Weer Nalagarh

10:00 Vrijdag
Lichte regen
Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht
31° Gevoelstemperatuur 38°
Neerslag 30% 0.1 mm
reloj Per uur Verstikkende hitte in de komende uren
  • Vandaag 28 Aug Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 60% 0.4 mm 34° / 25° Matige wind uit het Noordwesten 3 - 9 m/s
  • Morgen 29 Aug Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 70% 1.8 mm 34° / 25° Matige wind uit het Noordwesten 2 - 6 m/s
  • Zondag 30 Aug Onweer met gedeeltelijk bewolkte lucht 90% 5.7 mm 34° / 24° Matige wind uit het Noorden 3 - 7 m/s
  • Maandag 31 Aug Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 90% 7.3 mm 33° / 24° Matige wind uit het Westen 2 - 6 m/s
  • Dinsdag 1 Sep Onweer met gedeeltelijk bewolkte lucht 90% 17 mm 32° / 24° Zachte wind uit het Oosten 1 - 5 m/s
  • Woensdag 2 Sep Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 90% 7.6 mm 31° / 23° Matige wind uit het Zuiden 2 - 7 m/s
  • Donderdag 3 Sep Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 90% 3 mm 32° / 24° Matige wind uit het Zuiden 2 - 7 m/s

Het weer in Nalagarh vandaag

, 28 augustus

Weersverwachting voor Nalagarh morgen

29 augustus
10:30 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 30% 0.1 mm 31° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 38°
Zachte wind uit het Westen Westen 1 - 5 m/s
UV-index 7 Matig SPF: 15-25
  • Regen Regen 30% 0.1 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 73%
  • Dauwpunt Dauwpunt 25 °C
  • Bewolking Bewolking 14%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 38 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 7 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 1 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1004 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 5 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 5800 m
11:30 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 30% 0.2 mm 32° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 39°
Matige wind uit het Noordwesten Noordwesten 2 - 6 m/s
UV-index 9 Sterk! SPF: 25-50
  • Regen Regen 30% 0.2 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 68%
  • Dauwpunt Dauwpunt 25 °C
  • Bewolking Bewolking 12%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 39 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 7 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 2 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1003 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 6 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 5800 m
12:30 Helder 33° Helder
Gevoelstemperatuur 40°
Matige wind uit het Noordwesten Noordwesten 2 - 7 m/s
UV-index 10 Sterk! SPF: 25-50
  • Regen Regen 10% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 64%
  • Dauwpunt Dauwpunt 25 °C
  • Bewolking Bewolking 6%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 40 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 8 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 2 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1002 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 7 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 5900 m
13:30 Helder 33° Helder
Gevoelstemperatuur 41°
Matige wind uit het Noordwesten Noordwesten 3 - 8 m/s
UV-index 9 Sterk! SPF: 25-50
  • Regen Regen 10% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 62%
  • Dauwpunt Dauwpunt 25 °C
  • Bewolking Bewolking 8%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 41 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 8 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 3 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1001 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 8 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 5900 m
14:30 Helder 34° Helder
Gevoelstemperatuur 41°
Matige wind uit het Noordwesten Noordwesten 3 - 8 m/s
UV-index 7 Matig SPF: 15-25
  • Regen Regen 10% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 59%
  • Dauwpunt Dauwpunt 25 °C
  • Bewolking Bewolking 4%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 41 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 10 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 3 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1000 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 8 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 5900 m
15:30 Helder 33° Helder
Gevoelstemperatuur 40°
Matige wind uit het Noordwesten Noordwesten 3 - 9 m/s
UV-index 4 Zwak SPF: 6-10
  • Regen Regen 20% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 59%
  • Dauwpunt Dauwpunt 24 °C
  • Bewolking Bewolking 8%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 40 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 10 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 3 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 999 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 9 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 5900 m
Lichte regen 16:30 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 30% 0.1 mm 33° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 40°
Matige wind uit het Noordwesten Noordwesten 3 - 8 m/s
UV-index 2 Vrijwel geen SPF: nee
16:30 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 30% 0.1 mm 33° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 40°
Matige wind uit het Noordwesten Noordwesten 3 - 8 m/s
UV-index 2 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 30% 0.1 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 63%
  • Dauwpunt Dauwpunt 25 °C
