Weer Salmour

05:00 Dinsdag
Lichte regen
Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht
11° Gevoelstemperatuur 11°
Neerslag 30% 0.1 mm
reloj Per uur Lichte regen in de komende uren
  • Vandaag 20 Okt Gematigde regen met bewolkte lucht 90% 28 mm 13° / 11° Matige wind uit het Noordwesten 4 - 7 m/s
  • Morgen 21 Okt Gematigde regen met gedeeltelijk bewolkte lucht 90% 11 mm 19° / 10° Matige wind uit het Zuidwesten 4 - 7 m/s
  • Donderdag 22 Okt Verspreide wolken 17° / 6° Matige wind uit het Noordwesten 3 - 6 m/s
  • Vrijdag 23 Okt Verspreide wolken 15° / 6° Matige wind uit het Noorden 3 - 7 m/s
  • Zaterdag 24 Okt Verspreide wolken 16° / 4° Zachte wind uit het Zuiden 2 - 5 m/s
  • Zondag 25 Okt Gedeeltelijk bewolkt 11° / 4° Matige wind uit het Noorden 3 - 8 m/s
  • Maandag 26 Okt Helder 16° / 3° Matige wind uit het Noorden 2 - 6 m/s

Het weer in Salmour vandaag

, 20 oktober

Weersverwachting voor Salmour morgen

21 oktober
05:00 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 30% 0.1 mm 11° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 11°
Zachte wind uit het Zuidoosten Zuidoosten 1 - 1 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 30% 0.1 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 94%
  • Dauwpunt Dauwpunt 10 °C
  • Bewolking Bewolking 96%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 11 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 10 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 1 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1019 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 1 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3200 m
06:00 Bewolking 11° Bewolking
Gevoelstemperatuur 11°
Zachte wind uit het Zuiden Zuiden 1 - 2 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 10% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 94%
  • Dauwpunt Dauwpunt 11 °C
  • Bewolking Bewolking 98%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 11 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 14 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 1 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1018 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 2 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3100 m
07:00 Gedeeltelijk bewolkt 11° Gedeeltelijk bewolkt
Gevoelstemperatuur 11°
Zachte wind uit het Zuidwesten Zuidwesten 1 - 2 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 10% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 94%
  • Dauwpunt Dauwpunt 10 °C
  • Bewolking Bewolking 89%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 11 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 14 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 1 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1018 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 2 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3200 m
Bewolking 08:00 Bewolking 11° Bewolking
Gevoelstemperatuur 11°
Zachte wind uit het Westen Westen 1 - 2 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
08:00 Bewolking 11° Bewolking
Gevoelstemperatuur 11°
Zachte wind uit het Westen Westen 1 - 2 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 20% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 94%
  • Dauwpunt Dauwpunt 10 °C
  • Bewolking Bewolking 99%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 11 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 16 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 1 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1018 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 2 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3200 m
09:00 Bewolking 12° Bewolking
Gevoelstemperatuur 12°
Zachte wind uit het Zuidwesten Zuidwesten 1 - 2 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 20% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 90%
  • Dauwpunt Dauwpunt 10 °C
  • Bewolking Bewolking 100%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 12 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 14 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 1 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1019 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 2 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3100 m
10:00 Bewolking 13° Bewolking
Gevoelstemperatuur 12°
Zachte wind uit het Westen Westen 1 - 2 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 20% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 87%
  • Dauwpunt Dauwpunt 10 °C
  • Bewolking Bewolking 100%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 12 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 7 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 1 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1019 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 2 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3100 m
Lichte regen 11:00 Lichte regen met bewolkte lucht 80% 0.2 mm 13° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 13°
Zachte wind uit het Noordwesten Noordwesten 1 - 2 m/s
UV-index 1 Vrijwel geen SPF: nee
11:00 Lichte regen met bewolkte lucht 90% 0.6 mm 13° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 13°
Zachte wind uit het Noordwesten Noordwesten 1 - 2 m/s
UV-index 1 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 80% 0.2 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 88%
  • Dauwpunt Dauwpunt 11 °C
  • Bewolking Bewolking 100%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 13 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 6 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 1 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1018 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 2 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3100 m
12:00 Lichte regen met bewolkte lucht 90% 0.4 mm 13° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 13°
Zachte wind uit het Noordwesten Noordwesten 1 - 3 m/s
UV-index 1 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 90% 0.4 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 90%
  • Dauwpunt Dauwpunt 11 °C
  • Bewolking Bewolking 100%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 13 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 4 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 1 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1018 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 3 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3100 m
13:00 Lichte regen met bewolkte lucht 90% 1.1 mm 13° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 12°
Zachte wind uit het Noorden Noorden 2 - 3 m/s
UV-index 1 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 90% 1.1 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 94%
  • Dauwpunt Dauwpunt 12 °C
  • Bewolking Bewolking 100%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 12 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 3 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 2 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1017 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 3 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3200 m
Lichte regen 14:00 Lichte regen met bewolkte lucht 90% 1.7 mm 13° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 12°
Zachte wind uit het Noordwesten Noordwesten 2 - 4 m/s
UV-index 1 Vrijwel geen SPF: nee
14:00 Gematigde regen met bewolkte lucht 90% 6.7 mm 13° Gematigde regen
Gevoelstemperatuur 12°
Zachte wind uit het Noordwesten Noordwesten 2 - 4 m/s
UV-index 1 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 90% 1.7 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 95%
  • Dauwpunt Dauwpunt 12 °C
  • Bewolking Bewolking 100%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 12 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 2 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 2 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1017 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 4 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3200 m
15:00 Gematigde regen met bewolkte lucht 90% 3.9 mm 12° Gematigde regen
Gevoelstemperatuur 11°
Matige wind uit het Noordwesten Noordwesten 3 - 6 m/s
UV-index 1 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 90% 3.9 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 98%
  • Dauwpunt Dauwpunt 12 °C
  • Bewolking Bewolking 100%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 11 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 2 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 3 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1016 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 6 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3300 m
16:00 Gematigde regen met bewolkte lucht 90% 4 mm 12° Gematigde regen
Gevoelstemperatuur 11°
Zachte wind uit het Noordwesten Noordwesten 3 - 5 m/s
UV-index 1 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 90% 4 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 98%
  • Dauwpunt Dauwpunt 12 °C
  • Bewolking Bewolking 100%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 11 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 2 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 3 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1015 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 5 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3100 m
Lichte regen 17:00 Lichte regen met bewolkte lucht 90% 1.7 mm 12° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 11°
Zachte wind uit het Noordwesten Noordwesten 3 - 5 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
17:00 Gematigde regen met bewolkte lucht 90% 9.5 mm 12° Gematigde regen
Gevoelstemperatuur 11°
Zachte wind uit het Noordwesten Noordwesten 3 - 5 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 90% 1.7 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 98%
  • Dauwpunt Dauwpunt 12 °C
  • Bewolking Bewolking 100%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 11 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 2 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 3 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1015 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 5 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3200 m
18:00 Gematigde regen met bewolkte lucht 90% 3.8 mm 12° Gematigde regen
Gevoelstemperatuur 10°
Matige wind uit het Noordwesten Noordwesten 4 - 7 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 90% 3.8 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 98%
  • Dauwpunt Dauwpunt 12 °C
  • Bewolking Bewolking 100%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 10 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 2 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 4 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1014 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 7 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3200 m
19:00 Gematigde regen met bewolkte lucht 90% 3.9 mm 12° Gematigde regen
Gevoelstemperatuur 11°
Matige wind uit het Noordwesten Noordwesten 3 - 7 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 90% 3.9 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 98%
  • Dauwpunt Dauwpunt 12 °C
  • Bewolking Bewolking 100%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 11 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 2 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 3 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1013 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 7 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3100 m
Lichte regen 20:00 Lichte regen met bewolkte lucht 90% 1.9 mm 12° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 11°
Zachte wind uit het Westen Westen 3 - 5 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
20:00 Gematigde regen met bewolkte lucht 90% 7 mm 12° Gematigde regen
Gevoelstemperatuur 11°
Zachte wind uit het Westen Westen 3 - 5 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 90% 1.9 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 98%
  • Dauwpunt Dauwpunt 12 °C
  • Bewolking Bewolking 100%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 11 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 3 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 3 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1013 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 5 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3100 m
21:00 Lichte regen met bewolkte lucht 90% 1.2 mm 12° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 11°
Zachte wind uit het Westen Westen 3 - 5 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 90% 1.2 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 97%
  • Dauwpunt Dauwpunt 12 °C
  • Bewolking Bewolking 100%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 11 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 3 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 3 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1013 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 5 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3100 m
22:00 Lichte regen met bewolkte lucht 90% 1.2 mm 12° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 11°
Zachte wind uit het Zuidwesten Zuidwesten 3 - 5 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 90% 1.2 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 97%
  • Dauwpunt Dauwpunt 12 °C
  • Bewolking Bewolking 100%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 11 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 3 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 3 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1012 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 5 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3000 m
Lichte regen 23:00 Lichte regen met bewolkte lucht 90% 1.5 mm 12° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 11°
Zachte wind uit het Westen Westen 3 - 4 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
23:00 Lichte regen met bewolkte lucht 90% 4 mm 12° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 11°
Zachte wind uit het Westen Westen 3 - 4 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 90% 1.5 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 96%
  • Dauwpunt Dauwpunt 12 °C
  • Bewolking Bewolking 100%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 11 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 3 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 3 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1011 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 4 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3000 m
24:00 Lichte regen met bewolkte lucht 90% 1.3 mm 12° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 12°
Zachte wind uit het Westen Westen 2 - 4 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 90% 1.3 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 96%
  • Dauwpunt Dauwpunt 12 °C
  • Bewolking Bewolking 100%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 12 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 3 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 2 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1010 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 4 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3000 m

