Weer Almoraima

08:00 Dinsdag
Stofsluier
Stofsluier met heldere hemel
25° Gevoelstemperatuur 25°
Matige wind uit het Oosten Oosten 17 - 37 m/s
reloj Per uur Stofsluier in de komende uren
  • Vandaag 28 Jul Stofsluier met heldere hemel Meer informatie 30° / 22° Matige wind uit het Oosten 6 - 14 m/s
  • Morgen 29 Jul Stofsluier met heldere hemel 30° / 21° Matige wind uit het Oosten 5 - 11 m/s
  • Donderdag 30 Jul Mist 30° / 19° Matige wind uit het Oosten 4 - 10 m/s
  • Vrijdag 31 Jul Stofsluier met heldere hemel 30° / 20° Matige wind uit het Zuidoosten 4 - 10 m/s
  • Zaterdag 1 Aug Stofsluier met heldere hemel 30° / 20° Matige wind uit het Oosten 4 - 11 m/s
  • Zondag 2 Aug Mist 32° / 20° Matige wind uit het Zuidoosten 3 - 8 m/s
  • Maandag 3 Aug Helder 37° / 19° Matige wind uit het Westen 3 - 8 m/s

Het weer in Almoraima vandaag

, 28 juli

Weersverwachting voor Almoraima morgen

29 juli
09:00 Stofsluier met heldere hemel 25° Stofsluier
Gevoelstemperatuur 25°
Matige wind uit het Oosten Oosten 5 - 10 m/s
UV-index 1 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 80%
  • Dauwpunt Dauwpunt 21 °C
  • Bewolking Bewolking 19%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 25 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 25 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 5 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1016 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 10 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4900 m
10:00 Stofsluier met heldere hemel 26° Stofsluier
Gevoelstemperatuur 27°
Matige wind uit het Oosten Oosten 5 - 11 m/s
UV-index 2 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 75%
  • Dauwpunt Dauwpunt 21 °C
  • Bewolking Bewolking 24%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 27 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 25 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 5 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1017 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 11 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4900 m
11:00 Stofsluier met heldere hemel 27° Stofsluier
Gevoelstemperatuur 29°
Matige wind uit het Oosten Oosten 6 - 13 m/s
UV-index 3 Zwak SPF: 6-10
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 70%
  • Dauwpunt Dauwpunt 21 °C
  • Bewolking Bewolking 17%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 29 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 25 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 6 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1017 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 13 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4900 m
12:00 Stofsluier met heldere hemel 28° Stofsluier
Gevoelstemperatuur 30°
Matige wind uit het Oosten Oosten 6 - 13 m/s
UV-index 6 Matig SPF: 15-25
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 67%
  • Dauwpunt Dauwpunt 21 °C
  • Bewolking Bewolking 17%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 30 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 25 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 6 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1018 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 13 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 5000 m
13:00 Stofsluier met heldere hemel 28° Stofsluier
Gevoelstemperatuur 30°
Matige wind uit het Oosten Oosten 6 - 14 m/s
UV-index 8 Sterk! SPF: 25-50
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 66%
  • Dauwpunt Dauwpunt 21 °C
  • Bewolking Bewolking 7%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 30 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 30 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 6 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1018 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 14 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 5000 m
Stofsluier 14:00 Stofsluier met heldere hemel 29° Stofsluier
Gevoelstemperatuur 31°
Matige wind uit het Oosten Oosten 6 - 13 m/s
UV-index 9 Sterk! SPF: 25-50
14:00 Stofsluier met heldere hemel 29° Stofsluier
Gevoelstemperatuur 31°
Matige wind uit het Oosten Oosten 6 - 13 m/s
UV-index 9 Sterk! SPF: 25-50
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 65%
  • Dauwpunt Dauwpunt 21 °C
  • Bewolking Bewolking 3%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 31 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 30 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 6 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1018 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 13 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 5000 m
15:00 Stofsluier met heldere hemel 29° Stofsluier
Gevoelstemperatuur 32°
Matige wind uit het Oosten Oosten 6 - 13 m/s
UV-index 9 Sterk! SPF: 25-50
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 63%
  • Dauwpunt Dauwpunt 21 °C
  • Bewolking Bewolking 1%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 32 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 30 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 6 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1017 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 13 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 5000 m
16:00 Helder 29° Helder
Gevoelstemperatuur 32°
Matige wind uit het Oosten Oosten 6 - 13 m/s
UV-index 8 Sterk! SPF: 25-50
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 62%
  • Dauwpunt Dauwpunt 21 °C
  • Bewolking Bewolking 0%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 32 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 30 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 6 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1017 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 13 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 5000 m
Helder 17:00 Helder 29° Helder
Gevoelstemperatuur 31°
Matige wind uit het Oosten Oosten 5 - 13 m/s
UV-index 6 Matig SPF: 15-25
17:00 Helder 29° Helder
Gevoelstemperatuur 31°
Matige wind uit het Oosten Oosten 5 - 13 m/s
UV-index 6 Matig SPF: 15-25
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 62%
  • Dauwpunt Dauwpunt 21 °C
  • Bewolking Bewolking 0%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 31 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 30 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 5 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1017 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 13 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 5000 m
18:00 Helder 28° Helder
Gevoelstemperatuur 31°
Matige wind uit het Oosten Oosten 5 - 12 m/s
UV-index 4 Zwak SPF: 6-10
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 65%
  • Dauwpunt Dauwpunt 21 °C
  • Bewolking Bewolking 0%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 31 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 30 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 5 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1017 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 12 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 5000 m
19:00 Helder 28° Helder
Gevoelstemperatuur 30°
Matige wind uit het Oosten Oosten 4 - 11 m/s
UV-index 2 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 69%
  • Dauwpunt Dauwpunt 21 °C
  • Bewolking Bewolking 0%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 30 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 30 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 4 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1016 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 11 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 5000 m
Helder 20:00 Helder 26° Helder
Gevoelstemperatuur 28°
Matige wind uit het Oosten Oosten 4 - 10 m/s
UV-index 1 Vrijwel geen SPF: nee
20:00 Helder 26° Helder
Gevoelstemperatuur 28°
Matige wind uit het Oosten Oosten 4 - 10 m/s
UV-index 1 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 74%
  • Dauwpunt Dauwpunt 21 °C
  • Bewolking Bewolking 0%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 28 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 30 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 4 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1016 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 10 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 5000 m
21:00 Helder 25° Helder
Gevoelstemperatuur 26°
Matige wind uit het Oosten Oosten 4 - 9 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 80%
  • Dauwpunt Dauwpunt 21 °C
  • Bewolking Bewolking 0%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 26 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 25 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 4 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1017 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 9 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 5000 m
22:00 Heldere hemel 24° Heldere hemel
Gevoelstemperatuur 24°
Matige wind uit het Oosten Oosten 3 - 8 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 83%
  • Dauwpunt Dauwpunt 21 °C
  • Bewolking Bewolking 0%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 24 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 25 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 3 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1017 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 8 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 5100 m
Heldere hemel 23:00 Heldere hemel 24° Heldere hemel
Gevoelstemperatuur 24°
Matige wind uit het Oosten Oosten 3 - 7 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
23:00 Stofsluier met heldere hemel 24° Stofsluier
Gevoelstemperatuur 24°
Matige wind uit het Oosten Oosten 3 - 7 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 83%
  • Dauwpunt Dauwpunt 21 °C
  • Bewolking Bewolking 0%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 24 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 25 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 3 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1018 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 7 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 5100 m
24:00 Stofsluier met heldere hemel 23° Stofsluier
Gevoelstemperatuur 23°
Matige wind uit het Oosten Oosten 3 - 6 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 83%
  • Dauwpunt Dauwpunt 20 °C
  • Bewolking Bewolking 0%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 23 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 25 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 3 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1018 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 6 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 5100 m

