Weer Heuvelton - NY

08:00 Vrijdag
Lichte regen
Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht
17° Gevoelstemperatuur 17°
Neerslag 30% 0.1 mm
reloj Per uur Zware bewolking in de komende uren
  • Vandaag 28 Aug Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 30% 0.3 mm 22° / 13° Matige wind uit het Noordwesten 4 - 8 m/s
  • Morgen 29 Aug Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 30% 0.1 mm 24° / 11° Matige wind uit het Zuidwesten 5 - 11 m/s
  • Zondag 30 Aug Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 70% 4.4 mm 26° / 18° Matige wind uit het Zuidwesten 6 - 12 m/s
  • Maandag 31 Aug Mist Meer informatie 25° / 15° Zachte wind uit het Oosten 3 - 5 m/s
  • Dinsdag 1 Sep Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 80% 1.8 mm 30° / 16° Matige wind uit het Zuidwesten 5 - 12 m/s
  • Woensdag 2 Sep Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 70% 4.1 mm 25° / 21° Matige wind uit het Zuidwesten 4 - 11 m/s
  • Donderdag 3 Sep Verspreide wolken 26° / 18° Matige wind uit het Noordwesten 4 - 9 m/s

Het weer in Heuvelton - NY vandaag

, 28 augustus

Weersverwachting voor Heuvelton - NY morgen

29 augustus
08:00 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 30% 0.1 mm 17° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 17°
Matige wind uit het Noordwesten Noordwesten 3 - 6 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 30% 0.1 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 92%
  • Dauwpunt Dauwpunt 16 °C
  • Bewolking Bewolking 91%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 17 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 14 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 3 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1016 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 6 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3900 m
09:00 Gedeeltelijk bewolkt 18° Gedeeltelijk bewolkt
Gevoelstemperatuur 18°
Matige wind uit het Noordwesten Noordwesten 3 - 6 m/s
UV-index 1 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 87%
  • Dauwpunt Dauwpunt 15 °C
  • Bewolking Bewolking 93%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 18 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 25 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 3 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1017 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 6 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3800 m
10:00 Bewolking 19° Bewolking
Gevoelstemperatuur 19°
Matige wind uit het Noordwesten Noordwesten 3 - 7 m/s
UV-index 1 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 10% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 80%
  • Dauwpunt Dauwpunt 15 °C
  • Bewolking Bewolking 99%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 19 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 35 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 3 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1018 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 7 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3700 m
11:00 Bewolking 19° Bewolking
Gevoelstemperatuur 19°
Matige wind uit het Noordwesten Noordwesten 3 - 7 m/s
UV-index 1 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 10% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 74%
  • Dauwpunt Dauwpunt 14 °C
  • Bewolking Bewolking 100%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 19 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 35 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 3 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1019 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 7 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3700 m
12:00 Gedeeltelijk bewolkt 19° Gedeeltelijk bewolkt
Gevoelstemperatuur 19°
Matige wind uit het Noordwesten Noordwesten 3 - 7 m/s
UV-index 3 Zwak SPF: 6-10
  • Regen Regen 10% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 70%
  • Dauwpunt Dauwpunt 14 °C
  • Bewolking Bewolking 95%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 19 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 40 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 3 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1019 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 7 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3800 m
13:00 Verspreide wolken 20° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 20°
Matige wind uit het Noordwesten Noordwesten 3 - 7 m/s
UV-index 5 Zwak SPF: 6-10
  • Regen Regen 10% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 63%
  • Dauwpunt Dauwpunt 13 °C
  • Bewolking Bewolking 51%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 20 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 25 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 3 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1019 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 7 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3900 m
Gedeeltelijk bewolkt 14:00 Gedeeltelijk bewolkt 21° Gedeeltelijk bewolkt
Gevoelstemperatuur 21°
Matige wind uit het Noordwesten Noordwesten 3 - 8 m/s
UV-index 3 Zwak SPF: 6-10
14:00 Gedeeltelijk bewolkt 21° Gedeeltelijk bewolkt
Gevoelstemperatuur 21°
Matige wind uit het Noordwesten Noordwesten 3 - 8 m/s
UV-index 3 Zwak SPF: 6-10
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 56%
  • Dauwpunt Dauwpunt 12 °C
  • Bewolking Bewolking 90%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 21 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 45 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 3 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1018 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 8 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3900 m
15:00 Verspreide wolken 22° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 22°
Matige wind uit het Noordwesten Noordwesten 4 - 8 m/s
UV-index 4 Zwak SPF: 6-10
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 53%
  • Dauwpunt Dauwpunt 12 °C
  • Bewolking Bewolking 48%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 22 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 45 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 4 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1018 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 8 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3900 m
16:00 Verspreide wolken 22° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 22°
Matige wind uit het Noordwesten Noordwesten 4 - 8 m/s
