Weer Pitztaler Gletscher

16:00 Dinsdag
Lichte regen
Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht
12° Gevoelstemperatuur 12°
Neerslag 70% 1.2 mm
reloj Per uur Lichte regen in de komende uren
  • Vandaag 25 Aug Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 90% 11 mm 14° / Matige wind uit het Noordwesten 2 - 11 m/s
  • Morgen 26 Aug Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 50% 0.8 mm 19° / Matige wind uit het Westen 3 - 11 m/s
  • Donderdag 27 Aug Mist Meer informatie 22° / Matige wind uit het Zuiden 2 - 11 m/s
  • Vrijdag 28 Aug Stofregen met gedeeltelijk bewolkte lucht 90% 3 mm 20° / 10° Stevige wind uit het Zuiden 3 - 20 m/s
  • Zaterdag 29 Aug Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 90% 1.5 mm 18° / Matige wind uit het Noordwesten 1 - 10 m/s
  • Zondag 30 Aug Mist 19° / Matige wind uit het Noordwesten 1 - 6 m/s
  • Maandag 31 Aug Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 70% 0.3 mm 19° / Matige wind uit het Noordwesten 2 - 10 m/s

Het weer in Pitztaler Gletscher vandaag

, 25 augustus

Weersverwachting voor Pitztaler Gletscher morgen

26 augustus
16:00 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 70% 1.2 mm 12° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 12°
Matige wind uit het Noordwesten Noordwesten 1 - 8 m/s
UV-index 3 Zwak SPF: 6-10
  • Regen Regen 70% 1.2 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 93%
  • Dauwpunt Dauwpunt 11 °C
  • Bewolking Bewolking 62%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 12 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 5 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 1 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1017 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 8 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3700 m
17:00 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 60% 0.3 mm 13° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 13°
Matige wind uit het Noordwesten Noordwesten 1 - 7 m/s
UV-index 2 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 60% 0.3 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 85%
  • Dauwpunt Dauwpunt 11 °C
  • Bewolking Bewolking 54%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 13 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 10 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 1 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1017 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 7 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3700 m
18:00 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 30% 0.1 mm 13° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 13°
Matige wind uit het Noordwesten Noordwesten 1 - 7 m/s
UV-index 1 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 30% 0.1 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 80%
  • Dauwpunt Dauwpunt 10 °C
  • Bewolking Bewolking 48%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 13 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 12 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 1 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1017 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 7 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3700 m
19:00 Verspreide wolken 12° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 12°
Matige wind uit het Noordwesten Noordwesten 1 - 7 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 20% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 87%
  • Dauwpunt Dauwpunt 10 °C
  • Bewolking Bewolking 41%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 12 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 20 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 1 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1018 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 7 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3700 m
20:00 Helder 11° Helder
Gevoelstemperatuur 11°
Matige wind uit het Zuidwesten Zuidwesten 0 - 7 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 98%
  • Dauwpunt Dauwpunt 11 °C
  • Bewolking Bewolking 9%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 11 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 20 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 0 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1018 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 7 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3700 m
21:00 Verspreide wolken 10° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 10°
Matige wind uit het Zuiden Zuiden 0 - 6 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 99%
  • Dauwpunt Dauwpunt 10 °C
  • Bewolking Bewolking 24%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 10 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 20 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 0 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1019 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 6 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3700 m
22:00 Verspreide wolken 10° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 12°
Matige wind uit het Zuiden Zuiden 0 - 6 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 93%
  • Dauwpunt Dauwpunt 9 °C
  • Bewolking Bewolking 28%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 12 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 30 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 0 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1020 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 6 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3700 m
23:00 Verspreide wolken 10° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 12°
Matige wind uit het Zuiden Zuiden 0 - 7 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 88%
  • Dauwpunt Dauwpunt 8 °C
  • Bewolking Bewolking 15%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 12 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 30 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 0 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1020 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 7 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3800 m
24:00 Heldere hemel Heldere hemel
Gevoelstemperatuur 11°
Matige wind uit het Zuiden Zuiden 0 - 6 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 86%
  • Dauwpunt Dauwpunt 7 °C
  • Bewolking Bewolking 2%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 11 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 35 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 0 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1020 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 6 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3800 m

Luchtkwaliteit in Pitztaler Gletscher vandaag

Detail
31
Acceptable O₃ (76 µg/m³)

Pollengetal

Detail
Pollengetal
Laag Gras (6 #/m³)

Zonsopkomst en zonsondergang

Zonsopkomst 06:26 Zonsondergang 20:09
Eerste licht 05:54 Hoogste punt 13:18 Laatste licht 20:41
Lengte dag 13u 43m

Resterend daglicht 3u 58m

Maanskalender

Maa Din Woe Don Vri Zat Zon
25 Wassende Maan
26 Wassende Maan
27 volle maan
28 volle maan
29 volle maan
30 Afnemende maan
31 Afnemende maan
1 Afnemende maan
2 Afnemende maan
3 Afnemende maan
4 Afnemende maan
5 Afnemende maan
6 Afnemende maan
7 Afnemende maan

Wat voor weer is het in Pitztaler Gletscher in augustus?

  • Gem, T.
    Gem, T.: 9 °C Max.: 15 °C Min: 5 °C
  • Regendagen
    Regendagen: 19 dagen
  • Neerslaghoeveelheid
    Neerslaghoeveelheid: 151 mm
  • Gem. wind
    Gem. wind: 4 m/s

Weer Grafieken

Video's

Een supercel brengt grote hagelstenen en extreme winden naar Tarragona, Spanje
Een supercel brengt grote hagelstenen en extreme winden naar Tarragona, Spanje