Weer Airdrie

21:00 Zondag
Lichte regen
Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht
13° Gevoelstemperatuur 13°
Neerslag 50% 0.2 mm
reloj Per uur Lichte regen in de komende uren
  • Vandaag 30 Aug Gematigde regen met gedeeltelijk bewolkte lucht 90% 25 mm 17° / 12° Matige wind uit het Zuidwesten 2 - 7 m/s
  • Morgen 31 Aug Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 60% 1.2 mm 17° / 11° Stevige wind uit het Westen 7 - 14 m/s
  • Dinsdag 1 Sep Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 90% 9.4 mm 17° / 12° Stevige wind uit het Zuidwesten 8 - 16 m/s
  • Woensdag 2 Sep Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 80% 8.1 mm 17° / 11° Matige wind uit het Zuidwesten 5 - 9 m/s
  • Donderdag 3 Sep Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 90% 4 mm 18° / 13° Matige wind uit het Zuidwesten 7 - 13 m/s
  • Vrijdag 4 Sep Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 90% 3.9 mm 15° / 11° Stevige wind uit het Westen 8 - 18 m/s
  • Zaterdag 5 Sep Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 60% 0.2 mm 16° / 10° Matige wind uit het Westen 5 - 13 m/s

Het weer in Airdrie vandaag

, 30 augustus

Weersverwachting voor Airdrie morgen

31 augustus
17:00 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 90% 1.3 mm 16° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 16°
Matige wind uit het Zuidoosten Zuidoosten 2 - 6 m/s
UV-index 1 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 90% 1.3 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 91%
  • Dauwpunt Dauwpunt 14 °C
  • Bewolking Bewolking 83%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 16 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 4 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 2 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1002 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 6 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 2600 m
18:00 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 90% 1.8 mm 15° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 15°
Zachte wind uit het Zuidoosten Zuidoosten 2 - 5 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 90% 1.8 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 92%
  • Dauwpunt Dauwpunt 14 °C
  • Bewolking Bewolking 74%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 15 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 4 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 2 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1002 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 5 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 2700 m
19:00 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 90% 1 mm 15° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 15°
Zachte wind uit het Zuiden Zuiden 1 - 4 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 90% 1 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 94%
  • Dauwpunt Dauwpunt 14 °C
  • Bewolking Bewolking 72%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 15 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 6 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 1 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1002 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 4 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 2600 m
20:00 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 70% 0.2 mm 14° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 14°
Zachte wind uit het Oosten Oosten 1 - 3 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 70% 0.2 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 95%
  • Dauwpunt Dauwpunt 14 °C
  • Bewolking Bewolking 44%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 14 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 12 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 1 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1002 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 3 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 2700 m
21:00 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 50% 0.2 mm 13° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 13°
Zachte wind uit het Oosten Oosten 1 - 2 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 50% 0.2 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 97%
  • Dauwpunt Dauwpunt 13 °C
  • Bewolking Bewolking 69%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 13 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 8 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 1 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1002 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 2 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 2700 m
22:00 Gedeeltelijk bewolkt 13° Gedeeltelijk bewolkt
Gevoelstemperatuur 13°
Zachte wind uit het Oosten Oosten 1 - 3 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 20% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 97%
  • Dauwpunt Dauwpunt 12 °C
  • Bewolking Bewolking 60%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 13 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 16 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 1 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1002 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 3 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 2700 m
23:00 Gedeeltelijk bewolkt 12° Gedeeltelijk bewolkt
Gevoelstemperatuur 12°
Zachte wind uit het Oosten Oosten 1 - 3 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 20% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 98%
  • Dauwpunt Dauwpunt 12 °C
  • Bewolking Bewolking 65%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 12 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 16 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 1 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1002 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 3 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 2600 m
24:00 Gedeeltelijk bewolkt 12° Gedeeltelijk bewolkt
Gevoelstemperatuur 12°
Zachte wind uit het Zuidoosten Zuidoosten 1 - 2 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 20% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 98%
  • Dauwpunt Dauwpunt 12 °C
  • Bewolking Bewolking 92%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 12 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 6 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 1 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1002 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 2 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 2600 m

Luchtkwaliteit in Airdrie vandaag

Detail
31
Acceptable O₃ (75 µg/m³)

Pollengetal

Detail
Pollengetal
Laag Gras (6 #/m³)

Zonsopkomst en zonsondergang

Zonsopkomst 06:16 Zonsondergang 20:15
Eerste licht 05:36 Hoogste punt 13:16 Laatste licht 20:54
Lengte dag 13u 59m

Maanskalender

Maa Din Woe Don Vri Zat Zon
30 Afnemende maan
31 Afnemende maan
1 Afnemende maan
2 Afnemende maan
3 Afnemende maan
4 Afnemende maan
5 Afnemende maan
6 Afnemende maan
7 Afnemende maan
8 Afnemende maan
9 Afnemende maan
10 nieuwe maan
11 nieuwe maan
12 nieuwe maan

Wat voor weer is het in Airdrie in augustus?

  • Gem, T.
    Gem, T.: 14 °C Max.: 18 °C Min: 11 °C
  • Regendagen
    Regendagen: 18 dagen
  • Neerslaghoeveelheid
    Neerslaghoeveelheid: 107 mm
  • Gem. wind
    Gem. wind: 12 m/s

Weer Grafieken

Video's

Meerdere supercellen veroorzaken catastrofale hagelbuien in de regio Lombardije in Italië
Meerdere supercellen veroorzaken catastrofale hagelbuien in de regio Lombardije in Italië