Weer Inza

00:00 Vrijdag
Lichte regen
Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht
18° Gevoelstemperatuur 18°
Neerslag 40% 0.2 mm
reloj Per uur Lichte regen in de komende uren
  • Vandaag 28 Aug Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 80% 2.4 mm 26° / 17° Matige wind uit het Zuidoosten 2 - 9 m/s
  • Morgen 29 Aug Gematigde regen met gedeeltelijk bewolkte lucht 80% 7 mm 28° / 17° Matige wind uit het Oosten 2 - 9 m/s
  • Zondag 30 Aug Gematigde regen met gedeeltelijk bewolkte lucht 90% 14 mm 27° / 17° Matige wind uit het Oosten 3 - 9 m/s
  • Maandag 31 Aug Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 90% 8.6 mm 28° / 17° Matige wind uit het Oosten 2 - 8 m/s
  • Dinsdag 1 Sep Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 90% 2.8 mm 27° / 17° Matige wind uit het Zuidoosten 2 - 8 m/s
  • Woensdag 2 Sep Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 90% 4.7 mm 26° / 16° Matige wind uit het Zuidoosten 2 - 9 m/s
  • Donderdag 3 Sep Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 90% 5.9 mm 27° / 17° Matige wind uit het Oosten 2 - 9 m/s

Het weer in Inza vandaag

, 28 augustus

Weersverwachting voor Inza morgen

29 augustus
01:00 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 40% 0.2 mm 18° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 18°
Zachte wind uit het Noordwesten Noordwesten 1 - 4 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 40% 0.2 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 93%
  • Dauwpunt Dauwpunt 16 °C
  • Bewolking Bewolking 79%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 18 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 6 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 1 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1016 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 4 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4900 m
02:00 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 40% 0.2 mm 18° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 18°
Zachte wind uit het Noordwesten Noordwesten 1 - 4 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 40% 0.2 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 95%
  • Dauwpunt Dauwpunt 17 °C
  • Bewolking Bewolking 85%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 18 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 9 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 1 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1016 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 4 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4800 m
03:00 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 40% 0.2 mm 17° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 17°
Zachte wind uit het Noordwesten Noordwesten 1 - 4 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 40% 0.2 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 97%
  • Dauwpunt Dauwpunt 17 °C
  • Bewolking Bewolking 79%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 17 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 9 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 1 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1016 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 4 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4800 m
04:00 Gedeeltelijk bewolkt 18° Gedeeltelijk bewolkt
Gevoelstemperatuur 18°
Zachte wind uit het Westen Westen 1 - 4 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 20% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 95%
  • Dauwpunt Dauwpunt 17 °C
  • Bewolking Bewolking 60%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 18 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 16 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 1 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1016 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 4 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4800 m
Gedeeltelijk bewolkt 05:00 Gedeeltelijk bewolkt 17° Gedeeltelijk bewolkt
Gevoelstemperatuur 17°
Zachte wind uit het Westen Westen 1 - 4 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
05:00 Gedeeltelijk bewolkt 17° Gedeeltelijk bewolkt
Gevoelstemperatuur 17°
Zachte wind uit het Westen Westen 1 - 4 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 20% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 91%
  • Dauwpunt Dauwpunt 16 °C
  • Bewolking Bewolking 60%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 17 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 20 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 1 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1016 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 4 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4800 m
06:00 Gedeeltelijk bewolkt 18° Gedeeltelijk bewolkt
Gevoelstemperatuur 18°
Zachte wind uit het Westen Westen 0 - 3 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 20% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 87%
  • Dauwpunt Dauwpunt 15 °C
  • Bewolking Bewolking 69%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 18 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 14 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 0 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1017 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 3 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4800 m
07:00 Gedeeltelijk bewolkt 19° Gedeeltelijk bewolkt
Gevoelstemperatuur 19°
Zachte wind uit het Noordwesten Noordwesten 1 - 4 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 20% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 90%
  • Dauwpunt Dauwpunt 17 °C
  • Bewolking Bewolking 60%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 19 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 20 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 1 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1017 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 4 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4800 m
Verspreide wolken 08:00 Verspreide wolken 20° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 20°
Zachte wind uit het Noorden Noorden 0 - 4 m/s
UV-index 2 Vrijwel geen SPF: nee
08:00 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 30% 0.2 mm 20° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 20°
Zachte wind uit het Noorden Noorden 0 - 4 m/s
UV-index 2 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 20% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 90%
  • Dauwpunt Dauwpunt 18 °C
  • Bewolking Bewolking 51%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 20 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 12 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 0 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1018 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 4 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4800 m
09:00 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 30% 0.2 mm 21° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 21°
Zachte wind uit het Oosten Oosten 0 - 5 m/s
UV-index 4 Zwak SPF: 6-10
  • Regen Regen 30% 0.2 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 73%
  • Dauwpunt Dauwpunt 16 °C
  • Bewolking Bewolking 43%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 21 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 14 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 0 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1018 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 5 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4800 m
10:00 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 30% 0.1 mm 23° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 25°
Matige wind uit het Zuidoosten Zuidoosten 1 - 7 m/s
UV-index 7 Matig SPF: 15-25
  • Regen Regen 30% 0.1 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 63%
  • Dauwpunt Dauwpunt 16 °C
  • Bewolking Bewolking 47%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 25 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 20 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 1 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1018 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 7 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4900 m
Lichte regen 11:00 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 40% 0.2 mm 24° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 26°
Matige wind uit het Zuidoosten Zuidoosten 2 - 8 m/s
UV-index 10 Sterk! SPF: 25-50
11:00 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 50% 0.7 mm 24° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 26°
Matige wind uit het Zuidoosten Zuidoosten 2 - 8 m/s
UV-index 10 Sterk! SPF: 25-50
  • Regen Regen 40% 0.2 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 58%
  • Dauwpunt Dauwpunt 16 °C
  • Bewolking Bewolking 49%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 26 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 12 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 2 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1017 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 8 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4900 m
12:00 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 50% 0.4 mm 25° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 26°
