Weer Newton-On-The-Moor And Swarland

10:00 Dinsdag
Lichte regen
Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht
15° Gevoelstemperatuur 15°
Neerslag 30% 0.1 mm
reloj Per uur Lichte regen in de komende uren
  • Vandaag 25 Aug Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 70% 1.8 mm 17° / 11° Matige wind uit het Oosten 6 - 12 m/s
  • Morgen 26 Aug Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 30% 0.2 mm 20° / 13° Matige wind uit het Oosten 6 - 11 m/s
  • Donderdag 27 Aug Gematigde regen met gedeeltelijk bewolkte lucht 90% 7.8 mm 20° / 14° Matige wind uit het Oosten 6 - 11 m/s
  • Vrijdag 28 Aug Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 90% 4.1 mm 21° / 15° Matige wind uit het Zuidwesten 4 - 8 m/s
  • Zaterdag 29 Aug Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 80% 1.7 mm 19° / 14° Matige wind uit het Westen 4 - 9 m/s
  • Zondag 30 Aug Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 90% 5.2 mm 19° / 10° Matige wind uit het Westen 4 - 8 m/s
  • Maandag 31 Aug Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 60% 0.3 mm 18° / 10° Stevige wind uit het Westen 7 - 14 m/s

Het weer in Newton-On-The-Moor And Swarland vandaag

, 25 augustus

Weersverwachting voor Newton-On-The-Moor And Swarland morgen

26 augustus
10:00 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 30% 0.1 mm 15° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 15°
Matige wind uit het Oosten Oosten 5 - 10 m/s
UV-index 2 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 30% 0.1 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 78%
  • Dauwpunt Dauwpunt 11 °C
  • Bewolking Bewolking 71%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 15 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 10 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 5 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1019 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 10 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3400 m
11:00 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 30% 0.1 mm 15° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 15°
Matige wind uit het Oosten Oosten 6 - 11 m/s
UV-index 2 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 30% 0.1 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 75%
  • Dauwpunt Dauwpunt 11 °C
  • Bewolking Bewolking 78%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 15 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 20 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 6 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1019 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 11 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3400 m
12:00 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 30% 0.2 mm 16° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 16°
Matige wind uit het Oosten Oosten 6 - 11 m/s
UV-index 3 Zwak SPF: 6-10
  • Regen Regen 30% 0.2 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 74%
  • Dauwpunt Dauwpunt 11 °C
  • Bewolking Bewolking 77%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 16 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 18 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 6 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1019 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 11 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3400 m
13:00 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 30% 0.1 mm 16° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 16°
Matige wind uit het Oosten Oosten 6 - 12 m/s
UV-index 3 Zwak SPF: 6-10
  • Regen Regen 30% 0.1 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 72%
  • Dauwpunt Dauwpunt 11 °C
  • Bewolking Bewolking 73%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 16 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 20 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 6 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1019 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 12 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3300 m
14:00 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 30% 0.2 mm 16° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 16°
Matige wind uit het Oosten Oosten 6 - 12 m/s
UV-index 3 Zwak SPF: 6-10
  • Regen Regen 30% 0.2 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 72%
  • Dauwpunt Dauwpunt 11 °C
  • Bewolking Bewolking 64%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 16 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 20 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 6 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1019 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 12 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3400 m
15:00 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 30% 0.1 mm 16° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 16°
Matige wind uit het Oosten Oosten 6 - 12 m/s
UV-index 3 Zwak SPF: 6-10
  • Regen Regen 30% 0.1 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 73%
  • Dauwpunt Dauwpunt 11 °C
  • Bewolking Bewolking 48%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 16 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 25 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 6 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1019 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 12 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3400 m
16:00 Verspreide wolken 16° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 16°
Matige wind uit het Oosten Oosten 6 - 11 m/s
UV-index 2 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 72%
  • Dauwpunt Dauwpunt 11 °C
  • Bewolking Bewolking 36%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 16 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 30 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 6 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1019 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 11 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3400 m
Verspreide wolken 17:00 Verspreide wolken 16° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 16°
Matige wind uit het Oosten Oosten 6 - 11 m/s
UV-index 1 Vrijwel geen SPF: nee
17:00 Gedeeltelijk bewolkt 16° Gedeeltelijk bewolkt
Gevoelstemperatuur 16°
Matige wind uit het Oosten Oosten 6 - 11 m/s
UV-index 1 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 73%
  • Dauwpunt Dauwpunt 11 °C
  • Bewolking Bewolking 38%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 16 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 40 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 6 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1018 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 11 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3400 m
18:00 Gedeeltelijk bewolkt 16° Gedeeltelijk bewolkt
Gevoelstemperatuur 16°
Matige wind uit het Oosten Oosten 5 - 11 m/s
UV-index 1 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 76%
  • Dauwpunt Dauwpunt 11 °C
  • Bewolking Bewolking 58%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 16 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 40 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 5 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1018 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 11 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3400 m
19:00 Verspreide wolken 15° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 15°
Matige wind uit het Oosten Oosten 5 - 10 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 82%
  • Dauwpunt Dauwpunt 12 °C
  • Bewolking Bewolking 43%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 15 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 25 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 5 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1018 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 10 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3400 m
Verspreide wolken 20:00 Verspreide wolken 14° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 14°
Matige wind uit het Oosten Oosten 4 - 9 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
20:00 Gedeeltelijk bewolkt 14° Gedeeltelijk bewolkt
Gevoelstemperatuur 14°
Matige wind uit het Oosten Oosten 4 - 9 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 88%
  • Dauwpunt Dauwpunt 12 °C
  • Bewolking Bewolking 48%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 14 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 20 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 4 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1018 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 9 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3400 m
21:00 Gedeeltelijk bewolkt 14° Gedeeltelijk bewolkt
Gevoelstemperatuur 14°
Matige wind uit het Oosten Oosten 4 - 8 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 90%
  • Dauwpunt Dauwpunt 13 °C
  • Bewolking Bewolking 58%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 14 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 20 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 4 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1019 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 8 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3400 m
22:00 Gedeeltelijk bewolkt 14° Gedeeltelijk bewolkt
Gevoelstemperatuur 14°
Matige wind uit het Oosten Oosten 4 - 8 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 10% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 92%
  • Dauwpunt Dauwpunt 13 °C
  • Bewolking Bewolking 68%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 14 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 18 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 4 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1019 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 8 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3400 m
Lichte regen 23:00 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 30% 0.1 mm 14° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 14°
Matige wind uit het Oosten Oosten 5 - 8 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
23:00 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 30% 0.1 mm 14° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 14°
Matige wind uit het Oosten Oosten 5 - 8 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 30% 0.1 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 93%
  • Dauwpunt Dauwpunt 13 °C
  • Bewolking Bewolking 68%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 14 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 16 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 5 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1019 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 8 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3300 m
24:00 Verspreide wolken 14° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 14°
Matige wind uit het Oosten Oosten 4 - 8 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 94%
  • Dauwpunt Dauwpunt 13 °C
  • Bewolking Bewolking 43%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 14 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 20 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 4 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1019 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 8 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3300 m

