Weer Lan Yu

11:00 Dinsdag
Lichte regen
Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht
26° Gevoelstemperatuur 27°
Neerslag 30% 0.2 mm
reloj Per uur Lichte regen in de komende uren
  • Vandaag 15 Sep Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 90% 8 mm 26° / 24° Stevige wind uit het Noordoosten 10 - 14 m/s
  • Morgen 16 Sep Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 90% 9.4 mm 26° / 24° Stevige wind uit het Noordoosten 11 - 14 m/s
  • Donderdag 17 Sep Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 70% 2.4 mm 27° / 24° Matige wind uit het Noordoosten 10 - 13 m/s
  • Vrijdag 18 Sep Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 90% 1.4 mm 27° / 25° Matige wind uit het Noordoosten 7 - 10 m/s
  • Zaterdag 19 Sep Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 80% 1 mm 27° / 25° Matige wind uit het Noordoosten 8 - 11 m/s
  • Zondag 20 Sep Verspreide wolken 27° / 25° Matige wind uit het Noordoosten 7 - 10 m/s
  • Maandag 21 Sep Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 60% 0.5 mm 26° / 24° Matige wind uit het Noordoosten 9 - 12 m/s

Het weer in Lan Yu vandaag

, 15 september

Weersverwachting voor Lan Yu morgen

16 september
11:00 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 30% 0.2 mm 26° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 27°
Matige wind uit het Noordoosten Noordoosten 8 - 11 m/s
UV-index 9 Sterk! SPF: 25-50
  • Regen Regen 30% 0.2 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 85%
  • Dauwpunt Dauwpunt 23 °C
  • Bewolking Bewolking 24%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 27 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 10 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 8 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1013 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 11 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 5200 m
12:00 Verspreide wolken 26° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 27°
Matige wind uit het Noordoosten Noordoosten 8 - 11 m/s
UV-index 10 Sterk! SPF: 25-50
  • Regen Regen 20% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 83%
  • Dauwpunt Dauwpunt 23 °C
  • Bewolking Bewolking 15%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 27 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 12 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 8 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1012 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 11 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 5200 m
13:00 Verspreide wolken 26° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 27°
Matige wind uit het Noordoosten Noordoosten 8 - 10 m/s
UV-index 9 Sterk! SPF: 25-50
  • Regen Regen 10% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 83%
  • Dauwpunt Dauwpunt 23 °C
  • Bewolking Bewolking 11%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 27 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 18 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 8 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1011 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 10 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 5200 m
14:00 Verspreide wolken 26° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 27°
Matige wind uit het Noordoosten Noordoosten 8 - 10 m/s
UV-index 7 Matig SPF: 15-25
  • Regen Regen 10% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 83%
  • Dauwpunt Dauwpunt 23 °C
  • Bewolking Bewolking 14%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 27 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 16 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 8 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1011 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 10 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 5200 m
15:00 Verspreide wolken 26° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 27°
Matige wind uit het Noordoosten Noordoosten 8 - 10 m/s
UV-index 4 Zwak SPF: 6-10
  • Regen Regen 20% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 84%
  • Dauwpunt Dauwpunt 23 °C
  • Bewolking Bewolking 16%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 27 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 14 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 8 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1011 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 10 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 5200 m
16:00 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 40% 0.1 mm 26° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 27°
Matige wind uit het Noordoosten Noordoosten 8 - 11 m/s
UV-index 1 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 40% 0.1 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 84%
  • Dauwpunt Dauwpunt 23 °C
  • Bewolking Bewolking 39%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 27 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 7 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 8 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1011 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 11 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 5200 m
Lichte regen 17:00 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 60% 0.3 mm 26° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 27°
Matige wind uit het Noordoosten Noordoosten 9 - 11 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
17:00 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 70% 0.9 mm 26° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 27°
Matige wind uit het Noordoosten Noordoosten 9 - 11 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 60% 0.3 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 85%
  • Dauwpunt Dauwpunt 23 °C
  • Bewolking Bewolking 45%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 27 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 8 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 9 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1011 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 11 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 5200 m
18:00 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 70% 0.5 mm 25° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 27°
Matige wind uit het Noordoosten Noordoosten 9 - 12 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 70% 0.5 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 85%
  • Dauwpunt Dauwpunt 23 °C
  • Bewolking Bewolking 62%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 27 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 4 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 9 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1011 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 12 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 5200 m
19:00 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 70% 0.5 mm 25° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 26°
Matige wind uit het Noordoosten Noordoosten 9 - 12 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 70% 0.5 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 86%
  • Dauwpunt Dauwpunt 23 °C
  • Bewolking Bewolking 53%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 26 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 5 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 9 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1012 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 12 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 5100 m
Lichte regen 20:00 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 70% 0.9 mm 25° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 26°
Matige wind uit het Noordoosten Noordoosten 8 - 12 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
20:00 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 70% 2.1 mm 25° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 26°
Matige wind uit het Noordoosten Noordoosten 8 - 12 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 70% 0.9 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 86%
  • Dauwpunt Dauwpunt 23 °C
  • Bewolking Bewolking 52%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 26 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 5 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 8 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1012 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 12 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 5100 m
21:00 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 60% 0.7 mm 25° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 26°
Stevige wind uit het Noordoosten Noordoosten 10 - 14 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 60% 0.7 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 89%
  • Dauwpunt Dauwpunt 23 °C
  • Bewolking Bewolking 51%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 26 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 5 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 10 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1013 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 14 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 5100 m
22:00 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 60% 0.3 mm 25° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 27°
Matige wind uit het Noordoosten Noordoosten 9 - 14 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 60% 0.3 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 87%
  • Dauwpunt Dauwpunt 23 °C
  • Bewolking Bewolking 47%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 27 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 7 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 9 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1013 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 14 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 5100 m
Lichte regen 23:00 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 50% 0.1 mm 25° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 27°
Matige wind uit het Noordoosten Noordoosten 10 - 13 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
23:00 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 60% 0.6 mm 25° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 27°
Matige wind uit het Noordoosten Noordoosten 10 - 13 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 50% 0.1 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 87%
  • Dauwpunt Dauwpunt 23 °C
  • Bewolking Bewolking 30%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 27 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 9 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 10 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1012 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 13 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 5200 m
24:00 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 50% 0.2 mm 25° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 26°
Matige wind uit het Noordoosten Noordoosten 10 - 14 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 50% 0.2 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 87%
  • Dauwpunt Dauwpunt 23 °C
  • Bewolking Bewolking 39%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 26 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 8 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 10 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1012 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 14 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 5200 m