Matige wind uit het Zuidoosten Zuidoosten 2 - 9 m/s
UV-index 11+ Zeer sterk! SPF: 50+
  • Regen Regen 50% 0.4 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 56%
  • Dauwpunt Dauwpunt 16 °C
  • Bewolking Bewolking 65%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 26 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 7 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 2 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1016 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 9 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4900 m
13:00 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 50% 0.4 mm 25° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 26°
Matige wind uit het Zuidoosten Zuidoosten 2 - 9 m/s
UV-index 11+ Zeer sterk! SPF: 50+
  • Regen Regen 50% 0.4 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 57%
  • Dauwpunt Dauwpunt 16 °C
  • Bewolking Bewolking 59%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 26 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 12 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 2 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1015 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 9 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4900 m
Lichte regen 14:00 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 50% 0.2 mm 26° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 26°
Matige wind uit het Zuidoosten Zuidoosten 2 - 8 m/s
UV-index 8 Sterk! SPF: 25-50
14:00 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 50% 0.8 mm 26° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 26°
Matige wind uit het Zuidoosten Zuidoosten 2 - 8 m/s
UV-index 8 Sterk! SPF: 25-50
  • Regen Regen 50% 0.2 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 54%
  • Dauwpunt Dauwpunt 16 °C
  • Bewolking Bewolking 66%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 26 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 10 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 2 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1014 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 8 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 5000 m
15:00 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 50% 0.2 mm 24° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 26°
Matige wind uit het Oosten Oosten 1 - 7 m/s
UV-index 5 Zwak SPF: 6-10
  • Regen Regen 50% 0.2 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 59%
  • Dauwpunt Dauwpunt 16 °C
  • Bewolking Bewolking 54%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 26 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 18 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 1 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1013 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 7 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4900 m
16:00 Gedeeltelijk bewolkt 24° Gedeeltelijk bewolkt
Gevoelstemperatuur 25°
Zachte wind uit het Oosten Oosten 1 - 5 m/s
UV-index 2 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 20% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 59%
  • Dauwpunt Dauwpunt 16 °C
  • Bewolking Bewolking 57%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 25 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 45 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 1 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1012 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 5 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 5100 m
Verspreide wolken 17:00 Verspreide wolken 23° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 24°
Zachte wind uit het Oosten Oosten 1 - 5 m/s
UV-index 1 Vrijwel geen SPF: nee
17:00 Gedeeltelijk bewolkt 23° Gedeeltelijk bewolkt
Gevoelstemperatuur 24°
Zachte wind uit het Oosten Oosten 1 - 5 m/s
UV-index 1 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 10% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 68%
  • Dauwpunt Dauwpunt 17 °C
  • Bewolking Bewolking 52%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 24 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 35 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 1 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1012 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 5 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4900 m
18:00 Verspreide wolken 21° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 21°
Zachte wind uit het Noordwesten Noordwesten 1 - 4 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 10% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 82%
  • Dauwpunt Dauwpunt 18 °C
  • Bewolking Bewolking 51%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 21 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 35 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 1 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1014 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 4 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4900 m
19:00 Verspreide wolken 20° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 20°
Zachte wind uit het Westen Westen 1 - 3 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 83%
  • Dauwpunt Dauwpunt 17 °C
  • Bewolking Bewolking 53%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 20 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 35 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 1 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1015 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 3 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4900 m
Gedeeltelijk bewolkt 20:00 Gedeeltelijk bewolkt 19° Gedeeltelijk bewolkt
Gevoelstemperatuur 19°
Zachte wind uit het Westen Westen 1 - 4 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
20:00 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 30% 0.1 mm 19° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 19°
Zachte wind uit het Westen Westen 1 - 4 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 10% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 79%
  • Dauwpunt Dauwpunt 16 °C
  • Bewolking Bewolking 66%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 19 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 20 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 1 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1016 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 4 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4900 m
21:00 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 30% 0.1 mm 18° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 18°
Zachte wind uit het Westen Westen 2 - 5 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 30% 0.1 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 80%
  • Dauwpunt Dauwpunt 15 °C
  • Bewolking Bewolking 71%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 18 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 18 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 2 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1017 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 5 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4900 m
22:00 Gedeeltelijk bewolkt 18° Gedeeltelijk bewolkt
Gevoelstemperatuur 18°
Zachte wind uit het Westen Westen 2 - 5 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 20% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 81%
  • Dauwpunt Dauwpunt 15 °C
  • Bewolking Bewolking 64%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 18 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 16 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 2 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1017 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 5 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4800 m
Hoge wolken 23:00 Hoge wolken 18° Hoge wolken
Gevoelstemperatuur 18°
Zachte wind uit het Westen Westen 1 - 5 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
23:00 Gedeeltelijk bewolkt 18° Gedeeltelijk bewolkt
Gevoelstemperatuur 18°
Zachte wind uit het Westen Westen 1 - 5 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 10% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 80%
  • Dauwpunt Dauwpunt 15 °C
  • Bewolking Bewolking 56%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 18 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 35 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 1 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1017 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 5 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4900 m
24:00 Gedeeltelijk bewolkt 18° Gedeeltelijk bewolkt
Gevoelstemperatuur 18°
Zachte wind uit het Westen Westen 1 - 5 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 10% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 79%
  • Dauwpunt Dauwpunt 14 °C
  • Bewolking Bewolking 57%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 18 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 30 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 1 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1017 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 5 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4800 m

