Weer Moncaup

12:00 Maandag
Verspreide wolken
Verspreide wolken
26° Gevoelstemperatuur 26°
Radiación ultravioleta UV 5 Zwak
SPF 6-10
reloj Per uur Wisselend bewolkt in de komende uren
  • Vandaag 21 Sep Verspreide wolken 28° / 14° Matige wind uit het Noorden 3 - 7 m/s
  • Morgen 22 Sep Helder 28° / 14° Matige wind uit het Zuidwesten 3 - 6 m/s
  • Woensdag 23 Sep Verspreide wolken 29° / 14° Matige wind uit het Westen 4 - 8 m/s
  • Donderdag 24 Sep Verspreide wolken 28° / 15° Matige wind uit het Westen 4 - 7 m/s
  • Vrijdag 25 Sep Verspreide wolken 31° / 15° Matige wind uit het Westen 4 - 7 m/s
  • Zaterdag 26 Sep Mist Meer informatie 28° / 17° Matige wind uit het Westen 4 - 8 m/s
  • Zondag 27 Sep Verspreide wolken 31° / 15° Matige wind uit het Oosten 4 - 8 m/s

Het weer in Moncaup vandaag

, 21 september

Weersverwachting voor Moncaup morgen

22 september
13:00 Verspreide wolken 26° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 26°
Zachte wind uit het Noordwesten Noordwesten 1 - 5 m/s
UV-index 5 Zwak SPF: 6-10
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 40%
  • Dauwpunt Dauwpunt 11 °C
  • Bewolking Bewolking 24%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 26 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 50 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 1 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1028 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 5 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4800 m
14:00 Verspreide wolken 27° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 26°
Matige wind uit het Noorden Noorden 2 - 6 m/s
UV-index 5 Zwak SPF: 6-10
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 35%
  • Dauwpunt Dauwpunt 10 °C
  • Bewolking Bewolking 22%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 26 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 50 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 2 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1027 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 6 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4800 m
15:00 Verspreide wolken 27° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 27°
Matige wind uit het Noorden Noorden 3 - 6 m/s
UV-index 5 Zwak SPF: 6-10
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 31%
  • Dauwpunt Dauwpunt 9 °C
  • Bewolking Bewolking 33%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 27 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 50 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 3 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1027 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 6 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4800 m
16:00 Verspreide wolken 28° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 27°
Matige wind uit het Noorden Noorden 3 - 7 m/s
UV-index 3 Zwak SPF: 6-10
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 27%
  • Dauwpunt Dauwpunt 7 °C
  • Bewolking Bewolking 50%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 27 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 50 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 3 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1026 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 7 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4800 m
17:00 Verspreide wolken 28° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 27°
Matige wind uit het Noorden Noorden 2 - 6 m/s
UV-index 2 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 26%
  • Dauwpunt Dauwpunt 7 °C
  • Bewolking Bewolking 49%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 27 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 50 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 2 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1025 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 6 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4900 m
18:00 Verspreide wolken 28° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 27°
Matige wind uit het Noordoosten Noordoosten 2 - 6 m/s
UV-index 1 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 28%
  • Dauwpunt Dauwpunt 8 °C
  • Bewolking Bewolking 50%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 27 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 50 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 2 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1025 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 6 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4900 m
19:00 Verspreide wolken 27° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 27°
Zachte wind uit het Oosten Oosten 0 - 4 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 42%
  • Dauwpunt Dauwpunt 13 °C
  • Bewolking Bewolking 49%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 27 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 50 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 0 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1025 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 4 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4900 m
Verspreide wolken 20:00 Verspreide wolken 24° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 25°
Zachte wind uit het Zuiden Zuiden 1 - 1 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
20:00 Verspreide wolken 24° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 25°
Zachte wind uit het Zuiden Zuiden 1 - 1 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 42%
  • Dauwpunt Dauwpunt 10 °C
  • Bewolking Bewolking 43%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 25 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 50 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 1 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1024 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 1 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4900 m
21:00 Verspreide wolken 22° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 25°
Zachte wind uit het Zuidwesten Zuidwesten 1 - 2 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 44%
  • Dauwpunt Dauwpunt 9 °C
  • Bewolking Bewolking 36%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 25 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 50 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 1 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1025 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 2 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4900 m
22:00 Verspreide wolken 21° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 21°
Zachte wind uit het Zuidwesten Zuidwesten 1 - 2 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 49%
  • Dauwpunt Dauwpunt 10 °C
  • Bewolking Bewolking 20%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 21 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 45 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 1 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1025 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 2 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4900 m
Heldere hemel 23:00 Heldere hemel 20° Heldere hemel
Gevoelstemperatuur 20°
Zachte wind uit het Westen Westen 2 - 3 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
23:00 Verspreide wolken 20° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 20°
Zachte wind uit het Westen Westen 2 - 3 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 55%
  • Dauwpunt Dauwpunt 10 °C
  • Bewolking Bewolking 6%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 20 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 45 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 2 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1025 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 3 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4900 m
24:00 Heldere hemel 19° Heldere hemel
Gevoelstemperatuur 19°
Zachte wind uit het Zuidwesten Zuidwesten 2 - 3 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 62%
  • Dauwpunt Dauwpunt 11 °C
  • Bewolking Bewolking 6%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 19 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 40 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 2 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1025 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 3 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4900 m

Luchtkwaliteit in Moncaup vandaag

Detail
33
Acceptable O₃ (82 µg/m³)

Pollengetal

Detail
Pollengetal
Zeer laag Gras (3 #/m³)

Zonsopkomst en zonsondergang

Zonsopkomst 07:46 Zonsondergang 19:59
Eerste licht 07:17 Hoogste punt 13:53 Laatste licht 20:28
Lengte dag 12u 13m

Resterend daglicht 7u 14m

Maanskalender

Maa Din Woe Don Vri Zat Zon
21 Wassende Maan
22 Wassende Maan
23 Wassende Maan
24 Wassende Maan
25 volle maan
26 volle maan
27 volle maan
28 Afnemende maan
29 Afnemende maan
30 Afnemende maan
1 Afnemende maan
2 Afnemende maan
3 Afnemende maan
4 Afnemende maan

Wat voor weer is het in Moncaup in september?

  • Gem, T.
    Gem, T.: 18 °C Max.: 24 °C Min: 13 °C
  • Regendagen
    Regendagen: 11 dagen
  • Neerslaghoeveelheid
    Neerslaghoeveelheid: 68 mm
  • Gem. wind
    Gem. wind: 8 m/s

Weer Grafieken

Video's

Een enorme nachtelijke storm verandert de nacht in dag in Hanumangarh, India
Een enorme nachtelijke storm verandert de nacht in dag in Hanumangarh, India