Weer Dona Paula

04:00 Maandag
Lichte regen
Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht
25° Gevoelstemperatuur 26°
Neerslag 80% 0.5 mm
reloj Per uur Lichte regen in de komende uren
  • Vandaag 31 Aug Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 90% 9.6 mm 28° / 25° Matige wind uit het Noordwesten 5 - 9 m/s
  • Morgen 1 Sep Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 90% 4.5 mm 27° / 24° Matige wind uit het Noordwesten 4 - 8 m/s
  • Woensdag 2 Sep Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 90% 7.8 mm 27° / 24° Matige wind uit het Noordwesten 5 - 9 m/s
  • Donderdag 3 Sep Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 90% 9.9 mm 27° / 24° Matige wind uit het Westen 3 - 8 m/s
  • Vrijdag 4 Sep Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 90% 6.2 mm 27° / 24° Matige wind uit het Zuidwesten 3 - 7 m/s
  • Zaterdag 5 Sep Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 90% 2.6 mm 28° / 24° Matige wind uit het Noordwesten 5 - 9 m/s
  • Zondag 6 Sep Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 90% 3.3 mm 28° / 25° Matige wind uit het Noordwesten 6 - 10 m/s

Het weer in Dona Paula vandaag

, 31 augustus

Weersverwachting voor Dona Paula morgen

1 september
04:30 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 80% 0.5 mm 25° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 26°
Matige wind uit het Noordwesten Noordwesten 4 - 7 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 80% 0.5 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 88%
  • Dauwpunt Dauwpunt 23 °C
  • Bewolking Bewolking 81%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 26 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 4 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 4 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1011 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 7 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 5000 m
05:30 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 80% 0.5 mm 25° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 26°
Matige wind uit het Noordwesten Noordwesten 4 - 7 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 80% 0.5 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 89%
  • Dauwpunt Dauwpunt 23 °C
  • Bewolking Bewolking 79%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 26 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 4 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 4 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1011 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 7 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4900 m
06:30 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 70% 0.5 mm 25° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 26°
Matige wind uit het Noordwesten Noordwesten 4 - 7 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 70% 0.5 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 90%
  • Dauwpunt Dauwpunt 23 °C
  • Bewolking Bewolking 77%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 26 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 5 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 4 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1011 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 7 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 5000 m
Lichte regen 07:30 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 70% 0.4 mm 25° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 27°
Matige wind uit het Noordwesten Noordwesten 4 - 7 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
07:30 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 70% 1.3 mm 25° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 27°
Matige wind uit het Noordwesten Noordwesten 4 - 7 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 70% 0.4 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 90%
  • Dauwpunt Dauwpunt 24 °C
  • Bewolking Bewolking 66%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 27 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 5 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 4 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1012 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 7 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 5000 m
08:30 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 70% 0.4 mm 26° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 28°
Matige wind uit het Noordwesten Noordwesten 3 - 6 m/s
UV-index 2 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 70% 0.4 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 87%
  • Dauwpunt Dauwpunt 24 °C
  • Bewolking Bewolking 65%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 28 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 6 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 3 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1012 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 6 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 5000 m
09:30 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 70% 0.2 mm 27° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 29°
Zachte wind uit het Noordwesten Noordwesten 2 - 5 m/s
UV-index 4 Zwak SPF: 6-10
  • Regen Regen 70% 0.2 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 84%
  • Dauwpunt Dauwpunt 24 °C
  • Bewolking Bewolking 72%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 29 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 6 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 2 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1012 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 5 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 5100 m
Lichte regen 10:30 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 70% 0.4 mm 27° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 29°
Matige wind uit het Noordwesten Noordwesten 4 - 7 m/s
UV-index 6 Matig SPF: 15-25
10:30 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 70% 0.8 mm 27° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 29°
Matige wind uit het Noordwesten Noordwesten 4 - 7 m/s
UV-index 6 Matig SPF: 15-25
  • Regen Regen 70% 0.4 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 83%
  • Dauwpunt Dauwpunt 24 °C
  • Bewolking Bewolking 80%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 29 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 6 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 4 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1013 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 7 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 5100 m
11:30 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 60% 0.2 mm 27° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 30°
Matige wind uit het Noordwesten Noordwesten 4 - 7 m/s
UV-index 9 Sterk! SPF: 25-50
  • Regen Regen 60% 0.2 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 82%
  • Dauwpunt Dauwpunt 24 °C
  • Bewolking Bewolking 63%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 30 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 6 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 4 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1012 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 7 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 5100 m
12:30 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 40% 0.4 mm 27° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 30°
Matige wind uit het Noordwesten Noordwesten 5 - 9 m/s
UV-index 10 Sterk! SPF: 25-50
  • Regen Regen 40% 0.4 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 83%
  • Dauwpunt Dauwpunt 24 °C
  • Bewolking Bewolking 53%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 30 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 7 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 5 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1012 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 9 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 5000 m
Lichte regen 13:30 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 30% 0.2 mm 27° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 30°
Matige wind uit het Westen Westen 5 - 8 m/s
UV-index 9 Sterk! SPF: 25-50
13:30 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 40% 1 mm 27° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 30°
Matige wind uit het Westen Westen 5 - 8 m/s
UV-index 9 Sterk! SPF: 25-50
  • Regen Regen 30% 0.2 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 82%
  • Dauwpunt Dauwpunt 24 °C
  • Bewolking Bewolking 51%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 30 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 9 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 5 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1011 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 8 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 5000 m
14:30 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 40% 0.4 mm 27° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 30°
Matige wind uit het Noordwesten Noordwesten 5 - 8 m/s
UV-index 7 Matig SPF: 15-25
  • Regen Regen 40% 0.4 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 83%
  • Dauwpunt Dauwpunt 24 °C
  • Bewolking Bewolking 49%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 30 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 10 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 5 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1010 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 8 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 5000 m
15:30 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 40% 0.2 mm 27° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 30°
Matige wind uit het Noordwesten Noordwesten 5 - 9 m/s
UV-index 5 Zwak SPF: 6-10
  • Regen Regen 40% 0.2 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 82%
  • Dauwpunt Dauwpunt 24 °C
  • Bewolking Bewolking 38%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 30 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 14 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 5 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1009 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 9 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 5000 m
Lichte regen 16:30 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 30% 0.4 mm 27° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 30°
Matige wind uit het Noordwesten Noordwesten 5 - 8 m/s
UV-index 2 Vrijwel geen SPF: nee
16:30 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 40% 0.7 mm 27° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 30°
Matige wind uit het Noordwesten Noordwesten 5 - 8 m/s
UV-index 2 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 30% 0.4 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 83%
  • Dauwpunt Dauwpunt 24 °C
  • Bewolking Bewolking 33%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 30 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 10 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 5 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1009 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 8 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 5000 m
17:30 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 40% 0.1 mm 27° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 31°
Matige wind uit het Noordwesten Noordwesten 5 - 8 m/s
UV-index 1 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 40% 0.1 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 82%
  • Dauwpunt Dauwpunt 24 °C
  • Bewolking Bewolking 29%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 31 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 14 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 5 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1009 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 8 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4900 m
18:30 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 40% 0.2 mm 27° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 30°
Matige wind uit het Noordwesten Noordwesten 5 - 8 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 40% 0.2 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 84%
  • Dauwpunt Dauwpunt 24 °C
  • Bewolking Bewolking 46%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 30 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 8 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 5 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1009 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 8 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 5000 m
Lichte regen 19:30 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 60% 0.3 mm 27° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 29°
Matige wind uit het Noordwesten Noordwesten 4 - 7 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
19:30 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 60% 0.9 mm 27° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 29°
Matige wind uit het Noordwesten Noordwesten 4 - 7 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 60% 0.3 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 84%
  • Dauwpunt Dauwpunt 24 °C
  • Bewolking Bewolking 65%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 29 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 7 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 4 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1010 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 7 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 5000 m
20:30 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 60% 0.4 mm 26° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 28°
Matige wind uit het Noordwesten Noordwesten 4 - 7 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 60% 0.4 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 88%
  • Dauwpunt Dauwpunt 24 °C
  • Bewolking Bewolking 79%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 28 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 6 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 4 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1011 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 7 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 5100 m
21:30 Lichte regen met bewolkte lucht 70% 0.7 mm 25° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 27°
Matige wind uit het Noordwesten Noordwesten 3 - 6 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 70% 0.7 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 89%
  • Dauwpunt Dauwpunt 23 °C
  • Bewolking Bewolking 100%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 27 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 4 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 3 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1012 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 6 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 5100 m
Lichte regen 22:30 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 80% 0.8 mm 25° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 26°
Matige wind uit het Noordwesten Noordwesten 4 - 7 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
22:30 Lichte regen met bewolkte lucht 80% 1.9 mm 25° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 26°
Matige wind uit het Noordwesten Noordwesten 4 - 7 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 80% 0.8 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 91%
  • Dauwpunt Dauwpunt 24 °C
  • Bewolking Bewolking 84%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 26 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 5 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 4 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1012 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 7 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 5100 m
23:30 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 80% 0.4 mm 25° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 26°
Matige wind uit het Noordwesten Noordwesten 3 - 6 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 80% 0.4 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 90%
  • Dauwpunt Dauwpunt 24 °C
  • Bewolking Bewolking 92%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 26 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 5 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 3 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1012 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 6 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 5100 m

