Weer Manjeri

07:00 Dinsdag
Lichte regen
Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht
24° Gevoelstemperatuur 23°
Neerslag 90% 1.8 mm
reloj Per uur Lichte regen in de komende uren
  • Vandaag 28 Jul Onweer met gedeeltelijk bewolkte lucht 90% 22 mm 29° / 23° Matige wind uit het Westen 4 - 11 m/s
  • Morgen 29 Jul Stofregen met gedeeltelijk bewolkte lucht 80% 5.7 mm 30° / 23° Matige wind uit het Westen 5 - 12 m/s
  • Donderdag 30 Jul Stofregen met gedeeltelijk bewolkte lucht 90% 7.2 mm 30° / 23° Matige wind uit het Noordwesten 5 - 13 m/s
  • Vrijdag 31 Jul Gematigde regen met gedeeltelijk bewolkte lucht 90% 15 mm 30° / 23° Matige wind uit het Westen 4 - 12 m/s
  • Zaterdag 1 Aug Gematigde regen met gedeeltelijk bewolkte lucht 90% 24 mm 29° / 22° Matige wind uit het Noordwesten 4 - 12 m/s
  • Zondag 2 Aug Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 90% 16 mm 29° / 22° Matige wind uit het Noordwesten 4 - 12 m/s
  • Maandag 3 Aug Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 90% 3.5 mm 31° / 23° Matige wind uit het Noordwesten 4 - 11 m/s