Luchtkwaliteit in Salmour vandaag

Detail
29
Acceptable PM₂₅ (16 µg/m³)

Pollengetal

Detail
Pollengetal
Zeer laag Gras (4 #/m³)

Zonsopkomst en zonsondergang

Zonsopkomst 07:50 Zonsondergang 18:36
Eerste licht 07:20 Hoogste punt 13:13 Laatste licht 19:05
Lengte dag 10u 46m

Tijd resterend tot zonsondergang 2u 36m

Maanskalender

Maa Din Woe Don Vri Zat Zon
20 Wassende Maan
21 Wassende Maan
22 Wassende Maan
23 Wassende Maan
24 Wassende Maan
25 volle maan
26 volle maan
27 volle maan
28 Afnemende maan
29 Afnemende maan
30 Afnemende maan
31 Afnemende maan
1 Afnemende maan
2 Afnemende maan

Wat voor weer is het in Salmour in oktober?

  • Gem, T.
    Gem, T.: 12 °C Max.: 16 °C Min: 9 °C
  • Regendagen
    Regendagen: 14 dagen
  • Neerslaghoeveelheid
    Neerslaghoeveelheid: 138 mm
  • Gem. wind
    Gem. wind: 4 m/s

Weer Grafieken

Video's

Een kleine tornado heeft aanzienlijke schade aangericht in Funza, Colombia
Een kleine tornado heeft aanzienlijke schade aangericht in Funza, Colombia