Weer Audembert

08:00 Donderdag
Verspreide wolken
Verspreide wolken
20° Gevoelstemperatuur 20°
Matige wind uit het Westen Westen 14 - 23 m/s
reloj Per uur Wisselend bewolkt in de komende uren
  • Vandaag 30 Jul Verspreide wolken 23° / 18° Matige wind uit het Zuidwesten 7 - 11 m/s
  • Morgen 31 Jul Verspreide wolken 22° / 18° Matige wind uit het Noorden 5 - 9 m/s
  • Zaterdag 1 Aug Verspreide wolken 22° / 16° Matige wind uit het Noorden 4 - 8 m/s
  • Zondag 2 Aug Verspreide wolken 24° / 16° Matige wind uit het Noordoosten 5 - 10 m/s
  • Maandag 3 Aug Verspreide wolken 28° / 17° Matige wind uit het Oosten 5 - 8 m/s
  • Dinsdag 4 Aug Helder 26° / 20° Matige wind uit het Zuidwesten 6 - 11 m/s
  • Woensdag 5 Aug Verspreide wolken 22° / 18° Matige wind uit het Zuidwesten 6 - 10 m/s

Het weer in Audembert vandaag

, 30 juli

Weersverwachting voor Audembert morgen

31 juli
09:00 Verspreide wolken 20° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 20°
Matige wind uit het Westen Westen 4 - 6 m/s
UV-index 1 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 85%
  • Dauwpunt Dauwpunt 18 °C
  • Bewolking Bewolking 50%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 20 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 16 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 4 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1014 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 6 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4200 m
10:00 Verspreide wolken 21° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 21°
Matige wind uit het Westen Westen 4 - 6 m/s
UV-index 2 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 80%
  • Dauwpunt Dauwpunt 17 °C
  • Bewolking Bewolking 50%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 21 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 18 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 4 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1015 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 6 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4200 m
11:00 Verspreide wolken 21° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 21°
Matige wind uit het Zuidwesten Zuidwesten 4 - 6 m/s
UV-index 3 Zwak SPF: 6-10
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 77%
  • Dauwpunt Dauwpunt 17 °C
  • Bewolking Bewolking 51%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 21 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 25 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 4 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1016 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 6 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4100 m
12:00 Verspreide wolken 21° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 21°
Matige wind uit het Zuidwesten Zuidwesten 4 - 7 m/s
UV-index 5 Zwak SPF: 6-10
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 76%
  • Dauwpunt Dauwpunt 17 °C
  • Bewolking Bewolking 52%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 21 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 30 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 4 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1016 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 7 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4100 m
13:00 Verspreide wolken 21° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 21°
Matige wind uit het Zuidwesten Zuidwesten 5 - 8 m/s
UV-index 5 Zwak SPF: 6-10
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 75%
  • Dauwpunt Dauwpunt 17 °C
  • Bewolking Bewolking 51%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 21 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 30 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 5 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1016 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 8 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4100 m
Verspreide wolken 14:00 Verspreide wolken 22° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 22°
Matige wind uit het Zuidwesten Zuidwesten 5 - 9 m/s
UV-index 6 Matig SPF: 15-25
14:00 Verspreide wolken 22° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 22°
Matige wind uit het Zuidwesten Zuidwesten 5 - 9 m/s
UV-index 6 Matig SPF: 15-25
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 74%
  • Dauwpunt Dauwpunt 17 °C
  • Bewolking Bewolking 32%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 22 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 30 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 5 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1016 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 9 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4100 m
15:00 Helder 22° Helder
Gevoelstemperatuur 23°
Matige wind uit het Zuidwesten Zuidwesten 6 - 9 m/s
UV-index 6 Matig SPF: 15-25
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 72%
  • Dauwpunt Dauwpunt 17 °C
  • Bewolking Bewolking 0%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 23 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 30 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 6 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1016 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 9 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4100 m
16:00 Helder 22° Helder
Gevoelstemperatuur 23°
Matige wind uit het Zuidwesten Zuidwesten 6 - 11 m/s
UV-index 5 Zwak SPF: 6-10
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 73%
  • Dauwpunt Dauwpunt 17 °C
  • Bewolking Bewolking 1%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 23 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 30 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 6 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1017 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 11 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4000 m
Verspreide wolken 17:00 Verspreide wolken 22° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 22°
Matige wind uit het Zuidwesten Zuidwesten 7 - 11 m/s
UV-index 3 Zwak SPF: 6-10
17:00 Verspreide wolken 22° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 22°
Matige wind uit het Zuidwesten Zuidwesten 7 - 11 m/s
UV-index 3 Zwak SPF: 6-10
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 76%
  • Dauwpunt Dauwpunt 17 °C
  • Bewolking Bewolking 15%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 22 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 30 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 7 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1017 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 11 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4000 m
18:00 Verspreide wolken 21° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 21°
Matige wind uit het Zuidwesten Zuidwesten 7 - 11 m/s
UV-index 2 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 77%
  • Dauwpunt Dauwpunt 17 °C
  • Bewolking Bewolking 32%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 21 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 25 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 7 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1016 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 11 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4000 m
19:00 Verspreide wolken 21° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 21°
Matige wind uit het Zuidwesten Zuidwesten 6 - 11 m/s
UV-index 1 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 82%
  • Dauwpunt Dauwpunt 17 °C
  • Bewolking Bewolking 33%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 21 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 25 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 6 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1016 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 11 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4000 m
Verspreide wolken 20:00 Verspreide wolken 20° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 20°
Matige wind uit het Zuidwesten Zuidwesten 6 - 11 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
20:00 Verspreide wolken 20° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 20°
Matige wind uit het Zuidwesten Zuidwesten 6 - 11 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 84%
  • Dauwpunt Dauwpunt 17 °C
  • Bewolking Bewolking 26%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 20 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 25 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 6 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1016 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 11 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4000 m
21:00 Verspreide wolken 20° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 20°
Matige wind uit het Zuidwesten Zuidwesten 6 - 10 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 87%
  • Dauwpunt Dauwpunt 17 °C
  • Bewolking Bewolking 43%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 20 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 20 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 6 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1016 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 10 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3900 m
22:00 Verspreide wolken 19° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 19°
Matige wind uit het Zuidwesten Zuidwesten 4 - 9 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 91%
  • Dauwpunt Dauwpunt 18 °C
  • Bewolking Bewolking 50%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 19 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 20 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 4 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1016 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 9 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3900 m
Verspreide wolken 23:00 Verspreide wolken 19° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 19°
Matige wind uit het Zuidwesten Zuidwesten 4 - 7 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
23:00 Verspreide wolken 19° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 19°
Matige wind uit het Zuidwesten Zuidwesten 4 - 7 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 91%
  • Dauwpunt Dauwpunt 18 °C
  • Bewolking Bewolking 50%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 19 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 20 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 4 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1017 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 7 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3900 m
24:00 Verspreide wolken 19° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 19°
Matige wind uit het Zuidwesten Zuidwesten 4 - 7 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 92%
  • Dauwpunt Dauwpunt 18 °C
  • Bewolking Bewolking 37%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 19 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 20 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 4 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1017 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 7 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3900 m