Luchtkwaliteit in Dona Paula vandaag

Detail
19
Goed O₃ (47 µg/m³)

Zonsopkomst en zonsondergang

Zonsopkomst 06:22 Zonsondergang 18:48
Eerste licht 06:00 Hoogste punt 12:35 Laatste licht 19:09
Lengte dag 12u 26m

Tijd resterend tot zonsondergang 1u 29m

Maanskalender

Maa Din Woe Don Vri Zat Zon
31 Afnemende maan
1 Afnemende maan
2 Afnemende maan
3 Afnemende maan
4 Afnemende maan
5 Afnemende maan
6 Afnemende maan
7 Afnemende maan
8 Afnemende maan
9 Afnemende maan
10 nieuwe maan
11 nieuwe maan
12 nieuwe maan
13 Wassende Maan

Wat voor weer is het in Dona Paula in augustus?

  • Gem, T.
    Gem, T.: 26 °C Max.: 27 °C Min: 25 °C
  • Regendagen
    Regendagen: 31 dagen
  • Neerslaghoeveelheid
    Neerslaghoeveelheid: 577 mm
  • Gem. wind
    Gem. wind: 17 m/s

Weer Grafieken

Video's

Meerdere supercellen veroorzaken catastrofale hagelbuien in de regio Lombardije in Italië
Meerdere supercellen veroorzaken catastrofale hagelbuien in de regio Lombardije in Italië