Weer Thiembronne

11:00 Donderdag
Lichte regen
Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht
19° Gevoelstemperatuur 19°
Neerslag 60% 0.4 mm
reloj Per uur Bewolkte lucht in de komende uren
  • Vandaag 27 Aug Onweer met gedeeltelijk bewolkte lucht 80% 7.2 mm 25° / 17° Matige wind uit het Zuidoosten 4 - 9 m/s
  • Morgen 28 Aug Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 90% 6.4 mm 20° / 15° Matige wind uit het Zuidwesten 7 - 13 m/s
  • Zaterdag 29 Aug Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 90% 3.4 mm 21° / 16° Stevige wind uit het Zuidwesten 8 - 15 m/s
  • Zondag 30 Aug Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 90% 2.3 mm 21° / 15° Stevige wind uit het Zuidwesten 8 - 14 m/s
  • Maandag 31 Aug Gematigde regen met gedeeltelijk bewolkte lucht 90% 13 mm 21° / 13° Stevige wind uit het Westen 8 - 17 m/s
  • Dinsdag 1 Sep Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 80% 0.4 mm 20° / 12° Matige wind uit het Zuidwesten 5 - 12 m/s
  • Woensdag 2 Sep Gedeeltelijk bewolkt 19° / 12° Matige wind uit het Westen 6 - 13 m/s

