Weer Fort Hays Trailer Park - KS

04:00 Vrijdag
Verspreide wolken
Verspreide wolken
23° Gevoelstemperatuur 25°
volle maan volle maan Licht: 100%
reloj Per uur Wisselend bewolkt in de komende uren
  • Vandaag 28 Aug Verspreide wolken 36° / 22° Matige wind uit het Zuiden 7 - 14 m/s
  • Morgen 29 Aug Verspreide wolken 39° / 26° Stevige wind uit het Zuiden 8 - 14 m/s
  • Zondag 30 Aug Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 40% 0.2 mm 41° / 29° Matige wind uit het Zuiden 7 - 12 m/s
  • Maandag 31 Aug Verspreide wolken 40° / 28° Matige wind uit het Zuiden 6 - 11 m/s
  • Dinsdag 1 Sep Verspreide wolken 40° / 27° Matige wind uit het Zuiden 6 - 11 m/s
  • Woensdag 2 Sep Verspreide wolken 41° / 28° Matige wind uit het Zuidwesten 5 - 11 m/s
  • Donderdag 3 Sep Verspreide wolken 41° / 26° Matige wind uit het Zuidwesten 3 - 7 m/s

Het weer in Fort Hays Trailer Park - KS vandaag

, 28 augustus

Weersverwachting voor Fort Hays Trailer Park - KS morgen

29 augustus
05:00 Verspreide wolken 23° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 25°
Matige wind uit het Zuiden Zuiden 4 - 7 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 10% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 57%
  • Dauwpunt Dauwpunt 14 °C
  • Bewolking Bewolking 25%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 25 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 40 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 4 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1018 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 7 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4500 m
06:00 Verspreide wolken 23° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 25°
Matige wind uit het Zuiden Zuiden 4 - 6 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 57%
  • Dauwpunt Dauwpunt 13 °C
  • Bewolking Bewolking 27%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 25 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 40 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 4 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1018 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 6 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4400 m
07:00 Helder 22° Helder
Gevoelstemperatuur 25°
Matige wind uit het Zuiden Zuiden 4 - 7 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 56%
  • Dauwpunt Dauwpunt 13 °C
  • Bewolking Bewolking 6%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 25 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 40 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 4 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1018 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 7 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4500 m
Helder 08:00 Helder 23° Helder
Gevoelstemperatuur 25°
Matige wind uit het Zuiden Zuiden 4 - 7 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
08:00 Verspreide wolken 23° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 25°
Matige wind uit het Zuiden Zuiden 4 - 7 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 55%
  • Dauwpunt Dauwpunt 13 °C
  • Bewolking Bewolking 6%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 25 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 40 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 4 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1019 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 7 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4500 m
09:00 Verspreide wolken 25° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 26°
Matige wind uit het Zuiden Zuiden 4 - 8 m/s
UV-index 1 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 49%
  • Dauwpunt Dauwpunt 14 °C
  • Bewolking Bewolking 26%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 26 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 45 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 4 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1019 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 8 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4600 m
10:00 Verspreide wolken 27° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 27°
Matige wind uit het Zuiden Zuiden 5 - 10 m/s
UV-index 2 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 45%
  • Dauwpunt Dauwpunt 14 °C
  • Bewolking Bewolking 14%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 27 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 45 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 5 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1018 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 10 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4700 m
Verspreide wolken 11:00 Verspreide wolken 30° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 30°
Matige wind uit het Zuiden Zuiden 6 - 11 m/s
UV-index 4 Zwak SPF: 6-10
11:00 Verspreide wolken 30° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 30°
Matige wind uit het Zuiden Zuiden 6 - 11 m/s
UV-index 4 Zwak SPF: 6-10
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 40%
  • Dauwpunt Dauwpunt 15 °C
  • Bewolking Bewolking 23%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 30 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 45 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 6 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1018 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 11 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4900 m
12:00 Helder 32° Helder
Gevoelstemperatuur 32°
Matige wind uit het Zuiden Zuiden 7 - 13 m/s
UV-index 7 Matig SPF: 15-25
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 38%
  • Dauwpunt Dauwpunt 16 °C
  • Bewolking Bewolking 4%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 32 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 50 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 7 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1017 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 13 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 5100 m
13:00 Helder 34° Helder
Gevoelstemperatuur 33°
Matige wind uit het Zuiden Zuiden 7 - 14 m/s
UV-index 8 Sterk! SPF: 25-50
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 35%
  • Dauwpunt Dauwpunt 16 °C
  • Bewolking Bewolking 0%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 33 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 50 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 7 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1016 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 14 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 5100 m
Helder 14:00 Helder 35° Helder
Gevoelstemperatuur 35°
Matige wind uit het Zuiden Zuiden 7 - 14 m/s
UV-index 8 Sterk! SPF: 25-50
14:00 Helder 35° Helder
Gevoelstemperatuur 35°
Matige wind uit het Zuiden Zuiden 7 - 14 m/s
UV-index 8 Sterk! SPF: 25-50
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 32%
  • Dauwpunt Dauwpunt 15 °C
  • Bewolking Bewolking 2%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 35 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 50 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 7 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1015 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 14 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 5100 m
15:00 Helder 35° Helder
Gevoelstemperatuur 35°
Matige wind uit het Zuiden Zuiden 7 - 13 m/s
UV-index 7 Matig SPF: 15-25
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 29%
  • Dauwpunt Dauwpunt 15 °C
  • Bewolking Bewolking 7%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 35 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 50 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 7 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1014 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 13 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 5100 m
16:00 Verspreide wolken 36° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 35°
Matige wind uit het Zuiden Zuiden 7 - 13 m/s
UV-index 5 Zwak SPF: 6-10
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 29%
  • Dauwpunt Dauwpunt 15 °C
  • Bewolking Bewolking 21%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 35 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 50 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 7 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1013 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 13 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 5000 m
Verspreide wolken 17:00 Verspreide wolken 35° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 35°
Matige wind uit het Zuiden Zuiden 7 - 13 m/s
UV-index 3 Zwak SPF: 6-10
17:00 Verspreide wolken 35° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 35°
Matige wind uit het Zuiden Zuiden 7 - 13 m/s
UV-index 3 Zwak SPF: 6-10
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 28%
  • Dauwpunt Dauwpunt 14 °C
  • Bewolking Bewolking 15%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 35 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 50 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 7 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1012 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 13 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 5000 m
18:00 Verspreide wolken 35° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 34°
Matige wind uit het Zuiden Zuiden 7 - 13 m/s
UV-index 1 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 28%
  • Dauwpunt Dauwpunt 14 °C
  • Bewolking Bewolking 13%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 34 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 50 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 7 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1011 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 13 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 5000 m
19:00 Verspreide wolken 34° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 33°
Matige wind uit het Zuiden Zuiden 7 - 13 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 29%
  • Dauwpunt Dauwpunt 14 °C
  • Bewolking Bewolking 16%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 33 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 50 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 7 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1011 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 13 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 5000 m
Verspreide wolken 20:00 Verspreide wolken 33° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 32°
Matige wind uit het Zuiden Zuiden 6 - 11 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
20:00 Verspreide wolken 33° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 32°
Matige wind uit het Zuiden Zuiden 6 - 11 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 31%
  • Dauwpunt Dauwpunt 14 °C
  • Bewolking Bewolking 34%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 32 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 50 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 6 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1012 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 11 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 5000 m
21:00 Verspreide wolken 31° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 31°
Matige wind uit het Zuiden Zuiden 6 - 10 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 34%
  • Dauwpunt Dauwpunt 14 °C
  • Bewolking Bewolking 42%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 31 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 50 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 6 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1012 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 10 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 5000 m
22:00 Verspreide wolken 30° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 30°
Matige wind uit het Zuiden Zuiden 6 - 9 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 36%
  • Dauwpunt Dauwpunt 14 °C
  • Bewolking Bewolking 40%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 30 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 50 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 6 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1013 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 9 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 5000 m
Verspreide wolken 23:00 Verspreide wolken 30° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 29°
Matige wind uit het Zuiden Zuiden 6 - 11 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
23:00 Verspreide wolken 30° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 29°
Matige wind uit het Zuiden Zuiden 6 - 11 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 37%
  • Dauwpunt Dauwpunt 13 °C
  • Bewolking Bewolking 47%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 29 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 50 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 6 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1013 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 11 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 5000 m
24:00 Verspreide wolken 29° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 29°
Matige wind uit het Zuiden Zuiden 7 - 11 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 36%
  • Dauwpunt Dauwpunt 13 °C
  • Bewolking Bewolking 49%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 29 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 50 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 7 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1013 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 11 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 5000 m

