Weer Pillanlelbun

03:00 Woensdag
Lichte regen
Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht
Gevoelstemperatuur
Neerslag 90% 0.5 mm
reloj Per uur Lichte regen in de komende uren
  • Vandaag 26 Aug Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 90% 14 mm 14° / Stevige wind uit het Noordwesten 7 - 16 m/s
  • Morgen 27 Aug Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 90% 15 mm 15° / Stevige wind uit het Noorden 8 - 14 m/s
  • Vrijdag 28 Aug Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 90% 3.5 mm 11° / Stevige wind uit het Noorden 8 - 16 m/s
  • Zaterdag 29 Aug Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 90% 9.6 mm 13° / Stevige wind uit het Noorden 7 - 16 m/s
  • Zondag 30 Aug Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 90% 5 mm 13° / Matige wind uit het Noordwesten 4 - 12 m/s
  • Maandag 31 Aug Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 70% 1.5 mm 14° / Matige wind uit het Noordwesten 3 - 8 m/s
  • Dinsdag 1 Sep Lichte regen met bewolkte lucht 80% 5.8 mm 14° / Stevige wind uit het Noorden 8 - 16 m/s

Het weer in Pillanlelbun vandaag

, 26 augustus

Weersverwachting voor Pillanlelbun morgen

27 augustus
03:00 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 90% 0.5 mm Lichte regen
Gevoelstemperatuur
Matige wind uit het Noorden Noorden 6 - 11 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 90% 0.5 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 97%
  • Dauwpunt Dauwpunt 8 °C
  • Bewolking Bewolking 89%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 6 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 10 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 6 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1005 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 11 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 1900 m
04:00 Lichte regen met bewolkte lucht 90% 0.9 mm Lichte regen
Gevoelstemperatuur
Matige wind uit het Noorden Noorden 5 - 11 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 90% 0.9 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 97%
  • Dauwpunt Dauwpunt 8 °C
  • Bewolking Bewolking 97%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 6 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 5 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 5 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1005 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 11 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 1800 m
05:00 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 90% 0.7 mm Lichte regen
Gevoelstemperatuur
Matige wind uit het Noorden Noorden 4 - 11 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 90% 0.7 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 96%
  • Dauwpunt Dauwpunt 8 °C
  • Bewolking Bewolking 87%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 6 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 5 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 4 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1005 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 11 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 1700 m
06:00 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 90% 1.7 mm Lichte regen
Gevoelstemperatuur
Matige wind uit het Noorden Noorden 4 - 10 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 90% 1.7 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 97%
  • Dauwpunt Dauwpunt 8 °C
  • Bewolking Bewolking 53%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 6 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 8 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 4 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1006 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 10 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 1700 m
07:00 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 80% 0.7 mm Lichte regen
Gevoelstemperatuur
Matige wind uit het Noorden Noorden 4 - 9 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 80% 0.7 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 97%
  • Dauwpunt Dauwpunt 7 °C
  • Bewolking Bewolking 80%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 5 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 7 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 4 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1006 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 9 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 1700 m
Lichte regen 08:00 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 60% 0.3 mm Lichte regen
Gevoelstemperatuur
Matige wind uit het Noorden Noorden 4 - 10 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
08:00 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 80% 1.3 mm Lichte regen
Gevoelstemperatuur
Matige wind uit het Noorden Noorden 4 - 10 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 60% 0.3 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 97%
  • Dauwpunt Dauwpunt 7 °C
  • Bewolking Bewolking 83%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 5 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 7 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 4 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1007 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 10 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 1600 m
09:00 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 60% 0.3 mm Lichte regen
Gevoelstemperatuur
Matige wind uit het Noorden Noorden 5 - 11 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 60% 0.3 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 96%
  • Dauwpunt Dauwpunt 8 °C
  • Bewolking Bewolking 84%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 6 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 9 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 5 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1007 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 11 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 1600 m
10:00 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 60% 0.3 mm 11° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 11°
Matige wind uit het Noorden Noorden 6 - 13 m/s
UV-index 1 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 60% 0.3 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 90%
  • Dauwpunt Dauwpunt 9 °C
  • Bewolking Bewolking 84%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 11 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 6 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 6 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1007 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 13 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 1600 m
Lichte regen 11:00 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 70% 0.4 mm 12° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 12°
Stevige wind uit het Noorden Noorden 6 - 14 m/s
UV-index 2 Vrijwel geen SPF: nee
11:00 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 80% 1.8 mm 12° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 12°
Stevige wind uit het Noorden Noorden 6 - 14 m/s
UV-index 2 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 70% 0.4 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 85%
  • Dauwpunt Dauwpunt 9 °C
  • Bewolking Bewolking 62%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 12 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 7 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 6 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1007 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 14 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 1600 m
12:00 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 80% 1.1 mm 12° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 12°
Stevige wind uit het Noordwesten Noordwesten 7 - 16 m/s
UV-index 3 Zwak SPF: 6-10
  • Regen Regen 80% 1.1 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 80%
  • Dauwpunt Dauwpunt 9 °C
  • Bewolking Bewolking 40%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 12 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 6 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 7 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1007 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 16 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 1800 m
13:00 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 70% 0.3 mm 13° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 13°
Stevige wind uit het Noordwesten Noordwesten 7 - 15 m/s
UV-index 3 Zwak SPF: 6-10
  • Regen Regen 70% 0.3 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 72%
  • Dauwpunt Dauwpunt 8 °C
  • Bewolking Bewolking 43%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 13 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 12 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 7 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1007 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 15 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 1700 m
Lichte regen 14:00 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 70% 0.1 mm 14° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 14°
Stevige wind uit het Noordwesten Noordwesten 7 - 15 m/s
UV-index 3 Zwak SPF: 6-10
14:00 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 70% 0.6 mm 14° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 14°
Stevige wind uit het Noordwesten Noordwesten 7 - 15 m/s
UV-index 3 Zwak SPF: 6-10
  • Regen Regen 70% 0.1 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 58%
  • Dauwpunt Dauwpunt 5 °C
  • Bewolking Bewolking 51%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 14 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 20 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 7 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1006 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 15 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 1700 m
15:00 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 70% 0.2 mm 14° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 14°
Stevige wind uit het Noordwesten Noordwesten 7 - 16 m/s
UV-index 2 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 70% 0.2 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 58%
  • Dauwpunt Dauwpunt 5 °C
  • Bewolking Bewolking 58%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 14 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 25 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 7 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1006 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 16 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 1700 m
16:00 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 80% 0.7 mm 11° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 11°
Stevige wind uit het Noordwesten Noordwesten 6 - 16 m/s
UV-index 1 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 80% 0.7 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 75%
  • Dauwpunt Dauwpunt 7 °C
  • Bewolking Bewolking 94%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 11 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 6 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 6 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1007 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 16 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 1700 m
Lichte regen 17:00 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 90% 1.7 mm Lichte regen
Gevoelstemperatuur
Stevige wind uit het Noordwesten Noordwesten 6 - 15 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
17:00 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 90% 3.7 mm Lichte regen
Gevoelstemperatuur
Stevige wind uit het Noordwesten Noordwesten 6 - 15 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 90% 1.7 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 94%
  • Dauwpunt Dauwpunt 8 °C
  • Bewolking Bewolking 82%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 7 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 5 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 6 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1007 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 15 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 1700 m
18:00 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 90% 1.3 mm Lichte regen
Gevoelstemperatuur
Matige wind uit het Noordwesten Noordwesten 6 - 13 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 90% 1.3 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 95%
  • Dauwpunt Dauwpunt 8 °C
  • Bewolking Bewolking 61%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 6 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 7 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 6 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1008 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 13 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 1700 m
19:00 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 90% 0.8 mm Lichte regen
Gevoelstemperatuur
Matige wind uit het Noordwesten Noordwesten 5 - 12 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 90% 0.8 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 96%
  • Dauwpunt Dauwpunt 8 °C
  • Bewolking Bewolking 54%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 6 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 6 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 5 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1009 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 12 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 1700 m
Lichte regen 20:00 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 80% 0.8 mm Lichte regen
Gevoelstemperatuur
Matige wind uit het Noorden Noorden 4 - 11 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
20:00 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 90% 2.2 mm Lichte regen
Gevoelstemperatuur
Matige wind uit het Noorden Noorden 4 - 11 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 80% 0.8 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 96%
  • Dauwpunt Dauwpunt 8 °C
  • Bewolking Bewolking 69%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 6 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 4 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 4 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1010 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 11 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 1700 m
21:00 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 70% 0.6 mm Lichte regen
Gevoelstemperatuur
Matige wind uit het Noorden Noorden 4 - 9 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 70% 0.6 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 97%
  • Dauwpunt Dauwpunt 7 °C
  • Bewolking Bewolking 36%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 6 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 7 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 4 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1010 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 9 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 1700 m
22:00 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 60% 0.2 mm Lichte regen
Gevoelstemperatuur
Matige wind uit het Noorden Noorden 4 - 7 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 60% 0.2 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 97%
  • Dauwpunt Dauwpunt 7 °C
  • Bewolking Bewolking 39%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 5 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 14 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 4 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1010 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 7 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 1700 m
Lichte regen 23:00 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 60% 0.1 mm Lichte regen
Gevoelstemperatuur
Matige wind uit het Noorden Noorden 4 - 8 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
23:00 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 60% 0.3 mm Lichte regen
Gevoelstemperatuur
Matige wind uit het Noorden Noorden 4 - 8 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 60% 0.1 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 97%
  • Dauwpunt Dauwpunt 7 °C
  • Bewolking Bewolking 51%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 5 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 12 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 4 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1011 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 8 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 1700 m
24:00 Gedeeltelijk bewolkt Gedeeltelijk bewolkt
Gevoelstemperatuur
Matige wind uit het Noorden Noorden 5 - 9 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 20% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 97%
  • Dauwpunt Dauwpunt 7 °C
  • Bewolking Bewolking 87%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 5 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 16 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 5 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1011 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 9 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 1600 m

