Weer Podu Popa Nae

13:00 Maandag
Lichte regen
Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht
28° Gevoelstemperatuur 28°
Neerslag 30% 0.2 mm
reloj Per uur Lichte regen in de komende uren
  • Vandaag 24 Aug Onweer met gedeeltelijk bewolkte lucht 80% 2.1 mm 31° / 20° Matige wind uit het Noordoosten 5 - 9 m/s
  • Morgen 25 Aug Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 30% 1.3 mm 32° / 18° Matige wind uit het Zuidoosten 4 - 9 m/s
  • Woensdag 26 Aug Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 80% 3.3 mm 28° / 18° Matige wind uit het Noordoosten 5 - 8 m/s
  • Donderdag 27 Aug Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 80% 2.8 mm 26° / 18° Matige wind uit het Noordoosten 4 - 8 m/s
  • Vrijdag 28 Aug Helder 26° / 15° Matige wind uit het Noordoosten 3 - 7 m/s
  • Zaterdag 29 Aug Helder 27° / 13° Zachte wind uit het Noordoosten 2 - 4 m/s
  • Zondag 30 Aug Verspreide wolken 30° / 16° Matige wind uit het Noordoosten 3 - 7 m/s

Het weer in Podu Popa Nae vandaag

, 24 augustus

Weersverwachting voor Podu Popa Nae morgen

25 augustus
13:00 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 30% 0.2 mm 28° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 28°
Matige wind uit het Oosten Oosten 3 - 8 m/s
UV-index 7 Matig SPF: 15-25
  • Regen Regen 30% 0.2 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 45%
  • Dauwpunt Dauwpunt 15 °C
  • Bewolking Bewolking 22%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 28 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 35 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 3 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1019 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 8 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4100 m
14:00 Verspreide wolken 29° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 29°
Matige wind uit het Oosten Oosten 2 - 7 m/s
UV-index 6 Matig SPF: 15-25
  • Regen Regen 10% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 44%
  • Dauwpunt Dauwpunt 16 °C
  • Bewolking Bewolking 26%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 29 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 40 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 2 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1018 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 7 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4100 m
15:00 Verspreide wolken 30° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 30°
Matige wind uit het Oosten Oosten 2 - 6 m/s
UV-index 5 Zwak SPF: 6-10
  • Regen Regen 10% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 43%
  • Dauwpunt Dauwpunt 16 °C
  • Bewolking Bewolking 48%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 30 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 40 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 2 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1018 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 6 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4000 m
16:00 Gedeeltelijk bewolkt 30° Gedeeltelijk bewolkt
Gevoelstemperatuur 31°
Matige wind uit het Noordoosten Noordoosten 1 - 6 m/s
UV-index 3 Zwak SPF: 6-10
  • Regen Regen 20% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 43%
  • Dauwpunt Dauwpunt 16 °C
  • Bewolking Bewolking 68%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 31 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 40 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 1 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1017 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 6 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4100 m
17:00 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 50% 0.3 mm 29° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 29°
Zachte wind uit het Noordoosten Noordoosten 1 - 5 m/s
UV-index 2 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 50% 0.3 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 52%
  • Dauwpunt Dauwpunt 18 °C
  • Bewolking Bewolking 71%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 29 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 7 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 1 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1017 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 5 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4100 m
18:00 Onweer met gedeeltelijk bewolkte lucht 60% 1.1 mm 25° Onweer
Gevoelstemperatuur 25°
Matige wind uit het Zuidwesten Zuidwesten 1 - 6 m/s
UV-index 1 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 60% 1.1 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 79%
  • Dauwpunt Dauwpunt 21 °C
  • Bewolking Bewolking 13%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 25 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 5 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 1 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1017 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 6 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4100 m
19:00 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 40% 0.2 mm 25° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 25°
Zachte wind uit het Oosten Oosten 3 - 5 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 40% 0.2 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 77%
  • Dauwpunt Dauwpunt 20 °C
  • Bewolking Bewolking 29%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 25 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 18 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 3 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1018 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 5 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4100 m
Lichte regen 20:00 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 30% 0.2 mm 22° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 21°
Matige wind uit het Zuidoosten Zuidoosten 2 - 7 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
20:00 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 40% 0.4 mm 22° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 21°
Matige wind uit het Zuidoosten Zuidoosten 2 - 7 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 30% 0.2 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 88%
  • Dauwpunt Dauwpunt 20 °C
  • Bewolking Bewolking 41%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 21 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 6 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 2 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1018 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 7 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4100 m
21:00 Heldere hemel 22° Heldere hemel
Gevoelstemperatuur 22°
Zachte wind uit het Noorden Noorden 1 - 4 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 20% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 92%
  • Dauwpunt Dauwpunt 20 °C
  • Bewolking Bewolking 10%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 22 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 20 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 1 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1017 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 4 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4100 m
22:00 Verspreide wolken 21° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 21°
Zachte wind uit het Noordoosten Noordoosten 1 - 2 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 10% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 95%
  • Dauwpunt Dauwpunt 20 °C
  • Bewolking Bewolking 13%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 21 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 18 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 1 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1018 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 2 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4000 m
Verspreide wolken 23:00 Verspreide wolken 21° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 21°
Zachte wind uit het Zuidoosten Zuidoosten 3 - 5 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
23:00 Verspreide wolken 21° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 21°
Zachte wind uit het Zuidoosten Zuidoosten 3 - 5 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 10% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 96%
  • Dauwpunt Dauwpunt 20 °C
  • Bewolking Bewolking 23%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 21 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 10 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 3 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1018 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 5 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4200 m
24:00 Heldere hemel 21° Heldere hemel
Gevoelstemperatuur 21°
Zachte wind uit het Oosten Oosten 1 - 5 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 10% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 97%
  • Dauwpunt Dauwpunt 20 °C
  • Bewolking Bewolking 2%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 21 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 14 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 1 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1018 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 5 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4200 m

Luchtkwaliteit in Podu Popa Nae vandaag

Detail
43
Redelijk O₃ (108 µg/m³)

Pollengetal

Detail
Pollengetal
Hoog Ambrosia (200 #/m³)

Zonsopkomst en zonsondergang

Zonsopkomst 06:30 Zonsondergang 20:08
Eerste licht 05:59 Hoogste punt 13:19 Laatste licht 20:39
Lengte dag 13u 38m

Resterend daglicht 7u 53m

Maanskalender

Maa Din Woe Don Vri Zat Zon
24 Wassende Maan
25 Wassende Maan
26 Wassende Maan
27 volle maan
28 volle maan
29 volle maan
30 Afnemende maan
31 Afnemende maan
1 Afnemende maan
2 Afnemende maan
3 Afnemende maan
4 Afnemende maan
5 Afnemende maan
6 Afnemende maan

Wat voor weer is het in Podu Popa Nae in augustus?

  • Gem, T.
    Gem, T.: 23 °C Max.: 29 °C Min: 18 °C
  • Regendagen
    Regendagen: 8 dagen
  • Neerslaghoeveelheid
    Neerslaghoeveelheid: 59 mm
  • Gem. wind
    Gem. wind: 8 m/s

Weer Grafieken

Video's

Na de recente zware sneeuwval ligt er een dik pak sneeuw op de Andes
Na de recente zware sneeuwval ligt er een dik pak sneeuw op de Andes