Luchtkwaliteit in Lan Yu vandaag

Detail
37
Acceptable O₃ (92 µg/m³)

Zonsopkomst en zonsondergang

Zonsopkomst 05:40 Zonsondergang 17:57
Eerste licht 05:18 Hoogste punt 11:49 Laatste licht 18:19
Lengte dag 12u 17m

Resterend daglicht 6u 47m

Maanskalender

Maa Din Woe Don Vri Zat Zon
15 Wassende Maan
16 Wassende Maan
17 Wassende Maan
18 Wassende Maan
19 Wassende Maan
20 Wassende Maan
21 Wassende Maan
22 Wassende Maan
23 Wassende Maan
24 Wassende Maan
25 volle maan
26 volle maan
27 volle maan
28 volle maan

Wat voor weer is het in Lan Yu in september?

  • Gem, T.
    Gem, T.: 27 °C Max.: 28 °C Min: 27 °C
  • Regendagen
    Regendagen: 23 dagen
  • Neerslaghoeveelheid
    Neerslaghoeveelheid: 331 mm
  • Gem. wind
    Gem. wind: 25 m/s

Weer Grafieken

Video's

De straten van Split (Kroatië) veranderen in rivieren na hevige regenval
De straten van Split (Kroatië) veranderen in rivieren na hevige regenval