maanskalender

Maa Din Woe Don Vri Zat Zon
5 Wassende Maan
6 Wassende Maan
7 Wassende Maan
8 Wassende Maan
9 Wassende Maan
10 Wassende Maan
11 Wassende Maan
12 Wassende Maan
13 nieuwe maan
14 nieuwe maan
15 nieuwe maan
16 Afnemende maan
17 Afnemende maan
18 Afnemende maan

Wat voor weer is het in Towradgi - NSW in juli?

  • Gem, T.
    Gem, T.: 14 °C Max.: 15 °C Min: 12 °C
  • Regendagen
    Regendagen: 8 dagen
  • Neerslaghoeveelheid
    Neerslaghoeveelheid: 68 mm
  • Gem. wind
    Gem. wind: 21 m/s

Weer Grafieken

Maximum Minimum Neerslag Regen Sneeuw

Video's

Bosbrand bij Ophir Creek
Bosbrand bij Ophir Creek