Weer Kasabonika - ON

19:00 Dinsdag
Verspreide wolken
Verspreide wolken
22° Gevoelstemperatuur 25°
Zachte wind uit het Noordoosten Noordoosten 4 - 12 m/s
reloj Per uur Wisselend bewolkt in de komende uren
  • Vandaag 28 Jul Verspreide wolken 23° / 10° Zachte wind uit het Zuidoosten 2 - 4 m/s
  • Morgen 29 Jul Helder 27° / 13° Matige wind uit het Zuidoosten 3 - 6 m/s
  • Donderdag 30 Jul Verspreide wolken 30° / 18° Matige wind uit het Westen 5 - 12 m/s
  • Vrijdag 31 Jul Verspreide wolken 22° / 15° Matige wind uit het Noordwesten 4 - 10 m/s
  • Zaterdag 1 Aug Verspreide wolken 23° / 11° Zachte wind uit het Noorden 2 - 5 m/s
  • Zondag 2 Aug Verspreide wolken 26° / 13° Matige wind uit het Zuiden 6 - 11 m/s
  • Maandag 3 Aug Gedeeltelijk bewolkt 29° / 19° Stevige wind uit het Zuidwesten 6 - 14 m/s

Het weer in Kasabonika - ON vandaag

, 28 juli

Weersverwachting voor Kasabonika - ON morgen

29 juli
17:00 Verspreide wolken 23° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 25°
Zachte wind uit het Oosten Oosten 1 - 4 m/s
UV-index 3 Zwak SPF: 6-10
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 35%
  • Dauwpunt Dauwpunt 6 °C
  • Bewolking Bewolking 46%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 25 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 40 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 1 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1012 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 4 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3400 m
18:00 Verspreide wolken 23° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 25°
Zachte wind uit het Noordoosten Noordoosten 1 - 4 m/s
UV-index 2 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 35%
  • Dauwpunt Dauwpunt 6 °C
  • Bewolking Bewolking 52%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 25 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 40 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 1 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1012 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 4 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3600 m
19:00 Verspreide wolken 22° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 25°
Zachte wind uit het Noordoosten Noordoosten 1 - 3 m/s
UV-index 1 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 36%
  • Dauwpunt Dauwpunt 6 °C
  • Bewolking Bewolking 53%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 25 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 40 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 1 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1012 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 3 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3600 m
20:00 Helder 21° Helder
Gevoelstemperatuur 21°
Zachte wind uit het Noordoosten Noordoosten 2 - 4 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 45%
  • Dauwpunt Dauwpunt 9 °C
  • Bewolking Bewolking 7%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 21 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 40 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 2 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1012 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 4 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3600 m
21:00 Helder 19° Helder
Gevoelstemperatuur 19°
Zachte wind uit het Oosten Oosten 2 - 4 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 57%
  • Dauwpunt Dauwpunt 10 °C
  • Bewolking Bewolking 9%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 19 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 40 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 2 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1012 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 4 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3600 m
22:00 Helder 17° Helder
Gevoelstemperatuur 17°
Zachte wind uit het Zuidoosten Zuidoosten 2 - 4 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 64%
  • Dauwpunt Dauwpunt 10 °C
  • Bewolking Bewolking 8%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 17 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 35 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 2 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1012 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 4 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3600 m
23:00 Verspreide wolken 16° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 16°
Zachte wind uit het Zuidoosten Zuidoosten 2 - 4 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 68%
  • Dauwpunt Dauwpunt 11 °C
  • Bewolking Bewolking 16%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 16 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 35 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 2 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1012 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 4 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3500 m
24:00 Verspreide wolken 16° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 16°
Zachte wind uit het Zuidoosten Zuidoosten 2 - 4 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 75%
  • Dauwpunt Dauwpunt 11 °C
  • Bewolking Bewolking 10%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 16 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 35 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 2 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1012 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 4 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3600 m

Luchtkwaliteit in Kasabonika vandaag

Detail
31
Acceptable O₃ (76 µg/m³)

Zonsopkomst en zonsondergang

Zonsopkomst 06:03 Zonsondergang 21:57
Eerste licht 05:18 Hoogste punt 14:00 Laatste licht 22:41
Lengte dag 15u 53m

Resterend daglicht 2u 31m

Maanskalender

Maa Din Woe Don Vri Zat Zon
28 volle maan
29 volle maan
30 volle maan
31 Afnemende maan
1 Afnemende maan
2 Afnemende maan
3 Afnemende maan
4 Afnemende maan
5 Afnemende maan
6 Afnemende maan
7 Afnemende maan
8 Afnemende maan
9 Afnemende maan
10 Afnemende maan

Wat voor weer is het in Kasabonika - ON in juli?

  • Gem, T.
    Gem, T.: 17 °C Max.: 21 °C Min: 13 °C
  • Regendagen
    Regendagen: 14 dagen
  • Neerslaghoeveelheid
    Neerslaghoeveelheid: 103 mm
  • Gem. wind
    Gem. wind: 12 m/s

Weer Grafieken

Video's

Enorme tornado waargenomen in Sharjah, Verenigde Arabische Emiraten
Enorme tornado waargenomen in Sharjah, Verenigde Arabische Emiraten