Luchtkwaliteit in Almoraima vandaag

Detail
46
Redelijk O₃ (117 µg/m³)

Pollengetal

Detail
Pollengetal
Laag Gras (7 #/m³)

Zonsopkomst en zonsondergang

Zonsopkomst 07:25 Zonsondergang 21:30
Eerste licht 06:56 Hoogste punt 14:28 Laatste licht 21:59
Lengte dag 14u 5m

Resterend daglicht 12u 57m

Maanskalender

Maa Din Woe Don Vri Zat Zon
28 volle maan
29 volle maan
30 volle maan
31 Afnemende maan
1 Afnemende maan
2 Afnemende maan
3 Afnemende maan
4 Afnemende maan
5 Afnemende maan
6 Afnemende maan
7 Afnemende maan
8 Afnemende maan
9 Afnemende maan
10 Afnemende maan

Wat voor weer is het in Almoraima in juli?

  • Gem, T.
    Gem, T.: 23 °C Max.: 27 °C Min: 20 °C
  • Regendagen
    Regendagen: 0 dagen
  • Neerslaghoeveelheid
    Neerslaghoeveelheid: 2 mm
  • Gem. wind
    Gem. wind: 15 m/s

Weer Grafieken

Video's

Zware storm en overstromingen in Maracaibo, Venezuela
Zware storm en overstromingen in Maracaibo, Venezuela