Weer Gonfaron

06:00 Zaterdag
Verspreide wolken
Verspreide wolken
16° Gevoelstemperatuur 16°
volle maan volle maan Licht: 100%
reloj Per uur Wisselend bewolkt in de komende uren
  • Vandaag 26 Sep Verspreide wolken 29° / 15° Matige wind uit het Zuiden 3 - 9 m/s
  • Morgen 27 Sep Verspreide wolken 28° / 14° Matige wind uit het Zuidoosten 3 - 8 m/s
  • Maandag 28 Sep Verspreide wolken 28° / 13° Matige wind uit het Zuidoosten 3 - 9 m/s
  • Dinsdag 29 Sep Verspreide wolken 29° / 14° Matige wind uit het Oosten 4 - 11 m/s
  • Woensdag 30 Sep Mist Meer informatie 28° / 14° Matige wind uit het Oosten 4 - 11 m/s
  • Donderdag 1 Okt Gedeeltelijk bewolkt 27° / 17° Matige wind uit het Noordwesten 2 - 6 m/s
  • Vrijdag 2 Okt Verspreide wolken 28° / 15° Matige wind uit het Zuidoosten 3 - 8 m/s

Het weer in Gonfaron vandaag

, 26 september

Weersverwachting voor Gonfaron morgen

27 september
06:00 Verspreide wolken 16° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 16°
Zachte wind uit het Noordwesten Noordwesten 1 - 2 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 98%
  • Dauwpunt Dauwpunt 15 °C
  • Bewolking Bewolking 35%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 16 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 20 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 1 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1021 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 2 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4400 m
07:00 Verspreide wolken 15° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 15°
Zachte wind uit het Noordwesten Noordwesten 1 - 2 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 99%
  • Dauwpunt Dauwpunt 15 °C
  • Bewolking Bewolking 32%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 15 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 20 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 1 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1021 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 2 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4300 m
08:00 Verspreide wolken 16° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 16°
Zachte wind uit het Noordwesten Noordwesten 1 - 2 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 98%
  • Dauwpunt Dauwpunt 16 °C
  • Bewolking Bewolking 34%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 16 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 20 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 1 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1022 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 2 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4300 m
09:00 Verspreide wolken 19° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 19°
Zachte wind uit het Noordwesten Noordwesten 1 - 3 m/s
UV-index 1 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 83%
  • Dauwpunt Dauwpunt 16 °C
  • Bewolking Bewolking 29%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 19 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 25 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 1 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1022 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 3 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4300 m
10:00 Verspreide wolken 22° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 24°
Zachte wind uit het Noorden Noorden 1 - 3 m/s
UV-index 1 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 67%
  • Dauwpunt Dauwpunt 16 °C
  • Bewolking Bewolking 15%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 24 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 30 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 1 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1022 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 3 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4300 m
Verspreide wolken 11:00 Verspreide wolken 25° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 26°
Zachte wind uit het Noordoosten Noordoosten 1 - 4 m/s
UV-index 3 Zwak SPF: 6-10
11:00 Verspreide wolken 25° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 26°
Zachte wind uit het Noordoosten Noordoosten 1 - 4 m/s
UV-index 3 Zwak SPF: 6-10
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 53%
  • Dauwpunt Dauwpunt 14 °C
  • Bewolking Bewolking 16%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 26 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 35 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 1 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1023 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 4 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4300 m
12:00 Verspreide wolken 26° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 26°
Zachte wind uit het Noordoosten Noordoosten 1 - 4 m/s
UV-index 4 Zwak SPF: 6-10
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 47%
  • Dauwpunt Dauwpunt 14 °C
  • Bewolking Bewolking 30%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 26 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 35 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 1 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1022 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 4 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4300 m
13:00 Verspreide wolken 27° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 27°
Zachte wind uit het Noorden Noorden 1 - 4 m/s
UV-index 5 Zwak SPF: 6-10
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 42%
  • Dauwpunt Dauwpunt 13 °C
  • Bewolking Bewolking 23%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 27 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 40 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 1 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1022 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 4 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4300 m
Verspreide wolken 14:00 Verspreide wolken 28° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 27°
Zachte wind uit het Noordwesten Noordwesten 1 - 5 m/s
UV-index 4 Zwak SPF: 6-10
14:00 Verspreide wolken 28° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 27°
Zachte wind uit het Noordwesten Noordwesten 1 - 5 m/s
UV-index 4 Zwak SPF: 6-10
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 39%
  • Dauwpunt Dauwpunt 12 °C
  • Bewolking Bewolking 21%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 27 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 40 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 1 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1021 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 5 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4300 m
15:00 Verspreide wolken 28° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 27°
Matige wind uit het Westen Westen 0 - 6 m/s
UV-index 3 Zwak SPF: 6-10
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 37%
  • Dauwpunt Dauwpunt 12 °C
  • Bewolking Bewolking 38%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 27 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 40 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 0 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1021 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 6 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4300 m
16:00 Verspreide wolken 28° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 27°
Matige wind uit het Zuiden Zuiden 2 - 7 m/s
UV-index 2 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 40%
  • Dauwpunt Dauwpunt 13 °C
  • Bewolking Bewolking 17%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 27 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 40 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 2 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1021 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 7 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4300 m
Verspreide wolken 17:00 Verspreide wolken 26° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 26°
Matige wind uit het Zuiden Zuiden 3 - 9 m/s
UV-index 1 Vrijwel geen SPF: nee
17:00 Verspreide wolken 26° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 26°
Matige wind uit het Zuiden Zuiden 3 - 9 m/s
UV-index 1 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 47%
  • Dauwpunt Dauwpunt 14 °C
  • Bewolking Bewolking 11%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 26 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 35 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 3 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1021 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 9 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4300 m
18:00 Helder 24° Helder
Gevoelstemperatuur 26°
Matige wind uit het Zuiden Zuiden 3 - 9 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 53%
  • Dauwpunt Dauwpunt 14 °C
  • Bewolking Bewolking 3%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 26 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 35 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 3 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1021 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 9 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4300 m
19:00 Helder 23° Helder
Gevoelstemperatuur 25°
Matige wind uit het Zuiden Zuiden 2 - 7 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 60%
  • Dauwpunt Dauwpunt 15 °C
  • Bewolking Bewolking 2%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 25 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 35 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 2 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1021 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 7 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4300 m
Heldere hemel 20:00 Heldere hemel 20° Heldere hemel
Gevoelstemperatuur 20°
Zachte wind uit het Zuiden Zuiden 1 - 4 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
20:00 Verspreide wolken 20° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 20°
Zachte wind uit het Zuiden Zuiden 1 - 4 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 72%
  • Dauwpunt Dauwpunt 15 °C
  • Bewolking Bewolking 1%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 20 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 30 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 1 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1021 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 4 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4300 m
21:00 Verspreide wolken 19° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 19°
Zachte wind uit het Zuiden Zuiden 1 - 3 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 78%
  • Dauwpunt Dauwpunt 16 °C
  • Bewolking Bewolking 31%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 19 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 30 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 1 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1022 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 3 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4300 m
22:00 Verspreide wolken 19° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 19°
Zachte wind uit het Zuidoosten Zuidoosten 0 - 1 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 81%
  • Dauwpunt Dauwpunt 16 °C
  • Bewolking Bewolking 50%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 19 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 30 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 0 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1022 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 1 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4300 m
Verspreide wolken 23:00 Verspreide wolken 18° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 18°
Zachte wind uit het Oosten Oosten 0 - 1 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
23:00 Verspreide wolken 18° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 18°
Zachte wind uit het Oosten Oosten 0 - 1 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 83%
  • Dauwpunt Dauwpunt 16 °C
  • Bewolking Bewolking 50%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 18 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 30 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 0 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1023 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 1 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4300 m
24:00 Verspreide wolken 18° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 18°
Zachte wind uit het Noordoosten Noordoosten 0 - 1 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 85%
  • Dauwpunt Dauwpunt 15 °C
  • Bewolking Bewolking 50%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 18 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 30 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 0 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1022 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 1 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4300 m