  • Bewolking Bewolking 21%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 40 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 8 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 3 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 999 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 8 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 5900 m
17:30 Verspreide wolken 32° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 40°
Matige wind uit het Noordwesten Noordwesten 2 - 7 m/s
UV-index 1 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 10% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 71%
  • Dauwpunt Dauwpunt 26 °C
  • Bewolking Bewolking 12%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 40 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 10 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 2 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 999 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 7 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 5900 m
18:30 Helder 30° Helder
Gevoelstemperatuur 39°
Zachte wind uit het Noorden Noorden 1 - 5 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 79%
  • Dauwpunt Dauwpunt 26 °C
  • Bewolking Bewolking 10%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 39 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 10 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 1 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 999 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 5 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 6000 m
Verspreide wolken 19:30 Verspreide wolken 29° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 36°
Zachte wind uit het Noorden Noorden 1 - 3 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
19:30 Verspreide wolken 29° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 36°
Zachte wind uit het Noorden Noorden 1 - 3 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 81%
  • Dauwpunt Dauwpunt 26 °C
  • Bewolking Bewolking 11%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 36 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 9 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 1 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1000 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 3 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 6000 m
20:30 Verspreide wolken 29° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 35°
Zachte wind uit het Noordoosten Noordoosten 1 - 3 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 82%
  • Dauwpunt Dauwpunt 26 °C
  • Bewolking Bewolking 11%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 35 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 10 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 1 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1001 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 3 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 6100 m
21:30 Heldere hemel 28° Heldere hemel
Gevoelstemperatuur 34°
Zachte wind uit het Noordoosten Noordoosten 1 - 3 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 85%
  • Dauwpunt Dauwpunt 26 °C
  • Bewolking Bewolking 5%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 34 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 7 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 1 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1001 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 3 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 6100 m
Verspreide wolken 22:30 Verspreide wolken 28° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 33°
Zachte wind uit het Noordoosten Noordoosten 1 - 2 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
22:30 Verspreide wolken 28° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 33°
Zachte wind uit het Noordoosten Noordoosten 1 - 2 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 88%
  • Dauwpunt Dauwpunt 26 °C
  • Bewolking Bewolking 14%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 33 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 5 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 1 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1002 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 2 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 6000 m
23:30 Verspreide wolken 27° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 31°
Zachte wind uit het Oosten Oosten 1 - 2 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 92%
  • Dauwpunt Dauwpunt 26 °C
  • Bewolking Bewolking 15%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 31 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 4 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 1 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1002 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 2 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 6000 m

Luchtkwaliteit in Nalagarh vandaag

Detail
77
Slecht PM₂₅ (71 µg/m³)

Zonsopkomst en zonsondergang

Zonsopkomst 05:56 Zonsondergang 18:51
Eerste licht 05:31 Hoogste punt 12:24 Laatste licht 19:16
Lengte dag 12u 55m

Resterend daglicht 7u 56m

Maanskalender

Maa Din Woe Don Vri Zat Zon
28 volle maan
29 volle maan
30 Afnemende maan
31 Afnemende maan
1 Afnemende maan
2 Afnemende maan
3 Afnemende maan
4 Afnemende maan
5 Afnemende maan
6 Afnemende maan
7 Afnemende maan
8 Afnemende maan
9 Afnemende maan
10 nieuwe maan

Wat voor weer is het in Nalagarh in augustus?

  • Gem, T.
    Gem, T.: 27 °C Max.: 31 °C Min: 24 °C
  • Regendagen
    Regendagen: 24 dagen
  • Neerslaghoeveelheid
    Neerslaghoeveelheid: 209 mm
  • Gem. wind
    Gem. wind: 5 m/s

Weer Grafieken

Video's

Zware storm en extreme hagelbuien teisteren Frankrijk
Zware storm en extreme hagelbuien teisteren Frankrijk