Weer Ringmer

13:00 Zondag
Verspreide wolken
Verspreide wolken
26° Gevoelstemperatuur 26°
Matige wind uit het Zuidoosten Zuidoosten 14 - 30 m/s
reloj Per uur Wisselend bewolkt in de komende uren
  • Vandaag 2 Aug Verspreide wolken 27° / 13° Matige wind uit het Noordoosten 5 - 9 m/s
  • Morgen 3 Aug Verspreide wolken 30° / 17° Matige wind uit het Noordoosten 5 - 9 m/s
  • Dinsdag 4 Aug Verspreide wolken 24° / 18° Matige wind uit het Zuidwesten 7 - 13 m/s
  • Woensdag 5 Aug Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 80% 1.5 mm 22° / 17° Stevige wind uit het Zuidwesten 9 - 16 m/s
  • Donderdag 6 Aug Verspreide wolken 22° / 13° Matige wind uit het Zuidwesten 6 - 13 m/s
  • Vrijdag 7 Aug Verspreide wolken 22° / 13° Matige wind uit het Zuidwesten 6 - 12 m/s
  • Zaterdag 8 Aug Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 40% 0.9 mm 21° / 12° Matige wind uit het Zuidwesten 6 - 11 m/s

Het weer in Ringmer vandaag

, 2 augustus

Weersverwachting voor Ringmer morgen

3 augustus
14:00 Verspreide wolken 26° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 26°
Matige wind uit het Zuidoosten Zuidoosten 4 - 8 m/s
UV-index 6 Matig SPF: 15-25
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 30%
  • Dauwpunt Dauwpunt 8 °C
  • Bewolking Bewolking 17%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 26 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 45 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 4 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1016 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 8 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3900 m
15:00 Verspreide wolken 27° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 26°
Matige wind uit het Zuidoosten Zuidoosten 4 - 8 m/s
UV-index 5 Zwak SPF: 6-10
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 29%
  • Dauwpunt Dauwpunt 7 °C
  • Bewolking Bewolking 48%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 26 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 45 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 4 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1016 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 8 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3900 m
16:00 Verspreide wolken 27° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 26°
Matige wind uit het Oosten Oosten 4 - 8 m/s
UV-index 3 Zwak SPF: 6-10
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 29%
  • Dauwpunt Dauwpunt 7 °C
  • Bewolking Bewolking 47%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 26 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 50 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 4 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1015 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 8 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4000 m
17:00 Verspreide wolken 26° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 26°
Matige wind uit het Oosten Oosten 4 - 8 m/s
UV-index 2 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 30%
  • Dauwpunt Dauwpunt 7 °C
  • Bewolking Bewolking 49%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 26 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 50 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 4 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1015 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 8 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4100 m
18:00 Verspreide wolken 26° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 26°
Matige wind uit het Oosten Oosten 4 - 8 m/s
UV-index 1 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 30%
  • Dauwpunt Dauwpunt 7 °C
  • Bewolking Bewolking 50%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 26 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 50 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 4 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1014 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 8 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4100 m
19:00 Verspreide wolken 25° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 25°
Matige wind uit het Oosten Oosten 5 - 8 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 33%
  • Dauwpunt Dauwpunt 8 °C
  • Bewolking Bewolking 50%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 25 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 50 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 5 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1014 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 8 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4100 m
20:00 Verspreide wolken 23° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 25°
Matige wind uit het Noordoosten Noordoosten 5 - 9 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 39%
  • Dauwpunt Dauwpunt 8 °C
  • Bewolking Bewolking 50%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 25 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 50 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 5 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1014 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 9 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4100 m
21:00 Gedeeltelijk bewolkt 21° Gedeeltelijk bewolkt
Gevoelstemperatuur 21°
Matige wind uit het Noordoosten Noordoosten 4 - 9 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 44%
  • Dauwpunt Dauwpunt 9 °C
  • Bewolking Bewolking 57%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 21 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 40 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 4 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1014 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 9 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4100 m
22:00 Verspreide wolken 20° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 20°
Matige wind uit het Noordoosten Noordoosten 5 - 8 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 48%
  • Dauwpunt Dauwpunt 9 °C
  • Bewolking Bewolking 52%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 20 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 40 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 5 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1014 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 8 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4100 m
Verspreide wolken 23:00 Verspreide wolken 20° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 20°
Matige wind uit het Noordoosten Noordoosten 5 - 8 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
23:00 Verspreide wolken 20° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 20°
Matige wind uit het Noordoosten Noordoosten 5 - 8 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 51%
  • Dauwpunt Dauwpunt 9 °C
  • Bewolking Bewolking 38%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 20 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 40 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 5 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1014 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 8 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4000 m
24:00 Verspreide wolken 19° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 19°
Matige wind uit het Noordoosten Noordoosten 5 - 8 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 53%
  • Dauwpunt Dauwpunt 9 °C
  • Bewolking Bewolking 42%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 19 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 35 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 5 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1014 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 8 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3900 m

Luchtkwaliteit in Ringmer vandaag

Detail
43
Redelijk O₃ (109 µg/m³)

Pollengetal

Detail
Pollengetal
Redelijk Gras (39 #/m³)

Zonsopkomst en zonsondergang

Zonsopkomst 05:27 Zonsondergang 20:43
Eerste licht 04:47 Hoogste punt 13:06 Laatste licht 21:23
Lengte dag 15u 17m

Resterend daglicht 6u 45m

Maanskalender

Maa Din Woe Don Vri Zat Zon
2 Afnemende maan
3 Afnemende maan
4 Afnemende maan
5 Afnemende maan
6 Afnemende maan
7 Afnemende maan
8 Afnemende maan
9 Afnemende maan
10 Afnemende maan
11 nieuwe maan
12 nieuwe maan
13 nieuwe maan
14 Wassende Maan
15 Wassende Maan

Wat voor weer is het in Ringmer in augustus?

  • Gem, T.
    Gem, T.: 17 °C Max.: 21 °C Min: 13 °C
  • Regendagen
    Regendagen: 11 dagen
  • Neerslaghoeveelheid
    Neerslaghoeveelheid: 70 mm
  • Gem. wind
    Gem. wind: 14 m/s

Weer Grafieken

Video's

Enorme tornado raast over de velden van Santa Fe (San Genaro, Bernardo de Yrigoyen), Argentinië
Enorme tornado raast over de velden van Santa Fe (San Genaro, Bernardo de Yrigoyen), Argentinië