Weer Meløy

12:00 Zaterdag
Lichte regen
Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht
11° Gevoelstemperatuur 11°
Neerslag 30% 0.1 mm
reloj Per uur Lichte regen in de komende uren
  • Vandaag 26 Sep Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 90% 3.1 mm 12° / 8° Matige wind uit het Zuiden 5 - 9 m/s
  • Morgen 27 Sep Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 90% 2.2 mm 14° / 9° Matige wind uit het Zuidwesten 8 - 13 m/s
  • Maandag 28 Sep Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 70% 0.5 mm 14° / 9° Stevige wind uit het Zuidwesten 9 - 16 m/s
  • Dinsdag 29 Sep Gematigde regen met gedeeltelijk bewolkte lucht 90% 22 mm 11° / 9° Stevige wind uit het Zuidwesten 9 - 15 m/s
  • Woensdag 30 Sep Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 60% 0.5 mm 14° / 6° Matige wind uit het Oosten 3 - 6 m/s
  • Donderdag 1 Okt Verspreide wolken 17° / 9° Matige wind uit het Oosten 4 - 6 m/s
  • Vrijdag 2 Okt Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 70% 0.4 mm 15° / 10° Zachte wind uit het Zuiden 3 - 5 m/s

Het weer in Meløy vandaag

, 26 september

Weersverwachting voor Meløy morgen

27 september
12:00 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 30% 0.1 mm 11° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 11°
Matige wind uit het Zuidwesten Zuidwesten 5 - 8 m/s
UV-index 1 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 30% 0.1 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 78%
  • Dauwpunt Dauwpunt 7 °C
  • Bewolking Bewolking 72%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 11 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 10 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 5 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1008 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 8 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 1500 m
13:00 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 30% 0.2 mm 11° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 11°
Matige wind uit het Zuidwesten Zuidwesten 5 - 8 m/s
UV-index 1 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 30% 0.2 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 77%
  • Dauwpunt Dauwpunt 7 °C
  • Bewolking Bewolking 69%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 11 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 12 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 5 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1009 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 8 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 1500 m
14:00 Gedeeltelijk bewolkt 11° Gedeeltelijk bewolkt
Gevoelstemperatuur 11°
Matige wind uit het Zuidwesten Zuidwesten 5 - 8 m/s
UV-index 1 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 10% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 75%
  • Dauwpunt Dauwpunt 7 °C
  • Bewolking Bewolking 70%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 11 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 12 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 5 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1009 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 8 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 1500 m
15:00 Gedeeltelijk bewolkt 11° Gedeeltelijk bewolkt
Gevoelstemperatuur 11°
Matige wind uit het Zuidwesten Zuidwesten 5 - 8 m/s
UV-index 1 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 10% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 72%
  • Dauwpunt Dauwpunt 7 °C
  • Bewolking Bewolking 70%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 11 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 12 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 5 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1009 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 8 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 1500 m
16:00 Verspreide wolken 12° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 12°
Matige wind uit het Zuidwesten Zuidwesten 5 - 8 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 10% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 70%
  • Dauwpunt Dauwpunt 6 °C
  • Bewolking Bewolking 55%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 12 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 10 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 5 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1009 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 8 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 1500 m
17:00 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 30% 0.1 mm 11° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 11°
Matige wind uit het Zuidwesten Zuidwesten 5 - 8 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 30% 0.1 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 72%
  • Dauwpunt Dauwpunt 7 °C
  • Bewolking Bewolking 48%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 11 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 10 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 5 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1010 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 8 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 1500 m
18:00 Verspreide wolken 11° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 11°
Matige wind uit het Zuiden Zuiden 5 - 8 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 74%
  • Dauwpunt Dauwpunt 7 °C
  • Bewolking Bewolking 40%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 11 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 18 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 5 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1010 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 8 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 1500 m
19:00 Verspreide wolken 10° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 10°
Matige wind uit het Zuiden Zuiden 5 - 8 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 77%
  • Dauwpunt Dauwpunt 7 °C
  • Bewolking Bewolking 29%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 10 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 20 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 5 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1010 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 8 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 1500 m
Verspreide wolken 20:00 Verspreide wolken 10° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 10°
Matige wind uit het Zuiden Zuiden 5 - 8 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
20:00 Gedeeltelijk bewolkt 10° Gedeeltelijk bewolkt
Gevoelstemperatuur 10°
Matige wind uit het Zuiden Zuiden 5 - 8 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 78%
  • Dauwpunt Dauwpunt 6 °C
  • Bewolking Bewolking 47%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 10 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 16 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 5 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1010 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 8 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 1500 m
21:00 Gedeeltelijk bewolkt 10° Gedeeltelijk bewolkt
Gevoelstemperatuur 10°
Matige wind uit het Zuiden Zuiden 5 - 8 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 77%
  • Dauwpunt Dauwpunt 6 °C
  • Bewolking Bewolking 78%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 10 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 20 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 5 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1011 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 8 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 1600 m
22:00 Gedeeltelijk bewolkt 10° Gedeeltelijk bewolkt
Gevoelstemperatuur 10°
Matige wind uit het Zuiden Zuiden 5 - 8 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 10% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 77%
  • Dauwpunt Dauwpunt 6 °C
  • Bewolking Bewolking 59%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 10 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 40 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 5 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1010 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 8 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 1600 m
Gedeeltelijk bewolkt 23:00 Gedeeltelijk bewolkt 10° Gedeeltelijk bewolkt
Gevoelstemperatuur 10°
Matige wind uit het Zuiden Zuiden 4 - 9 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
23:00 Bewolking 10° Bewolking
Gevoelstemperatuur 10°
Matige wind uit het Zuiden Zuiden 4 - 9 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 20% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 78%
  • Dauwpunt Dauwpunt 6 °C
  • Bewolking Bewolking 85%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 10 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 800 m
  • Wind Wind - Gemiddeld 4 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1010 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 9 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 1600 m
24:00 Bewolking 10° Bewolking
Gevoelstemperatuur 10°
Matige wind uit het Zuiden Zuiden 5 - 8 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 20% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 76%
  • Dauwpunt Dauwpunt 6 °C
  • Bewolking Bewolking 100%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 10 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 550 m
  • Wind Wind - Gemiddeld 5 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1011 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 8 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 1500 m

Luchtkwaliteit in Meløy vandaag

Detail
29
Acceptable O₃ (70 µg/m³)

Pollengetal

Detail
Pollengetal
Geen Ambrosia (0 #/m³)

Zonsopkomst en zonsondergang

Zonsopkomst 07:00 Zonsondergang 18:52
Eerste licht 06:07 Hoogste punt 12:57 Laatste licht 19:44
Lengte dag 11u 52m

Resterend daglicht 6u 40m

Maanskalender

Maa Din Woe Don Vri Zat Zon
26 volle maan
27 volle maan
28 Afnemende maan
29 Afnemende maan
30 Afnemende maan
1 Afnemende maan
2 Afnemende maan
3 Afnemende maan
4 Afnemende maan
5 Afnemende maan
6 Afnemende maan
7 Afnemende maan
8 Afnemende maan
9 nieuwe maan

Wat voor weer is het in Meløy in september?

  • Gem, T.
    Gem, T.: 9 °C Max.: 10 °C Min: 7 °C
  • Regendagen
    Regendagen: 20 dagen
  • Neerslaghoeveelheid
    Neerslaghoeveelheid: 246 mm
  • Gem. wind
    Gem. wind: 15 m/s

Weer Grafieken

Video's

Overstromingen veroorzaken grote schade in het noorden en westen van Libië
Overstromingen veroorzaken grote schade in het noorden en westen van Libië