Weer Vyshka

15:00 Maandag
Stofsluier
Stofsluier met heldere hemel
23° Gevoelstemperatuur 20°
Matige wind uit het Oosten Oosten 12 - 26 m/s
reloj Per uur Stofsluier in de komende uren
  • Vandaag 19 Okt Stofsluier met heldere hemel Meer informatie 23° / 13° Matige wind uit het Oosten 3 - 7 m/s
  • Morgen 20 Okt Stofsluier met heldere hemel 22° / 12° Matige wind uit het Oosten 8 - 13 m/s
  • Woensdag 21 Okt Stofsluier met heldere hemel 21° / 14° Matige wind uit het Oosten 7 - 12 m/s
  • Donderdag 22 Okt Stofsluier met heldere hemel 19° / 12° Matige wind uit het Oosten 6 - 12 m/s
  • Vrijdag 23 Okt Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 60% 1.8 mm 18° / 12° Matige wind uit het Oosten 6 - 10 m/s
  • Zaterdag 24 Okt Verspreide wolken 17° / 11° Matige wind uit het Oosten 7 - 13 m/s
  • Zondag 25 Okt Gedeeltelijk bewolkt 14° / 11° Matige wind uit het Oosten 7 - 12 m/s

Het weer in Vyshka vandaag

, 19 oktober

Weersverwachting voor Vyshka morgen

20 oktober
15:00 Stofsluier met heldere hemel 23° Stofsluier
Gevoelstemperatuur 20°
Matige wind uit het Oosten Oosten 3 - 7 m/s
UV-index 2 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 45%
  • Dauwpunt Dauwpunt 10 °C
  • Bewolking Bewolking 1%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 20 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 55 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 3 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1020 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 7 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3800 m
16:00 Stofsluier met heldere hemel 22° Stofsluier
Gevoelstemperatuur 20°
Matige wind uit het Oosten Oosten 3 - 7 m/s
UV-index 1 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 46%
  • Dauwpunt Dauwpunt 10 °C
  • Bewolking Bewolking 0%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 20 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 55 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 3 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1020 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 7 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3800 m
17:00 Stofsluier met heldere hemel 21° Stofsluier
Gevoelstemperatuur 19°
Matige wind uit het Oosten Oosten 3 - 7 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 49%
  • Dauwpunt Dauwpunt 10 °C
  • Bewolking Bewolking 0%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 19 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 55 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 3 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1021 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 7 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3800 m
18:00 Stofsluier met heldere hemel 19° Stofsluier
Gevoelstemperatuur 17°
Matige wind uit het Oosten Oosten 3 - 6 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 56%
  • Dauwpunt Dauwpunt 10 °C
  • Bewolking Bewolking 0%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 17 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 50 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 3 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1021 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 6 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3800 m
19:00 Stofsluier met heldere hemel 17° Stofsluier
Gevoelstemperatuur 16°
Zachte wind uit het Oosten Oosten 3 - 5 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 64%
  • Dauwpunt Dauwpunt 10 °C
  • Bewolking Bewolking 1%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 16 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 50 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 3 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1022 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 5 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3800 m
20:00 Stofsluier met heldere hemel 16° Stofsluier
Gevoelstemperatuur 15°
Zachte wind uit het Oosten Oosten 3 - 4 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 68%
  • Dauwpunt Dauwpunt 11 °C
  • Bewolking Bewolking 0%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 15 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 50 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 3 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1023 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 4 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3800 m
21:00 Stofsluier met heldere hemel 16° Stofsluier
Gevoelstemperatuur 14°
Zachte wind uit het Oosten Oosten 3 - 4 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 73%
  • Dauwpunt Dauwpunt 11 °C
  • Bewolking Bewolking 0%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 14 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 50 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 3 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1023 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 4 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3800 m
22:00 Stofsluier met heldere hemel 15° Stofsluier
Gevoelstemperatuur 14°
Zachte wind uit het Oosten Oosten 3 - 4 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 77%
  • Dauwpunt Dauwpunt 11 °C
  • Bewolking Bewolking 0%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 14 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 45 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 3 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1023 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 4 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3700 m
Stofsluier 23:00 Stofsluier met heldere hemel 14° Stofsluier
Gevoelstemperatuur 13°
Zachte wind uit het Oosten Oosten 2 - 4 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
23:00 Stofsluier met heldere hemel 14° Stofsluier
Gevoelstemperatuur 13°
Zachte wind uit het Oosten Oosten 2 - 4 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 81%
  • Dauwpunt Dauwpunt 11 °C
  • Bewolking Bewolking 0%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 13 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 45 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 2 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1024 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 4 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3700 m
24:00 Stofsluier met heldere hemel 14° Stofsluier
Gevoelstemperatuur 12°
Zachte wind uit het Noordoosten Noordoosten 2 - 4 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 84%
  • Dauwpunt Dauwpunt 11 °C
  • Bewolking Bewolking 0%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 12 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 45 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 2 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1024 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 4 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3700 m

Luchtkwaliteit in Vyshka vandaag

Detail
78
Slecht PM₁₀ (140 µg/m³)

Zonsopkomst en zonsondergang

Zonsopkomst 07:10 Zonsondergang 17:57
Eerste licht 06:40 Hoogste punt 12:34 Laatste licht 18:27
Lengte dag 10u 46m

Resterend daglicht 2u 47m

Maanskalender

Maa Din Woe Don Vri Zat Zon
19 Wassende Maan
20 Wassende Maan
21 Wassende Maan
22 Wassende Maan
23 Wassende Maan
24 Wassende Maan
25 volle maan
26 volle maan
27 volle maan
28 Afnemende maan
29 Afnemende maan
30 Afnemende maan
31 Afnemende maan
1 Afnemende maan

Wat voor weer is het in Vyshka in oktober?

  • Gem, T.
    Gem, T.: 13 °C Max.: 14 °C Min: 11 °C
  • Regendagen
    Regendagen: 6 dagen
  • Neerslaghoeveelheid
    Neerslaghoeveelheid: 25 mm
  • Gem. wind
    Gem. wind: 18 m/s

Weer Grafieken

Video's

Een kleine tornado heeft aanzienlijke schade aangericht in Funza, Colombia
Een kleine tornado heeft aanzienlijke schade aangericht in Funza, Colombia