Het weer in Thiembronne vandaag

, 27 augustus

Weersverwachting voor Thiembronne morgen

28 augustus
11:00 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 60% 0.4 mm 19° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 19°
Matige wind uit het Zuiden Zuiden 2 - 6 m/s
UV-index 2 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 60% 0.4 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 92%
  • Dauwpunt Dauwpunt 18 °C
  • Bewolking Bewolking 30%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 19 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 20 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 2 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1009 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 6 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3800 m
12:00 Gedeeltelijk bewolkt 22° Gedeeltelijk bewolkt
Gevoelstemperatuur 23°
Matige wind uit het Zuidwesten Zuidwesten 4 - 8 m/s
UV-index 2 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 20% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 74%
  • Dauwpunt Dauwpunt 18 °C
  • Bewolking Bewolking 96%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 23 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 25 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 4 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1009 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 8 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3700 m
13:00 Gedeeltelijk bewolkt 23° Gedeeltelijk bewolkt
Gevoelstemperatuur 24°
Matige wind uit het Zuidwesten Zuidwesten 4 - 9 m/s
UV-index 4 Zwak SPF: 6-10
  • Regen Regen 10% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 70%
  • Dauwpunt Dauwpunt 17 °C
  • Bewolking Bewolking 71%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 24 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 30 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 4 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1009 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 9 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3700 m
14:00 Verspreide wolken 24° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 26°
Matige wind uit het Zuidwesten Zuidwesten 3 - 8 m/s
UV-index 4 Zwak SPF: 6-10
  • Regen Regen 10% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 64%
  • Dauwpunt Dauwpunt 17 °C
  • Bewolking Bewolking 49%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 26 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 35 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 3 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1009 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 8 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3600 m
15:00 Verspreide wolken 25° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 26°
Matige wind uit het Zuidwesten Zuidwesten 3 - 7 m/s
UV-index 4 Zwak SPF: 6-10
  • Regen Regen 10% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 63%
  • Dauwpunt Dauwpunt 17 °C
  • Bewolking Bewolking 29%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 26 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 35 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 3 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1009 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 7 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3600 m
16:00 Verspreide wolken 25° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 26°
Matige wind uit het Zuidwesten Zuidwesten 2 - 8 m/s
UV-index 3 Zwak SPF: 6-10
  • Regen Regen 10% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 64%
  • Dauwpunt Dauwpunt 18 °C
  • Bewolking Bewolking 32%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 26 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 14 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 2 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1009 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 8 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3600 m
Verspreide wolken 17:00 Verspreide wolken 25° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 26°
Matige wind uit het Zuiden Zuiden 2 - 7 m/s
UV-index 2 Vrijwel geen SPF: nee
17:00 Lichte regen met bewolkte lucht 30% 0.3 mm 25° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 26°
Matige wind uit het Zuiden Zuiden 2 - 7 m/s
UV-index 2 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 10% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 64%
  • Dauwpunt Dauwpunt 18 °C
  • Bewolking Bewolking 43%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 26 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 14 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 2 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1009 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 7 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3600 m
18:00 Lichte regen met bewolkte lucht 30% 0.3 mm 24° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 24°
Matige wind uit het Zuidwesten Zuidwesten 3 - 7 m/s
UV-index 1 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 30% 0.3 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 72%
  • Dauwpunt Dauwpunt 18 °C
  • Bewolking Bewolking 97%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 24 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 3 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 3 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1009 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 7 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3500 m
19:00 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 50% 0.8 mm 22° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 22°
Zachte wind uit het Zuidwesten Zuidwesten 3 - 5 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 50% 0.8 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 92%
  • Dauwpunt Dauwpunt 20 °C
  • Bewolking Bewolking 71%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 22 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 5 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 3 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1008 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 5 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3400 m
Lichte regen 20:00 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 60% 1 mm 20° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 20°
Matige wind uit het Zuiden Zuiden 1 - 6 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
20:00 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 70% 2.2 mm 20° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 20°
Matige wind uit het Zuiden Zuiden 1 - 6 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 60% 1 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 95%
  • Dauwpunt Dauwpunt 19 °C
  • Bewolking Bewolking 50%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 20 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 8 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 1 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1009 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 6 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3500 m
21:00 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 70% 0.4 mm 19° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 19°
Zachte wind uit het Zuidwesten Zuidwesten 1 - 3 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 70% 0.4 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 97%
  • Dauwpunt Dauwpunt 19 °C
  • Bewolking Bewolking 73%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 19 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 4 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 1 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1008 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 3 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3400 m
22:00 Onweer met gedeeltelijk bewolkte lucht 60% 1.6 mm 19° Onweer
Gevoelstemperatuur 19°
Matige wind uit het Zuidwesten Zuidwesten 2 - 6 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 60% 1.6 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 98%
  • Dauwpunt Dauwpunt 18 °C
  • Bewolking Bewolking 40%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 19 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 5 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 2 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1008 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 6 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3500 m
Lichte regen 23:00 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 40% 0.2 mm 18° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 18°
Zachte wind uit het Zuidwesten Zuidwesten 3 - 4 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
23:00 Onweer met gedeeltelijk bewolkte lucht 60% 1.9 mm 18° Onweer
Gevoelstemperatuur 18°
Zachte wind uit het Zuidwesten Zuidwesten 3 - 4 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 40% 0.2 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 99%
  • Dauwpunt Dauwpunt 18 °C
  • Bewolking Bewolking 88%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 18 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 8 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 3 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1009 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 4 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3400 m
24:00 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 30% 0.1 mm 18° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 18°
Zachte wind uit het Zuidwesten Zuidwesten 2 - 5 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 30% 0.1 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 99%
  • Dauwpunt Dauwpunt 18 °C
  • Bewolking Bewolking 32%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 18 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 8 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 2 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1008 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 5 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3300 m

Luchtkwaliteit in Thiembronne vandaag

Detail
35
Acceptable O₃ (85 µg/m³)

Pollengetal

Detail
Pollengetal
Laag Gras (8 #/m³)

Zonsopkomst en zonsondergang

Zonsopkomst 06:58 Zonsondergang 20:47
Eerste licht 06:23 Hoogste punt 13:53 Laatste licht 21:22
Lengte dag 13u 49m

Resterend daglicht 9u 43m

Maanskalender

Maa Din Woe Don Vri Zat Zon
27 volle maan
28 volle maan
29 volle maan
30 Afnemende maan
31 Afnemende maan
1 Afnemende maan
2 Afnemende maan
3 Afnemende maan
4 Afnemende maan
5 Afnemende maan
6 Afnemende maan
7 Afnemende maan
8 Afnemende maan
9 Afnemende maan

Wat voor weer is het in Thiembronne in augustus?

  • Gem, T.
    Gem, T.: 18 °C Max.: 21 °C Min: 14 °C
  • Regendagen
    Regendagen: 12 dagen
  • Neerslaghoeveelheid
    Neerslaghoeveelheid: 77 mm
  • Gem. wind
    Gem. wind: 13 m/s

Weer Grafieken

Video's

Een enorme overstroming richt grote schade aan in Rasuwa, Nepal
Een enorme overstroming richt grote schade aan in Rasuwa, Nepal