Luchtkwaliteit in Pillanlelbun vandaag

Detail
25
Acceptable O₃ (61 µg/m³)

Zonsopkomst en zonsondergang

Zonsopkomst 07:20 Zonsondergang 18:22
Eerste licht 06:53 Hoogste punt 12:51 Laatste licht 18:49
Lengte dag 11u 2m

Tijd resterend tot zonsondergang 4u 4m

Maanskalender

Maa Din Woe Don Vri Zat Zon
26 volle maan
27 volle maan
28 volle maan
29 volle maan
30 Wassende Maan
31 Wassende Maan
1 Wassende Maan
2 Wassende Maan
3 Wassende Maan
4 Wassende Maan
5 Wassende Maan
6 Wassende Maan
7 Wassende Maan
8 Wassende Maan

Wat voor weer is het in Pillanlelbun in augustus?

  • Gem, T.
    Gem, T.: 8 °C Max.: 12 °C Min: 4 °C
  • Regendagen
    Regendagen: 16 dagen
  • Neerslaghoeveelheid
    Neerslaghoeveelheid: 202 mm
  • Gem. wind
    Gem. wind: 12 m/s

Weer Grafieken

Video's

Een supercel brengt grote hagelstenen en extreme winden naar Tarragona, Spanje
Een supercel brengt grote hagelstenen en extreme winden naar Tarragona, Spanje