Weer Brasmenil

14:00 Donderdag
Lichte regen
Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht
13° Gevoelstemperatuur 9°
Neerslag 50% 0.4 mm
reloj Per uur Lichte regen in de komende uren
  • Vandaag 22 Okt Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 90% 4.9 mm 14° / 7° Stevige wind uit het Zuiden 8 - 15 m/s
  • Morgen 23 Okt Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 90% 14 mm 13° / 7° Zeer stevige wind uit het Zuiden 13 - 24 m/s
  • Zaterdag 24 Okt Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 90% 12 mm 12° / 7° Stevige wind uit het Zuiden 11 - 20 m/s
  • Zondag 25 Okt Gematigde regen met gedeeltelijk bewolkte lucht 90% 15 mm 15° / 10° Stevige wind uit het Zuidwesten 11 - 20 m/s
  • Maandag 26 Okt Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 70% 5.8 mm 15° / 8° Matige wind uit het Zuidwesten 6 - 10 m/s
  • Dinsdag 27 Okt Gedeeltelijk bewolkt 19° / 13° Matige wind uit het Zuiden 6 - 11 m/s
  • Woensdag 28 Okt Verspreide wolken 17° / 8° Matige wind uit het Zuidwesten 7 - 13 m/s

Het weer in Brasmenil vandaag

, 22 oktober

Weersverwachting voor Brasmenil morgen

23 oktober
15:00 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 50% 0.4 mm 13° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 9°
Stevige wind uit het Zuidwesten Zuidwesten 6 - 14 m/s
UV-index 1 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 50% 0.4 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 76%
  • Dauwpunt Dauwpunt 9 °C
  • Bewolking Bewolking 66%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 9 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 5 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 6 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1013 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 14 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 1900 m
16:00 Lichte regen met een gedeeltelijk bewolkte lucht 30% 0.4 mm 13° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 9°
Matige wind uit het Zuidwesten Zuidwesten 5 - 12 m/s
UV-index 1 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 30% 0.4 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 81%
  • Dauwpunt Dauwpunt 10 °C
  • Bewolking Bewolking 45%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 9 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 10 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 5 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1013 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 12 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 1900 m
17:00 Verspreide wolken 13° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 9°
Matige wind uit het Zuidwesten Zuidwesten 5 - 10 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 10% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 78%
  • Dauwpunt Dauwpunt 9 °C
  • Bewolking Bewolking 23%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 9 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 20 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 5 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1013 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 10 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 1800 m
18:00 Verspreide wolken 13° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 10°
Matige wind uit het Zuidwesten Zuidwesten 4 - 9 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 79%
  • Dauwpunt Dauwpunt 9 °C
  • Bewolking Bewolking 28%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 10 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 25 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 4 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1013 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 9 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 1900 m
19:00 Verspreide wolken 11° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 9°
Matige wind uit het Zuidwesten Zuidwesten 3 - 7 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 84%
  • Dauwpunt Dauwpunt 9 °C
  • Bewolking Bewolking 44%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 9 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 20 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 3 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1013 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 7 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 1900 m
20:00 Gedeeltelijk bewolkt 10° Gedeeltelijk bewolkt
Gevoelstemperatuur 8°
Zachte wind uit het Zuiden Zuiden 3 - 5 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 89%
  • Dauwpunt Dauwpunt 8 °C
  • Bewolking Bewolking 65%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 8 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 25 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 3 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1013 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 5 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 1900 m
21:00 Gedeeltelijk bewolkt 10° Gedeeltelijk bewolkt
Gevoelstemperatuur 7°
Matige wind uit het Zuiden Zuiden 3 - 6 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 89%
  • Dauwpunt Dauwpunt 8 °C
  • Bewolking Bewolking 80%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 7 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 25 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 3 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1013 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 6 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 2000 m
22:00 Bewolking 11° Bewolking
Gevoelstemperatuur 7°
Matige wind uit het Zuiden Zuiden 4 - 8 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 20% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 90%
  • Dauwpunt Dauwpunt 9 °C
  • Bewolking Bewolking 100%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 7 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 7 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 4 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1012 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 8 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 2100 m
Lichte regen 23:00 Lichte regen met bewolkte lucht 70% 0.2 mm 11° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 8°
Matige wind uit het Zuiden Zuiden 4 - 8 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
23:00 Lichte regen met bewolkte lucht 70% 0.6 mm 11° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 8°
Matige wind uit het Zuiden Zuiden 4 - 8 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 70% 0.2 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 92%
  • Dauwpunt Dauwpunt 10 °C
  • Bewolking Bewolking 100%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 8 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 5 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 4 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1012 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 8 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 2000 m
24:00 Lichte regen met bewolkte lucht 70% 0.4 mm 11° Lichte regen
Gevoelstemperatuur 8°
Matige wind uit het Zuiden Zuiden 5 - 9 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 70% 0.4 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 94%
  • Dauwpunt Dauwpunt 10 °C
  • Bewolking Bewolking 100%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 8 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 4 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 5 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1011 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 9 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 2200 m

Luchtkwaliteit in Brasmenil vandaag

Detail
29
Acceptable O₃ (71 µg/m³)

Pollengetal

Detail
Pollengetal
Geen Bijvoet (0 #/m³)

Zonsopkomst en zonsondergang

Zonsopkomst 08:19 Zonsondergang 18:39
Eerste licht 07:46 Hoogste punt 13:30 Laatste licht 19:13
Lengte dag 10u 20m

Resterend daglicht 3u 45m

Maanskalender

Maa Din Woe Don Vri Zat Zon
22 Wassende Maan
23 Wassende Maan
24 Wassende Maan
25 volle maan
26 volle maan
27 volle maan
28 Afnemende maan
29 Afnemende maan
30 Afnemende maan
31 Afnemende maan
1 Afnemende maan
2 Afnemende maan
3 Afnemende maan
4 Afnemende maan

Wat voor weer is het in Brasmenil in oktober?

  • Gem, T.
    Gem, T.: 12 °C Max.: 15 °C Min: 8 °C
  • Regendagen
    Regendagen: 12 dagen
  • Neerslaghoeveelheid
    Neerslaghoeveelheid: 65 mm
  • Gem. wind
    Gem. wind: 14 m/s

Weer Grafieken

Video's

Hevige regenval veroorzaakt overstromingen in verschillende Franse steden
Hevige regenval veroorzaakt overstromingen in verschillende Franse steden