Weer Seošnica

17:00 Woensdag
Lichte regen
Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht
18° Gevoelstemperatuur 18°
Neerslag 60% 0.5 mm
reloj Per uur Lichte regen in de komende uren
  • Vandaag 1 Jul Onweer met gedeeltelijk bewolkte lucht 90% 15 mm 25° / 14° Matige wind uit het Zuiden 2 - 8 m/s
  • Morgen 2 Jul Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 90% 12 mm 22° / 14° Matige wind uit het Noordwesten 3 - 9 m/s
  • Vrijdag 3 Jul Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 80% 8 mm 19° / 14° Matige wind uit het Noorden 3 - 9 m/s
  • Zaterdag 4 Jul Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 80% 1.4 mm 18° / 10° Stevige wind uit het Noorden 5 - 14 m/s
  • Zondag 5 Jul Helder 19° / Matige wind uit het Noorden 4 - 12 m/s
  • Maandag 6 Jul Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 70% 2.6 mm 21° / Matige wind uit het Noorden 3 - 10 m/s
  • Dinsdag 7 Jul Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 70% 1.4 mm 23° / 11° Matige wind uit het Noordwesten 3 - 10 m/s

Het weer in Seošnica vandaag

, 1 juli

Weersverwachting voor Seošnica morgen

2 juli
17:00 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 60% 2.2 mm 17° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 17°
Matige wind uit het Zuiden Zuiden 1 - 7 m/s
UV-index 2 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 60% 2.2 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 100%
  • Dauwpunt Dauwpunt 17 °C
  • Bewolking Bewolking 38%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 17 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 4 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 1 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1015 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 7 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4000 m
18:00 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 60% 0.5 mm 18° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 18°
Zachte wind uit het Westen Westen 1 - 4 m/s
UV-index 1 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 60% 0.5 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 93%
  • Dauwpunt Dauwpunt 17 °C
  • Bewolking Bewolking 14%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 18 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 9 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 1 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1014 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 4 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4100 m
19:00 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 40% 0.1 mm 18° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 18°
Zachte wind uit het Westen Westen 1 - 4 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 40% 0.1 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 93%
  • Dauwpunt Dauwpunt 17 °C
  • Bewolking Bewolking 22%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 18 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 12 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 1 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1015 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 4 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4200 m
20:00 Verspreide wolken 17° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 17°
Zachte wind uit het Westen Westen 1 - 4 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 20% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 100%
  • Dauwpunt Dauwpunt 17 °C
  • Bewolking Bewolking 46%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 17 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 18 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 1 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1015 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 4 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4100 m
21:00 Gedeeltelijk bewolkt 16° Gedeeltelijk bewolkt
Gevoelstemperatuur 16°
Zachte wind uit het Zuiden Zuiden 1 - 2 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 10% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 100%
  • Dauwpunt Dauwpunt 16 °C
  • Bewolking Bewolking 55%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 16 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 10 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 1 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1015 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 2 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4000 m
22:00 Gedeeltelijk bewolkt 15° Gedeeltelijk bewolkt
Gevoelstemperatuur 15°
Zachte wind uit het Zuiden Zuiden 1 - 2 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 10% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 100%
  • Dauwpunt Dauwpunt 15 °C
  • Bewolking Bewolking 66%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 15 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 10 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 1 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1015 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 2 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3900 m
23:00 Gedeeltelijk bewolkt 15° Gedeeltelijk bewolkt
Gevoelstemperatuur 15°
Zachte wind uit het Zuiden Zuiden 1 - 2 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 100%
  • Dauwpunt Dauwpunt 15 °C
  • Bewolking Bewolking 85%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 15 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 16 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 1 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1015 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 2 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3900 m
24:00 Gedeeltelijk bewolkt 15° Gedeeltelijk bewolkt
Gevoelstemperatuur 15°
Zachte wind uit het Zuiden Zuiden 1 - 3 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 99%
  • Dauwpunt Dauwpunt 15 °C
  • Bewolking Bewolking 56%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 15 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 20 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 1 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1014 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 3 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4000 m

Luchtkwaliteit in Seošnica vandaag

Detail
38
Acceptable O₃ (94 µg/m³)

Pollengetal

Detail
Pollengetal
Laag Gras (9 #/m³)

Zonsopkomst en zonsondergang

Zonsopkomst 05:04 Zonsondergang 20:21
Eerste licht 04:29 Hoogste punt 12:43 Laatste licht 20:56
Lengte dag 15u 17m

Resterend daglicht 2u 42m

Maanskalender

Maa Din Woe Don Vri Zat Zon
1 volle maan
2 Afnemende maan
3 Afnemende maan
4 Afnemende maan
5 Afnemende maan
6 Afnemende maan
7 Afnemende maan
8 Afnemende maan
9 Afnemende maan
10 Afnemende maan
11 Afnemende maan
12 Afnemende maan
13 nieuwe maan
14 nieuwe maan

Wat voor weer is het in Seošnica in juli?

  • Gem, T.
    Gem, T.: 16 °C Max.: 22 °C Min: 10 °C
  • Regendagen
    Regendagen: 15 dagen
  • Neerslaghoeveelheid
    Neerslaghoeveelheid: 109 mm
  • Gem. wind
    Gem. wind: 5 m/s

Weer Grafieken

Maximum Minimum Neerslag Regen Sneeuw

Video's

Een storm met extreme regenval en zeer sterke winden trof Boekarest, Roemenië
Een storm met extreme regenval en zeer sterke winden trof Boekarest, Roemenië