Luchtkwaliteit in Fort Hays Trailer Park vandaag

Detail
46
Redelijk O₃ (116 µg/m³)

Zonsopkomst en zonsondergang

Zonsopkomst 07:02 Zonsondergang 20:13
Eerste licht 06:35 Hoogste punt 13:38 Laatste licht 20:40
Lengte dag 13u 11m

Tijd resterend tot zonsondergang 2u 13m

Maanskalender

Maa Din Woe Don Vri Zat Zon
28 volle maan
29 volle maan
30 Afnemende maan
31 Afnemende maan
1 Afnemende maan
2 Afnemende maan
3 Afnemende maan
4 Afnemende maan
5 Afnemende maan
6 Afnemende maan
7 Afnemende maan
8 Afnemende maan
9 nieuwe maan
10 nieuwe maan

Wat voor weer is het in Fort Hays Trailer Park - KS in augustus?

  • Gem, T.
    Gem, T.: 25 °C Max.: 32 °C Min: 19 °C
  • Regendagen
    Regendagen: 9 dagen
  • Neerslaghoeveelheid
    Neerslaghoeveelheid: 82 mm
  • Gem. wind
    Gem. wind: 14 m/s

Weer Grafieken

Video's

Zware storm en extreme hagelbuien teisteren Frankrijk
Zware storm en extreme hagelbuien teisteren Frankrijk