Luchtkwaliteit in Gonfaron vandaag

Detail
40
Acceptable O₃ (99 µg/m³)

Pollengetal

Detail
Pollengetal
Zeer laag Gras (2 #/m³)

Zonsopkomst en zonsondergang

Zonsopkomst 07:26 Zonsondergang 19:25
Eerste licht 06:57 Hoogste punt 13:26 Laatste licht 19:53
Lengte dag 11u 59m

Tijd resterend tot zonsondergang 57m

Maanskalender

Maa Din Woe Don Vri Zat Zon
26 volle maan
27 volle maan
28 Afnemende maan
29 Afnemende maan
30 Afnemende maan
1 Afnemende maan
2 Afnemende maan
3 Afnemende maan
4 Afnemende maan
5 Afnemende maan
6 Afnemende maan
7 Afnemende maan
8 Afnemende maan
9 nieuwe maan

Wat voor weer is het in Gonfaron in september?

  • Gem, T.
    Gem, T.: 21 °C Max.: 26 °C Min: 16 °C
  • Regendagen
    Regendagen: 7 dagen
  • Neerslaghoeveelheid
    Neerslaghoeveelheid: 69 mm
  • Gem. wind
    Gem. wind: 10 m/s

Weer Grafieken

Video's

Overstromingen veroorzaken grote schade in het noorden en westen van Libië
Overstromingen veroorzaken grote schade in het noorden en westen van Libië