Weer Apartaderos

13:00 Vrijdag
Lichte regen
Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht
27° Gevoelstemperatuur 30°
Neerslag 40% 0.4 mm
reloj Per uur Lichte regen in de komende uren
  • Vandaag 25 Sep Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 70% 1.3 mm 28° / 23° Matige wind uit het Zuidoosten 3 - 7 m/s
  • Morgen 26 Sep Onweer met gedeeltelijk bewolkte lucht 70% 2.4 mm 31° / 23° Matige wind uit het Zuiden 3 - 7 m/s
  • Zondag 27 Sep Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 80% 2.3 mm 31° / 23° Matige wind uit het Noorden 3 - 8 m/s
  • Maandag 28 Sep Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 90% 1.9 mm 31° / 23° Matige wind uit het Zuidoosten 3 - 7 m/s
  • Dinsdag 29 Sep Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 70% 1.1 mm 32° / 23° Matige wind uit het Noorden 3 - 6 m/s
  • Woensdag 30 Sep Onweer met gedeeltelijk bewolkte lucht 80% 2 mm 32° / 23° Matige wind uit het Zuiden 3 - 8 m/s
  • Donderdag 1 Okt Onweer met gedeeltelijk bewolkte lucht 90% 5 mm 30° / 23° Matige wind uit het Noorden 3 - 8 m/s

Het weer in Apartaderos vandaag

, 25 september

Weersverwachting voor Apartaderos morgen

26 september
13:00 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 40% 0.4 mm 27° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 30°
Matige wind uit het Zuidoosten Zuidoosten 3 - 7 m/s
UV-index 8 Sterk! SPF: 25-50
  • Regen Regen 40% 0.4 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 81%
  • Dauwpunt Dauwpunt 23 °C
  • Bewolking Bewolking 92%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 30 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 5 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 3 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1014 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 7 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4800 m
14:00 Lichte regen met bewolkte lucht 40% 0.4 mm 27° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 29°
Matige wind uit het Zuidoosten Zuidoosten 3 - 7 m/s
UV-index 5 Zwak SPF: 6-10
  • Regen Regen 40% 0.4 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 82%
  • Dauwpunt Dauwpunt 23 °C
  • Bewolking Bewolking 98%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 29 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 6 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 3 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1013 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 7 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4900 m
15:00 Lichte regen met bewolkte lucht 40% 0.2 mm 27° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 29°
Matige wind uit het Zuidoosten Zuidoosten 2 - 7 m/s
UV-index 4 Zwak SPF: 6-10
  • Regen Regen 40% 0.2 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 82%
  • Dauwpunt Dauwpunt 23 °C
  • Bewolking Bewolking 100%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 29 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 18 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 2 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1011 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 7 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4900 m
16:00 Verspreide wolken 27° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 29°
Zachte wind uit het Zuiden Zuiden 1 - 5 m/s
UV-index 3 Zwak SPF: 6-10
  • Regen Regen 20% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 83%
  • Dauwpunt Dauwpunt 24 °C
  • Bewolking Bewolking 30%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 29 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 20 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 1 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1010 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 5 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 5000 m
17:00 Verspreide wolken 27° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 30°
Zachte wind uit het Zuidwesten Zuidwesten 1 - 4 m/s
UV-index 1 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 10% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 81%
  • Dauwpunt Dauwpunt 24 °C
  • Bewolking Bewolking 42%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 30 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 25 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 1 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1010 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 4 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 5000 m
18:00 Verspreide wolken 26° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 29°
Zachte wind uit het Westen Westen 1 - 3 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 86%
  • Dauwpunt Dauwpunt 24 °C
  • Bewolking Bewolking 48%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 29 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 20 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 1 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1010 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 3 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 5100 m
19:00 Verspreide wolken 25° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 26°
Zachte wind uit het Westen Westen 0 - 1 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 93%
  • Dauwpunt Dauwpunt 24 °C
  • Bewolking Bewolking 49%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 26 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 20 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 0 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1011 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 1 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 5000 m
Verspreide wolken 20:00 Verspreide wolken 25° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 24°
Zachte wind uit het Noorden Noorden 1 - 1 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
20:00 Verspreide wolken 25° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 24°
Zachte wind uit het Noorden Noorden 1 - 1 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 97%
  • Dauwpunt Dauwpunt 24 °C
  • Bewolking Bewolking 51%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 24 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 20 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 1 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1012 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 1 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 5000 m
21:00 Verspreide wolken 24° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 23°
Zachte wind uit het Noorden Noorden 1 - 2 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 10% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 100%
  • Dauwpunt Dauwpunt 24 °C
  • Bewolking Bewolking 48%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 23 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 18 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 1 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1013 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 2 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 5000 m
22:00 Verspreide wolken 24° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 22°
Zachte wind uit het Noorden Noorden 1 - 2 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 10% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 100%
  • Dauwpunt Dauwpunt 24 °C
  • Bewolking Bewolking 39%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 22 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 16 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 1 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1014 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 2 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4900 m
Verspreide wolken 23:00 Verspreide wolken 24° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 22°
Zachte wind uit het Noorden Noorden 1 - 3 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
23:00 Verspreide wolken 24° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 22°
Zachte wind uit het Noorden Noorden 1 - 3 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 10% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 99%
  • Dauwpunt Dauwpunt 23 °C
  • Bewolking Bewolking 31%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 22 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 18 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 1 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1014 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 3 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4800 m
24:00 Verspreide wolken 24° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 22°
Zachte wind uit het Noorden Noorden 1 - 3 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 10% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 97%
  • Dauwpunt Dauwpunt 23 °C
  • Bewolking Bewolking 44%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 22 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 18 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 1 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1013 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 3 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4900 m

Luchtkwaliteit in Apartaderos vandaag

Detail
28
Acceptable O₃ (69 µg/m³)

Zonsopkomst en zonsondergang

Zonsopkomst 06:24 Zonsondergang 18:29
Eerste licht 06:03 Hoogste punt 12:27 Laatste licht 18:50
Lengte dag 12u 5m

Resterend daglicht 5u 17m

Maanskalender

Maa Din Woe Don Vri Zat Zon
25 volle maan
26 volle maan
27 volle maan
28 Afnemende maan
29 Afnemende maan
30 Afnemende maan
1 Afnemende maan
2 Afnemende maan
3 Afnemende maan
4 Afnemende maan
5 Afnemende maan
6 Afnemende maan
7 Afnemende maan
8 Afnemende maan

Wat voor weer is het in Apartaderos in september?

  • Gem, T.
    Gem, T.: 25 °C Max.: 30 °C Min: 22 °C
  • Regendagen
    Regendagen: 28 dagen
  • Neerslaghoeveelheid
    Neerslaghoeveelheid: 178 mm
  • Gem. wind
    Gem. wind: 4 m/s

Weer Grafieken

Video's

Overstromingen veroorzaken grote schade in het noorden en westen van Libië
Overstromingen veroorzaken grote schade in het noorden en westen van Libië