UV-index 3 Zwak SPF: 6-10
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 51%
  • Dauwpunt Dauwpunt 11 °C
  • Bewolking Bewolking 22%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 22 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 45 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 4 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1018 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 8 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3900 m
Verspreide wolken 17:00 Verspreide wolken 21° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 21°
Matige wind uit het Noordwesten Noordwesten 3 - 8 m/s
UV-index 1 Vrijwel geen SPF: nee
17:00 Verspreide wolken 21° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 21°
Matige wind uit het Noordwesten Noordwesten 3 - 8 m/s
UV-index 1 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 50%
  • Dauwpunt Dauwpunt 10 °C
  • Bewolking Bewolking 36%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 21 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 50 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 3 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1018 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 8 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3900 m
18:00 Helder 21° Helder
Gevoelstemperatuur 21°
Matige wind uit het Noordwesten Noordwesten 2 - 7 m/s
UV-index 1 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 56%
  • Dauwpunt Dauwpunt 12 °C
  • Bewolking Bewolking 8%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 21 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 45 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 2 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1018 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 7 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3900 m
19:00 Verspreide wolken 20° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 20°
Zachte wind uit het Noorden Noorden 1 - 4 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 70%
  • Dauwpunt Dauwpunt 14 °C
  • Bewolking Bewolking 12%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 20 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 40 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 1 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1018 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 4 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3800 m
Verspreide wolken 20:00 Verspreide wolken 17° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 17°
Zachte wind uit het Noorden Noorden 3 - 4 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
20:00 Verspreide wolken 17° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 17°
Zachte wind uit het Noorden Noorden 3 - 4 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 73%
  • Dauwpunt Dauwpunt 12 °C
  • Bewolking Bewolking 26%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 17 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 40 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 3 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1019 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 4 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3800 m
21:00 Heldere hemel 16° Heldere hemel
Gevoelstemperatuur 16°
Zachte wind uit het Noordoosten Noordoosten 2 - 4 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 74%
  • Dauwpunt Dauwpunt 12 °C
  • Bewolking Bewolking 6%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 16 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 40 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 2 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1020 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 4 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3700 m
22:00 Heldere hemel 15° Heldere hemel
Gevoelstemperatuur 15°
Zachte wind uit het Noordoosten Noordoosten 1 - 3 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 78%
  • Dauwpunt Dauwpunt 11 °C
  • Bewolking Bewolking 3%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 15 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 40 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 1 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1021 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 3 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3600 m
Heldere hemel 23:00 Heldere hemel 14° Heldere hemel
Gevoelstemperatuur 14°
Zachte wind uit het Oosten Oosten 1 - 2 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
23:00 Heldere hemel 14° Heldere hemel
Gevoelstemperatuur 14°
Zachte wind uit het Oosten Oosten 1 - 2 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 80%
  • Dauwpunt Dauwpunt 11 °C
  • Bewolking Bewolking 1%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 14 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 35 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 1 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1021 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 2 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3500 m
24:00 Heldere hemel 14° Heldere hemel
Gevoelstemperatuur 14°
Zachte wind uit het Zuiden Zuiden 1 - 1 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 84%
  • Dauwpunt Dauwpunt 11 °C
  • Bewolking Bewolking 2%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 14 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 35 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 1 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1021 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 1 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3500 m

Luchtkwaliteit in Heuvelton vandaag

Detail
33
Acceptable O₃ (81 µg/m³)

Zonsopkomst en zonsondergang

Zonsopkomst 06:19 Zonsondergang 19:45
Eerste licht 05:49 Hoogste punt 13:02 Laatste licht 20:15
Lengte dag 13u 26m

Resterend daglicht 11u 34m

Maanskalender

Maa Din Woe Don Vri Zat Zon
28 volle maan
29 volle maan
30 Afnemende maan
31 Afnemende maan
1 Afnemende maan
2 Afnemende maan
3 Afnemende maan
4 Afnemende maan
5 Afnemende maan
6 Afnemende maan
7 Afnemende maan
8 Afnemende maan
9 nieuwe maan
10 nieuwe maan

Wat voor weer is het in Heuvelton - NY in augustus?

  • Gem, T.
    Gem, T.: 20 °C Max.: 25 °C Min: 16 °C
  • Regendagen
    Regendagen: 13 dagen
  • Neerslaghoeveelheid
    Neerslaghoeveelheid: 98 mm
  • Gem. wind
    Gem. wind: 10 m/s

Weer Grafieken

Video's

Zware storm en extreme hagelbuien teisteren Frankrijk
Zware storm en extreme hagelbuien teisteren Frankrijk