Weer Lady Lake - FL

14:00 Zaterdag
Lichte regen
Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht
24° Gevoelstemperatuur 22°
Neerslag 50% 0.5 mm
reloj Per uur Lichte regen in de komende uren
  • Vandaag 24 Okt Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 80% 1.5 mm 25° / 15° Stevige wind uit het Noordoosten 7 - 14 m/s
  • Morgen 25 Okt Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 50% 0.1 mm 26° / 18° Stevige wind uit het Noordoosten 9 - 17 m/s
  • Maandag 26 Okt Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 50% 0.4 mm 27° / 19° Stevige wind uit het Noordoosten 8 - 15 m/s
  • Dinsdag 27 Okt Verspreide wolken 28° / 19° Stevige wind uit het Noordoosten 8 - 15 m/s
  • Woensdag 28 Okt Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 50% 2.7 mm 26° / 20° Stevige wind uit het Noordoosten 7 - 15 m/s
  • Donderdag 29 Okt Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 70% 0.6 mm 28° / 21° Matige wind uit het Noordoosten 6 - 13 m/s
  • Vrijdag 30 Okt Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 70% 0.6 mm 29° / 22° Matige wind uit het Oosten 6 - 13 m/s

Het weer in Lady Lake - FL vandaag

, 24 oktober

Weersverwachting voor Lady Lake - FL morgen

25 oktober
14:00 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 50% 0.5 mm 24° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 22°
Matige wind uit het Noordoosten Noordoosten 7 - 13 m/s
UV-index 5 Zwak SPF: 6-10
  • Regen Regen 50% 0.5 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 65%
  • Dauwpunt Dauwpunt 17 °C
  • Bewolking Bewolking 24%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 22 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 12 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 7 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1019 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 13 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4000 m
15:00 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 60% 0.3 mm 24° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 22°
Matige wind uit het Noordoosten Noordoosten 7 - 14 m/s
UV-index 4 Zwak SPF: 6-10
  • Regen Regen 60% 0.3 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 66%
  • Dauwpunt Dauwpunt 17 °C
  • Bewolking Bewolking 39%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 22 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 7 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 7 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1019 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 14 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4000 m
16:00 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 60% 0.2 mm 24° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 21°
Stevige wind uit het Noordoosten Noordoosten 7 - 14 m/s
UV-index 2 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 60% 0.2 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 67%
  • Dauwpunt Dauwpunt 17 °C
  • Bewolking Bewolking 26%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 21 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 10 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 7 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1019 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 14 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3900 m
17:00 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 40% 0.2 mm 23° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 21°
Matige wind uit het Noordoosten Noordoosten 7 - 14 m/s
UV-index 1 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 40% 0.2 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 69%
  • Dauwpunt Dauwpunt 17 °C
  • Bewolking Bewolking 36%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 21 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 7 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 7 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1019 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 14 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3800 m
18:00 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 30% 0.2 mm 22° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 20°
Matige wind uit het Noordoosten Noordoosten 7 - 14 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 30% 0.2 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 76%
  • Dauwpunt Dauwpunt 18 °C
  • Bewolking Bewolking 20%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 20 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 16 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 7 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1019 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 14 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3900 m
19:00 Verspreide wolken 20° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 18°
Matige wind uit het Noorden Noorden 7 - 13 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 10% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 83%
  • Dauwpunt Dauwpunt 17 °C
  • Bewolking Bewolking 11%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 18 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 25 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 7 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1019 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 13 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 3900 m
20:00 Gedeeltelijk bewolkt 20° Gedeeltelijk bewolkt
Gevoelstemperatuur 18°
Matige wind uit het Noorden Noorden 6 - 12 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 10% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 86%
  • Dauwpunt Dauwpunt 18 °C
  • Bewolking Bewolking 73%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 18 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 30 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 6 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1019 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 12 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4000 m
21:00 Bewolking 20° Bewolking
Gevoelstemperatuur 18°
Matige wind uit het Noorden Noorden 6 - 11 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 10% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 86%
  • Dauwpunt Dauwpunt 18 °C
  • Bewolking Bewolking 100%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 18 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 25 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 6 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1020 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 11 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4000 m
22:00 Gedeeltelijk bewolkt 20° Gedeeltelijk bewolkt
Gevoelstemperatuur 19°
Matige wind uit het Noordoosten Noordoosten 6 - 11 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 10% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 86%
  • Dauwpunt Dauwpunt 18 °C
  • Bewolking Bewolking 87%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 19 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 20 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 6 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1020 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 11 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4100 m
Bewolking 23:00 Bewolking 20° Bewolking
Gevoelstemperatuur 19°
Matige wind uit het Noordoosten Noordoosten 6 - 11 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
23:00 Bewolking 20° Bewolking
Gevoelstemperatuur 19°
Matige wind uit het Noordoosten Noordoosten 6 - 11 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 20% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 88%
  • Dauwpunt Dauwpunt 18 °C
  • Bewolking Bewolking 100%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 19 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 8 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 6 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1021 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 11 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4100 m
24:00 Verspreide wolken 20° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 19°
Matige wind uit het Noordoosten Noordoosten 6 - 11 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 20% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 90%
  • Dauwpunt Dauwpunt 18 °C
  • Bewolking Bewolking 32%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 19 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 12 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 6 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1021 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 11 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4200 m

Luchtkwaliteit in Lady Lake vandaag

Detail
37
Acceptable O₃ (92 µg/m³)

Zonsopkomst en zonsondergang

Zonsopkomst 07:34 Zonsondergang 18:48
Eerste licht 07:10 Hoogste punt 13:11 Laatste licht 19:12
Lengte dag 11u 14m

Resterend daglicht 4u 20m

Maanskalender

Maa Din Woe Don Vri Zat Zon
24 Wassende Maan
25 volle maan
26 volle maan
27 Afnemende maan
28 Afnemende maan
29 Afnemende maan
30 Afnemende maan
31 Afnemende maan
1 Afnemende maan
2 Afnemende maan
3 Afnemende maan
4 Afnemende maan
5 Afnemende maan
6 Afnemende maan

Wat voor weer is het in Lady Lake - FL in oktober?

  • Gem, T.
    Gem, T.: 23 °C Max.: 28 °C Min: 19 °C
  • Regendagen
    Regendagen: 9 dagen
  • Neerslaghoeveelheid
    Neerslaghoeveelheid: 61 mm
  • Gem. wind
    Gem. wind: 10 m/s

Weer Grafieken

Video's

Een storm brengt extreem zware regenval en een hevige hagelbui naar Quito, Ecuador
Een storm brengt extreem zware regenval en een hevige hagelbui naar Quito, Ecuador