Luchtkwaliteit in Audembert vandaag

Detail
29
Acceptable O₃ (71 µg/m³)

Pollengetal

Detail
Pollengetal
Laag Gras (16 #/m³)

Zonsopkomst en zonsondergang

Zonsopkomst 06:16 Zonsondergang 21:42
Eerste licht 05:36 Hoogste punt 13:59 Laatste licht 22:22
Lengte dag 15u 26m

Resterend daglicht 13u 12m

Maanskalender

Maa Din Woe Don Vri Zat Zon
30 volle maan
31 Afnemende maan
1 Afnemende maan
2 Afnemende maan
3 Afnemende maan
4 Afnemende maan
5 Afnemende maan
6 Afnemende maan
7 Afnemende maan
8 Afnemende maan
9 Afnemende maan
10 Afnemende maan
11 nieuwe maan
12 nieuwe maan

Wat voor weer is het in Audembert in juli?

  • Gem, T.
    Gem, T.: 18 °C Max.: 21 °C Min: 14 °C
  • Regendagen
    Regendagen: 12 dagen
  • Neerslaghoeveelheid
    Neerslaghoeveelheid: 62 mm
  • Gem. wind
    Gem. wind: 15 m/s

Weer Grafieken

Video's

Enorme tornado waargenomen in Sharjah, Verenigde Arabische Emiraten
Enorme tornado waargenomen in Sharjah, Verenigde Arabische Emiraten