Weer Nampont

13:00 Zaterdag
Lichte regen
Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht
20° Gevoelstemperatuur 20°
Neerslag 30% 0.2 mm
reloj Per uur Lichte regen in de komende uren
  • Vandaag 26 Sep Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 40% 1.5 mm 20° / 14° Matige wind uit het Noorden 4 - 7 m/s
  • Morgen 27 Sep Verspreide wolken 24° / 12° Matige wind uit het Zuidwesten 4 - 9 m/s
  • Maandag 28 Sep Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 70% 1.2 mm 22° / 16° Matige wind uit het Oosten 4 - 8 m/s
  • Dinsdag 29 Sep Gedeeltelijk bewolkt 26° / 14° Matige wind uit het Zuidoosten 4 - 7 m/s
  • Woensdag 30 Sep Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 90% 4.9 mm 22° / 17° Matige wind uit het Zuidoosten 6 - 11 m/s
  • Donderdag 1 Okt Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 70% 0.2 mm 20° / 13° Matige wind uit het Westen 4 - 8 m/s
  • Vrijdag 2 Okt Verspreide wolken 19° / 10° Matige wind uit het Noordwesten 2 - 6 m/s

Het weer in Nampont vandaag

, 26 september

Weersverwachting voor Nampont morgen

27 september
13:00 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 30% 0.2 mm 20° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 20°
Matige wind uit het Noorden Noorden 3 - 7 m/s
UV-index 3 Zwak SPF: 6-10
  • Regen Regen 30% 0.2 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 74%
  • Dauwpunt Dauwpunt 15 °C
  • Bewolking Bewolking 79%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 20 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 9 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 3 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1022 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 7 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3400 m
14:00 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 30% 0.4 mm 20° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 20°
Matige wind uit het Noorden Noorden 3 - 6 m/s
UV-index 2 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 30% 0.4 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 73%
  • Dauwpunt Dauwpunt 15 °C
  • Bewolking Bewolking 89%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 20 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 10 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 3 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1022 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 6 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3400 m
15:00 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 30% 0.3 mm 20° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 20°
Matige wind uit het Noorden Noorden 2 - 6 m/s
UV-index 2 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 30% 0.3 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 73%
  • Dauwpunt Dauwpunt 15 °C
  • Bewolking Bewolking 90%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 20 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 10 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 2 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1022 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 6 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3500 m
16:00 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 30% 0.3 mm 20° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 20°
Matige wind uit het Noorden Noorden 3 - 6 m/s
UV-index 1 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 30% 0.3 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 73%
  • Dauwpunt Dauwpunt 15 °C
  • Bewolking Bewolking 93%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 20 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 10 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 3 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1022 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 6 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3500 m
17:00 Lichte regen met bewolkte lucht 30% 0.2 mm 19° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 19°
Matige wind uit het Noorden Noorden 2 - 6 m/s
UV-index 1 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 30% 0.2 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 73%
  • Dauwpunt Dauwpunt 15 °C
  • Bewolking Bewolking 98%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 19 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 14 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 2 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1022 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 6 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3500 m
18:00 Bewolking 19° Bewolking
Gevoelstemperatuur 19°
Zachte wind uit het Noorden Noorden 2 - 5 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 10% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 75%
  • Dauwpunt Dauwpunt 15 °C
  • Bewolking Bewolking 97%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 19 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 18 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 2 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1022 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 5 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3500 m
19:00 Gedeeltelijk bewolkt 18° Gedeeltelijk bewolkt
Gevoelstemperatuur 18°
Zachte wind uit het Noorden Noorden 1 - 4 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 82%
  • Dauwpunt Dauwpunt 15 °C
  • Bewolking Bewolking 92%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 18 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 30 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 1 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1022 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 4 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3600 m
Gedeeltelijk bewolkt 20:00 Gedeeltelijk bewolkt 17° Gedeeltelijk bewolkt
Gevoelstemperatuur 17°
Zachte wind uit het Noordoosten Noordoosten 2 - 3 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
20:00 Gedeeltelijk bewolkt 17° Gedeeltelijk bewolkt
Gevoelstemperatuur 17°
Zachte wind uit het Noordoosten Noordoosten 2 - 3 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 86%
  • Dauwpunt Dauwpunt 15 °C
  • Bewolking Bewolking 69%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 17 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 25 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 2 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1022 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 3 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3600 m
21:00 Gedeeltelijk bewolkt 16° Gedeeltelijk bewolkt
Gevoelstemperatuur 16°
Zachte wind uit het Noordoosten Noordoosten 3 - 4 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 87%
  • Dauwpunt Dauwpunt 14 °C
  • Bewolking Bewolking 63%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 16 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 25 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 3 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1022 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 4 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3600 m
22:00 Gedeeltelijk bewolkt 16° Gedeeltelijk bewolkt
Gevoelstemperatuur 16°
Zachte wind uit het Noordoosten Noordoosten 3 - 4 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 89%
  • Dauwpunt Dauwpunt 14 °C
  • Bewolking Bewolking 61%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 16 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 25 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 3 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1022 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 4 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3600 m
Hoge wolken 23:00 Hoge wolken 15° Hoge wolken
Gevoelstemperatuur 15°
Zachte wind uit het Noordoosten Noordoosten 3 - 5 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
23:00 Gedeeltelijk bewolkt 15° Gedeeltelijk bewolkt
Gevoelstemperatuur 15°
Zachte wind uit het Noordoosten Noordoosten 3 - 5 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 91%
  • Dauwpunt Dauwpunt 13 °C
  • Bewolking Bewolking 55%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 15 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 20 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 3 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1022 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 5 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3600 m
24:00 Verspreide wolken 14° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 14°
Zachte wind uit het Oosten Oosten 3 - 5 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 93%
  • Dauwpunt Dauwpunt 13 °C
  • Bewolking Bewolking 53%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 14 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 20 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 3 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1022 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 5 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3600 m

Luchtkwaliteit in Nampont vandaag

Detail
38
Acceptable PM₂₅ (23 µg/m³)

Pollengetal

Detail
Pollengetal
Zeer laag Gras (2 #/m³)

Zonsopkomst en zonsondergang

Zonsopkomst 07:45 Zonsondergang 19:42
Eerste licht 07:12 Hoogste punt 13:44 Laatste licht 20:14
Lengte dag 11u 57m

Resterend daglicht 6u 40m

Maanskalender

Maa Din Woe Don Vri Zat Zon
26 volle maan
27 volle maan
28 Afnemende maan
29 Afnemende maan
30 Afnemende maan
1 Afnemende maan
2 Afnemende maan
3 Afnemende maan
4 Afnemende maan
5 Afnemende maan
6 Afnemende maan
7 Afnemende maan
8 Afnemende maan
9 nieuwe maan

Wat voor weer is het in Nampont in september?

  • Gem, T.
    Gem, T.: 15 °C Max.: 19 °C Min: 12 °C
  • Regendagen
    Regendagen: 11 dagen
  • Neerslaghoeveelheid
    Neerslaghoeveelheid: 60 mm
  • Gem. wind
    Gem. wind: 14 m/s

Weer Grafieken

Video's

Overstromingen veroorzaken grote schade in het noorden en westen van Libië
Overstromingen veroorzaken grote schade in het noorden en westen van Libië