Weer Nagydorog

12:00 Donderdag
Verspreide wolken
Verspreide wolken
17° Gevoelstemperatuur 13°
Matige wind uit het Noordwesten Noordwesten 17 - 34 m/s
reloj Per uur Bewolkte lucht in de komende uren
  • Vandaag 15 Okt Verspreide wolken 18° / 7° Matige wind uit het Noordwesten 5 - 10 m/s
  • Morgen 16 Okt Verspreide wolken 16° / 3° Matige wind uit het Oosten 3 - 7 m/s
  • Zaterdag 17 Okt Verspreide wolken 17° / 3° Matige wind uit het Westen 2 - 6 m/s
  • Zondag 18 Okt Verspreide wolken 18° / 5° Zachte wind uit het Noordwesten 2 - 4 m/s
  • Maandag 19 Okt Helder 19° / 6° Matige wind uit het Noordwesten 3 - 6 m/s
  • Dinsdag 20 Okt Verspreide wolken 16° / 5° Matige wind uit het Noordoosten 3 - 6 m/s
  • Woensdag 21 Okt Helder 19° / 6° Matige wind uit het Zuidoosten 4 - 9 m/s

Het weer in Nagydorog vandaag

, 15 oktober

Weersverwachting voor Nagydorog morgen

16 oktober
13:00 Verspreide wolken 17° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 13°
Matige wind uit het Noordwesten Noordwesten 5 - 9 m/s
UV-index 2 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 47%
  • Dauwpunt Dauwpunt 6 °C
  • Bewolking Bewolking 41%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 13 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 35 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 5 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1026 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 9 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 2800 m
14:00 Verspreide wolken 17° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 13°
Matige wind uit het Noordwesten Noordwesten 5 - 10 m/s
UV-index 2 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 47%
  • Dauwpunt Dauwpunt 6 °C
  • Bewolking Bewolking 39%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 13 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 35 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 5 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1026 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 10 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 2800 m
15:00 Verspreide wolken 17° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 13°
Matige wind uit het Noordwesten Noordwesten 5 - 10 m/s
UV-index 1 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 47%
  • Dauwpunt Dauwpunt 6 °C
  • Bewolking Bewolking 54%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 13 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 35 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 5 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1026 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 10 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 2700 m
16:00 Verspreide wolken 17° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 12°
Matige wind uit het Noordwesten Noordwesten 4 - 9 m/s
UV-index 1 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 48%
  • Dauwpunt Dauwpunt 5 °C
  • Bewolking Bewolking 36%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 12 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 35 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 4 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1026 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 9 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 2700 m
17:00 Verspreide wolken 15° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 12°
Matige wind uit het Noorden Noorden 4 - 9 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 52%
  • Dauwpunt Dauwpunt 6 °C
  • Bewolking Bewolking 37%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 12 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 30 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 4 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1026 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 9 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 2700 m
18:00 Gedeeltelijk bewolkt 13° Gedeeltelijk bewolkt
Gevoelstemperatuur 10°
Matige wind uit het Noorden Noorden 3 - 7 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 63%
  • Dauwpunt Dauwpunt 6 °C
  • Bewolking Bewolking 62%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 10 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 30 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 3 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1026 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 7 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 2700 m
19:00 Gedeeltelijk bewolkt 12° Gedeeltelijk bewolkt
Gevoelstemperatuur 9°
Zachte wind uit het Noorden Noorden 3 - 4 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 68%
  • Dauwpunt Dauwpunt 6 °C
  • Bewolking Bewolking 70%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 9 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 30 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 3 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1026 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 4 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 2600 m
Verspreide wolken 20:00 Verspreide wolken 11° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 9°
Zachte wind uit het Noorden Noorden 3 - 5 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
20:00 Gedeeltelijk bewolkt 11° Gedeeltelijk bewolkt
Gevoelstemperatuur 9°
Zachte wind uit het Noorden Noorden 3 - 5 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 70%
  • Dauwpunt Dauwpunt 6 °C
  • Bewolking Bewolking 30%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 9 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 30 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 3 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1026 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 5 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 2600 m
21:00 Verspreide wolken 10° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 7°
Zachte wind uit het Noorden Noorden 2 - 4 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 76%
  • Dauwpunt Dauwpunt 6 °C
  • Bewolking Bewolking 12%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 7 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 25 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 2 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1026 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 4 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 2600 m
22:00 Heldere hemel 8° Heldere hemel
Gevoelstemperatuur 6°
Zachte wind uit het Noorden Noorden 2 - 3 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 81%
  • Dauwpunt Dauwpunt 5 °C
  • Bewolking Bewolking 4%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 6 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 25 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 2 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1027 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 3 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 2600 m
Heldere hemel 23:00 Heldere hemel 8° Heldere hemel
Gevoelstemperatuur 5°
Zachte wind uit het Noorden Noorden 2 - 3 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
23:00 Verspreide wolken 8° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 5°
Zachte wind uit het Noorden Noorden 2 - 3 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 84%
  • Dauwpunt Dauwpunt 5 °C
  • Bewolking Bewolking 9%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 5 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 25 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 2 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1027 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 3 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 2500 m
24:00 Verspreide wolken 7° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 5°
Zachte wind uit het Noordwesten Noordwesten 1 - 2 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 87%
  • Dauwpunt Dauwpunt 5 °C
  • Bewolking Bewolking 17%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 5 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 25 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 1 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1027 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 2 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 2500 m

Luchtkwaliteit in Nagydorog vandaag

Detail
32
Acceptable O₃ (80 µg/m³)

Pollengetal

Detail
Pollengetal
Zeer laag Gras (3 #/m³)

Zonsopkomst en zonsondergang

Zonsopkomst 07:02 Zonsondergang 17:58
Eerste licht 06:32 Hoogste punt 12:31 Laatste licht 18:29
Lengte dag 10u 56m

Resterend daglicht 5u 6m

Maanskalender

Maa Din Woe Don Vri Zat Zon
15 Wassende Maan
16 Wassende Maan
17 Wassende Maan
18 Wassende Maan
19 Wassende Maan
20 Wassende Maan
21 Wassende Maan
22 Wassende Maan
23 Wassende Maan
24 Wassende Maan
25 volle maan
26 volle maan
27 volle maan
28 Afnemende maan

Wat voor weer is het in Nagydorog in oktober?

  • Gem, T.
    Gem, T.: 11 °C Max.: 16 °C Min: 7 °C
  • Regendagen
    Regendagen: 9 dagen
  • Neerslaghoeveelheid
    Neerslaghoeveelheid: 57 mm
  • Gem. wind
    Gem. wind: 11 m/s

Weer Grafieken

Video's

Hevige regenval heeft overstromingen en tal van problemen veroorzaakt in Istanbul, Turkije
Hevige regenval heeft overstromingen en tal van problemen veroorzaakt in Istanbul, Turkije