Weer Zellertal

20:00 Donderdag
Verspreide wolken
Verspreide wolken
13° Gevoelstemperatuur 13°
Wassende Maan Wassende Maan Licht: 94%
reloj Per uur Wisselend bewolkt in de komende uren
  • Vandaag 24 Sep Verspreide wolken 20° / 11° Matige wind uit het Noordwesten 4 - 9 m/s
  • Morgen 25 Sep Verspreide wolken 22° / 7° Zachte wind uit het Oosten 2 - 5 m/s
  • Zaterdag 26 Sep Helder 26° / 8° Matige wind uit het Zuidoosten 3 - 6 m/s
  • Zondag 27 Sep Verspreide wolken 29° / 11° Matige wind uit het Zuiden 3 - 8 m/s
  • Maandag 28 Sep Verspreide wolken 29° / 15° Matige wind uit het Oosten 2 - 6 m/s
  • Dinsdag 29 Sep Verspreide wolken 27° / 14° Zachte wind uit het Oosten 2 - 5 m/s
  • Woensdag 30 Sep Verspreide wolken 27° / 13° Matige wind uit het Oosten 3 - 8 m/s

Het weer in Zellertal vandaag

, 24 september

Weersverwachting voor Zellertal morgen

25 september
17:00 Helder 19° Helder
Gevoelstemperatuur 19°
Matige wind uit het Noorden Noorden 4 - 8 m/s
UV-index 1 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 36%
  • Dauwpunt Dauwpunt 4 °C
  • Bewolking Bewolking 4%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 19 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 40 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 4 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1023 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 8 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3400 m
18:00 Helder 18° Helder
Gevoelstemperatuur 18°
Matige wind uit het Noorden Noorden 4 - 8 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 37%
  • Dauwpunt Dauwpunt 3 °C
  • Bewolking Bewolking 9%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 18 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 40 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 4 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1023 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 8 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3500 m
19:00 Helder 17° Helder
Gevoelstemperatuur 17°
Matige wind uit het Noorden Noorden 3 - 8 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 43%
  • Dauwpunt Dauwpunt 4 °C
  • Bewolking Bewolking 7%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 17 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 35 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 3 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1024 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 8 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3500 m
20:00 Verspreide wolken 15° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 15°
Zachte wind uit het Noorden Noorden 2 - 5 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 52%
  • Dauwpunt Dauwpunt 5 °C
  • Bewolking Bewolking 18%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 15 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 30 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 2 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1025 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 5 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3500 m
21:00 Verspreide wolken 13° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 13°
Zachte wind uit het Noorden Noorden 2 - 4 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 58%
  • Dauwpunt Dauwpunt 5 °C
  • Bewolking Bewolking 27%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 13 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 30 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 2 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1025 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 4 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3600 m
22:00 Verspreide wolken 12° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 12°
Zachte wind uit het Noorden Noorden 2 - 3 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 62%
  • Dauwpunt Dauwpunt 5 °C
  • Bewolking Bewolking 25%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 12 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 30 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 2 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1025 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 3 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3600 m
23:00 Verspreide wolken 12° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 12°
Zachte wind uit het Noordwesten Noordwesten 2 - 3 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 65%
  • Dauwpunt Dauwpunt 5 °C
  • Bewolking Bewolking 32%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 12 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 30 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 2 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1025 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 3 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3700 m
24:00 Verspreide wolken 11° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 11°
Zachte wind uit het Noordwesten Noordwesten 2 - 3 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 68%
  • Dauwpunt Dauwpunt 5 °C
  • Bewolking Bewolking 36%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 11 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 30 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 2 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1025 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 3 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3800 m

Luchtkwaliteit in Zellertal vandaag

Detail
34
Acceptable O₃ (84 µg/m³)

Pollengetal

Detail
Pollengetal
Geen Bijvoet (1 #/m³)

Zonsopkomst en zonsondergang

Zonsopkomst 07:16 Zonsondergang 19:21
Eerste licht 06:44 Hoogste punt 13:19 Laatste licht 19:53
Lengte dag 12u 5m

Maanskalender

Maa Din Woe Don Vri Zat Zon
24 Wassende Maan
25 volle maan
26 volle maan
27 volle maan
28 Afnemende maan
29 Afnemende maan
30 Afnemende maan
1 Afnemende maan
2 Afnemende maan
3 Afnemende maan
4 Afnemende maan
5 Afnemende maan
6 Afnemende maan
7 Afnemende maan

Wat voor weer is het in Zellertal in september?

  • Gem, T.
    Gem, T.: 15 °C Max.: 20 °C Min: 11 °C
  • Regendagen
    Regendagen: 10 dagen
  • Neerslaghoeveelheid
    Neerslaghoeveelheid: 55 mm
  • Gem. wind
    Gem. wind: 10 m/s

Weer Grafieken

Video's

Een orkaanverkenningsvliegtuig van NOAA vliegt het oog van de verwoestende orkaan Polo binnen
Een orkaanverkenningsvliegtuig van NOAA vliegt het oog van de verwoestende orkaan Polo binnen