Het weer in Manjeri vandaag

, 28 juli

Weersverwachting voor Manjeri morgen

29 juli
07:30 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 90% 1.8 mm 24° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 23°
Zachte wind uit het Zuiden Zuiden 0 - 4 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 90% 1.8 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 96%
  • Dauwpunt Dauwpunt 23 °C
  • Bewolking Bewolking 95%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 23 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 3 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 0 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1010 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 4 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 5100 m
08:30 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 90% 2.4 mm 24° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 24°
Matige wind uit het Zuidwesten Zuidwesten 1 - 6 m/s
UV-index 2 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 90% 2.4 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 95%
  • Dauwpunt Dauwpunt 23 °C
  • Bewolking Bewolking 88%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 24 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 3 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 1 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1011 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 6 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 5100 m
09:30 Lichte regen met bewolkte lucht 80% 0.6 mm 25° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 26°
Zachte wind uit het Westen Westen 1 - 4 m/s
UV-index 3 Zwak SPF: 6-10
  • Regen Regen 80% 0.6 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 91%
  • Dauwpunt Dauwpunt 24 °C
  • Bewolking Bewolking 97%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 26 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 5 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 1 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1011 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 4 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 5100 m
10:30 Lichte regen met bewolkte lucht 80% 0.4 mm 26° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 28°
Matige wind uit het Noordwesten Noordwesten 1 - 6 m/s
UV-index 4 Zwak SPF: 6-10
  • Regen Regen 80% 0.4 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 88%
  • Dauwpunt Dauwpunt 24 °C
  • Bewolking Bewolking 97%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 28 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 8 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 1 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1011 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 6 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 5200 m
11:30 Lichte regen met bewolkte lucht 80% 0.2 mm 28° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 31°
Matige wind uit het Westen Westen 3 - 9 m/s
UV-index 5 Zwak SPF: 6-10
  • Regen Regen 80% 0.2 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 81%
  • Dauwpunt Dauwpunt 24 °C
  • Bewolking Bewolking 100%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 31 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 5 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 3 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1010 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 9 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 5200 m
12:30 Onweer met gedeeltelijk bewolkte lucht 80% 3.6 mm 26° Onweer
Gevoelstemperatuur 27°
Matige wind uit het Westen Westen 4 - 10 m/s
UV-index 9 Sterk! SPF: 25-50
  • Regen Regen 80% 3.6 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 92%
  • Dauwpunt Dauwpunt 24 °C
  • Bewolking Bewolking 78%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 27 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 5 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 4 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1010 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 10 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 5100 m
Lichte regen 13:30 Lichte regen met bewolkte lucht 70% 0.6 mm 28° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 32°
Matige wind uit het Westen Westen 4 - 11 m/s
UV-index 5 Zwak SPF: 6-10
13:30 Onweer met gedeeltelijk bewolkte lucht 80% 4.9 mm 28° Onweer
Gevoelstemperatuur 32°
Matige wind uit het Westen Westen 4 - 11 m/s
UV-index 5 Zwak SPF: 6-10
  • Regen Regen 70% 0.6 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 82%
  • Dauwpunt Dauwpunt 25 °C
  • Bewolking Bewolking 99%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 32 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 20 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 4 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1009 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 11 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 5200 m
14:30 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 70% 0.7 mm 28° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 31°
Matige wind uit het Westen Westen 4 - 11 m/s
UV-index 7 Matig SPF: 15-25
  • Regen Regen 70% 0.7 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 80%
  • Dauwpunt Dauwpunt 24 °C
  • Bewolking Bewolking 70%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 31 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 5 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 4 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1008 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 11 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 5200 m
15:30 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 70% 0.5 mm 28° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 32°
Matige wind uit het Westen Westen 4 - 11 m/s
UV-index 4 Zwak SPF: 6-10
  • Regen Regen 70% 0.5 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 81%
  • Dauwpunt Dauwpunt 24 °C
  • Bewolking Bewolking 84%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 32 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 25 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 4 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1007 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 11 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 5200 m
Lichte regen 16:30 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 70% 0.5 mm 27° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 30°
Matige wind uit het Westen Westen 3 - 10 m/s
UV-index 2 Vrijwel geen SPF: nee
16:30 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 80% 1.8 mm 27° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 30°
Matige wind uit het Westen Westen 3 - 10 m/s
UV-index 2 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 70% 0.5 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 81%
  • Dauwpunt Dauwpunt 24 °C
  • Bewolking Bewolking 66%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 30 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 6 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 3 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1007 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 10 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 5300 m
17:30 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 80% 0.8 mm 26° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 28°
Matige wind uit het Westen Westen 3 - 9 m/s
UV-index 1 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 80% 0.8 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 89%
  • Dauwpunt Dauwpunt 24 °C
  • Bewolking Bewolking 62%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 28 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 12 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 3 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1007 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 9 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 5400 m
18:30 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 80% 0.6 mm 25° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 25°
Matige wind uit het Westen Westen 3 - 8 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 80% 0.6 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 94%
  • Dauwpunt Dauwpunt 24 °C
  • Bewolking Bewolking 83%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 25 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 5 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 3 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1008 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 8 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 5200 m
Lichte regen 19:30 Lichte regen met bewolkte lucht 80% 1 mm 24° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 23°
Matige wind uit het Westen Westen 3 - 8 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
19:30 Lichte regen met bewolkte lucht 90% 3.1 mm 24° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 23°
Matige wind uit het Westen Westen 3 - 8 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 80% 1 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 97%
  • Dauwpunt Dauwpunt 24 °C
  • Bewolking Bewolking 97%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 23 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 3 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 3 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1009 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 8 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 5200 m
20:30 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 90% 1.5 mm 24° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 23°
Matige wind uit het Noordwesten Noordwesten 1 - 6 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 90% 1.5 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 97%
  • Dauwpunt Dauwpunt 24 °C
  • Bewolking Bewolking 83%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 23 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 4 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 1 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1010 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 6 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 5200 m
21:30 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 90% 0.4 mm 24° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 23°
Zachte wind uit het Westen Westen 1 - 5 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 90% 0.4 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 97%
  • Dauwpunt Dauwpunt 24 °C
  • Bewolking Bewolking 63%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 23 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 7 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 1 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1010 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 5 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 5200 m
Lichte regen 22:30 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 80% 0.3 mm 24° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 23°
Zachte wind uit het Noordwesten Noordwesten 2 - 4 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
22:30 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 90% 0.9 mm 24° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 23°
Zachte wind uit het Noordwesten Noordwesten 2 - 4 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 80% 0.3 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 97%
  • Dauwpunt Dauwpunt 23 °C
  • Bewolking Bewolking 77%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 23 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 7 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 2 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1011 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 4 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 5200 m
23:30 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 70% 0.2 mm 24° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 22°
Zachte wind uit het Westen Westen 1 - 4 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 70% 0.2 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 97%
  • Dauwpunt Dauwpunt 23 °C
  • Bewolking Bewolking 79%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 22 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 8 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 1 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1011 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 4 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 5200 m

Luchtkwaliteit in Manjeri vandaag

Detail
35
Acceptable PM₂₅ (21 µg/m³)

Zonsopkomst en zonsondergang

Zonsopkomst 06:12 Zonsondergang 18:51
Eerste licht 05:50 Hoogste punt 12:32 Laatste licht 19:13
Lengte dag 12u 38m

Resterend daglicht 11u 6m

Maanskalender

Maa Din Woe Don Vri Zat Zon
28 volle maan
29 volle maan
30 volle maan
31 volle maan
1 Afnemende maan
2 Afnemende maan
3 Afnemende maan
4 Afnemende maan
5 Afnemende maan
6 Afnemende maan
7 Afnemende maan
8 Afnemende maan
9 Afnemende maan
10 Afnemende maan

Wat voor weer is het in Manjeri in juli?

  • Gem, T.
    Gem, T.: 26 °C Max.: 29 °C Min: 24 °C
  • Regendagen
    Regendagen: 30 dagen
  • Neerslaghoeveelheid
    Neerslaghoeveelheid: 520 mm
  • Gem. wind
    Gem. wind: 9 m/s

Weer Grafieken

Video's

Zware storm en overstromingen in Maracaibo, Venezuela
Zware storm en overstromingen in Maracaibo, Venezuela