Luchtkwaliteit in Inza vandaag

Detail
23
Acceptable O₃ (56 µg/m³)

Zonsopkomst en zonsondergang

Zonsopkomst 06:00 Zonsondergang 18:10
Eerste licht 05:39 Hoogste punt 12:05 Laatste licht 18:31
Lengte dag 12u 10m

Tijd resterend tot zonsondergang 5u 37m

Maanskalender

Maa Din Woe Don Vri Zat Zon
28 volle maan
29 volle maan
30 Afnemende maan
31 Afnemende maan
1 Afnemende maan
2 Afnemende maan
3 Afnemende maan
4 Afnemende maan
5 Afnemende maan
6 Afnemende maan
7 Afnemende maan
8 Afnemende maan
9 nieuwe maan
10 nieuwe maan

Wat voor weer is het in Inza in augustus?

  • Gem, T.
    Gem, T.: 15 °C Max.: 20 °C Min: 11 °C
  • Regendagen
    Regendagen: 25 dagen
  • Neerslaghoeveelheid
    Neerslaghoeveelheid: 97 mm
  • Gem. wind
    Gem. wind: 3 m/s

Weer Grafieken

Video's

Zware storm en extreme hagelbuien teisteren Frankrijk
Zware storm en extreme hagelbuien teisteren Frankrijk