Luchtkwaliteit in Newton-On-The-Moor And Swarland vandaag

Detail
34
Acceptable O₃ (83 µg/m³)

Pollengetal

Detail
Pollengetal
Zeer laag Gras (3 #/m³)

Zonsopkomst en zonsondergang

Zonsopkomst 05:59 Zonsondergang 20:17
Eerste licht 05:19 Hoogste punt 13:09 Laatste licht 20:57
Lengte dag 14u 18m

Resterend daglicht 10u 13m

Maanskalender

Maa Din Woe Don Vri Zat Zon
25 Wassende Maan
26 Wassende Maan
27 volle maan
28 volle maan
29 volle maan
30 Afnemende maan
31 Afnemende maan
1 Afnemende maan
2 Afnemende maan
3 Afnemende maan
4 Afnemende maan
5 Afnemende maan
6 Afnemende maan
7 Afnemende maan

Wat voor weer is het in Newton-On-The-Moor And Swarland in augustus?

  • Gem, T.
    Gem, T.: 15 °C Max.: 18 °C Min: 12 °C
  • Regendagen
    Regendagen: 14 dagen
  • Neerslaghoeveelheid
    Neerslaghoeveelheid: 82 mm
  • Gem. wind
    Gem. wind: 15 m/s

Weer Grafieken

Video's

Een supercel brengt grote hagelstenen en extreme winden naar Tarragona, Spanje
Een supercel brengt grote hagelstenen en extreme winden naar Tarragona, Spanje