Weer Borgomasino

04:00 Maandag
Verspreide wolken
Verspreide wolken
17° Gevoelstemperatuur 17°
Wassende Maan Wassende Maan Licht: 73%
reloj Per uur Wisselend bewolkt in de komende uren
  • Vandaag 21 Sep Verspreide wolken 29° / 15° Zachte wind uit het Oosten 1 - 4 m/s
  • Morgen 22 Sep Verspreide wolken 26° / 16° Matige wind uit het Noordoosten 2 - 6 m/s
  • Woensdag 23 Sep Verspreide wolken 24° / 16° Matige wind uit het Noordoosten 4 - 8 m/s
  • Donderdag 24 Sep Verspreide wolken 25° / 12° Matige wind uit het Noordoosten 3 - 6 m/s
  • Vrijdag 25 Sep Verspreide wolken 24° / 12° Matige wind uit het Noordoosten 3 - 6 m/s
  • Zaterdag 26 Sep Helder 24° / 12° Zachte wind uit het Oosten 1 - 5 m/s
  • Zondag 27 Sep Helder 26° / 12° Matige wind uit het Zuidoosten 1 - 6 m/s

Het weer in Borgomasino vandaag

, 21 september

Weersverwachting voor Borgomasino morgen

22 september
04:00 Verspreide wolken 17° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 17°
Zachte wind uit het Noordwesten Noordwesten 1 - 2 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 82%
  • Dauwpunt Dauwpunt 14 °C
  • Bewolking Bewolking 42%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 17 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 20 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 1 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1022 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 2 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4400 m
05:00 Verspreide wolken 16° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 16°
Zachte wind uit het Westen Westen 1 - 1 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 81%
  • Dauwpunt Dauwpunt 13 °C
  • Bewolking Bewolking 44%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 16 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 20 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 1 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1021 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 1 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4400 m
06:00 Verspreide wolken 16° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 16°
Zachte wind uit het Westen Westen 1 - 2 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 79%
  • Dauwpunt Dauwpunt 12 °C
  • Bewolking Bewolking 37%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 16 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 16 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 1 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1021 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 2 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4500 m
07:00 Verspreide wolken 16° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 16°
Zachte wind uit het Noordwesten Noordwesten 0 - 2 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 78%
  • Dauwpunt Dauwpunt 12 °C
  • Bewolking Bewolking 28%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 16 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 14 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 0 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1021 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 2 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4500 m
Verspreide wolken 08:00 Verspreide wolken 17° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 17°
Zachte wind uit het Westen Westen 1 - 1 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
08:00 Verspreide wolken 17° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 17°
Zachte wind uit het Westen Westen 1 - 1 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 76%
  • Dauwpunt Dauwpunt 12 °C
  • Bewolking Bewolking 34%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 17 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 14 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 1 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1022 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 1 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4500 m
09:00 Verspreide wolken 19° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 19°
Zachte wind uit het Zuidwesten Zuidwesten 1 - 3 m/s
UV-index 1 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 68%
  • Dauwpunt Dauwpunt 13 °C
  • Bewolking Bewolking 21%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 19 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 20 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 1 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1022 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 3 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4500 m
10:00 Verspreide wolken 23° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 25°
Zachte wind uit het Zuidwesten Zuidwesten 1 - 3 m/s
UV-index 2 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 55%
  • Dauwpunt Dauwpunt 13 °C
  • Bewolking Bewolking 25%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 25 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 30 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 1 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1022 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 3 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4500 m
Verspreide wolken 11:00 Verspreide wolken 25° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 26°
Zachte wind uit het Zuidoosten Zuidoosten 1 - 3 m/s
UV-index 3 Zwak SPF: 6-10
11:00 Verspreide wolken 25° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 26°
Zachte wind uit het Zuidoosten Zuidoosten 1 - 3 m/s
UV-index 3 Zwak SPF: 6-10
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 47%
  • Dauwpunt Dauwpunt 13 °C
  • Bewolking Bewolking 40%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 26 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 35 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 1 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1022 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 3 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4400 m
12:00 Verspreide wolken 26° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 27°
Zachte wind uit het Oosten Oosten 1 - 4 m/s
UV-index 4 Zwak SPF: 6-10
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 44%
  • Dauwpunt Dauwpunt 13 °C
  • Bewolking Bewolking 44%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 27 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 30 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 1 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1022 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 4 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4300 m
13:00 Verspreide wolken 28° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 27°
Zachte wind uit het Oosten Oosten 1 - 4 m/s
UV-index 5 Zwak SPF: 6-10
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 42%
  • Dauwpunt Dauwpunt 13 °C
  • Bewolking Bewolking 42%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 27 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 35 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 1 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1021 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 4 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4200 m
Verspreide wolken 14:00 Verspreide wolken 28° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 28°
Zachte wind uit het Zuidoosten Zuidoosten 0 - 4 m/s
UV-index 4 Zwak SPF: 6-10
14:00 Verspreide wolken 28° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 28°
Zachte wind uit het Zuidoosten Zuidoosten 0 - 4 m/s
UV-index 4 Zwak SPF: 6-10
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 39%
  • Dauwpunt Dauwpunt 13 °C
  • Bewolking Bewolking 47%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 28 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 35 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 0 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1020 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 4 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4200 m
15:00 Verspreide wolken 29° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 28°
Zachte wind uit het Oosten Oosten 1 - 3 m/s
UV-index 4 Zwak SPF: 6-10
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 37%
  • Dauwpunt Dauwpunt 13 °C
  • Bewolking Bewolking 36%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 28 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 35 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 1 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1019 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 3 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4200 m
16:00 Verspreide wolken 29° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 28°
Zachte wind uit het Oosten Oosten 0 - 3 m/s
UV-index 2 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 36%
  • Dauwpunt Dauwpunt 12 °C
  • Bewolking Bewolking 31%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 28 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 35 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 0 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1019 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 3 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4200 m
Verspreide wolken 17:00 Verspreide wolken 29° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 28°
Zachte wind uit het Noorden Noorden 0 - 3 m/s
UV-index 1 Vrijwel geen SPF: nee
17:00 Verspreide wolken 29° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 28°
Zachte wind uit het Noorden Noorden 0 - 3 m/s
UV-index 1 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 35%
  • Dauwpunt Dauwpunt 12 °C
  • Bewolking Bewolking 37%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 28 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 35 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 0 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1018 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 3 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4200 m
18:00 Verspreide wolken 28° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 28°
Zachte wind uit het Noordwesten Noordwesten 0 - 2 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 45%
  • Dauwpunt Dauwpunt 15 °C
  • Bewolking Bewolking 45%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 28 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 35 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 0 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1018 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 2 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4200 m
19:00 Verspreide wolken 25° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 26°
Zachte wind uit het Oosten Oosten 1 - 2 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 51%
  • Dauwpunt Dauwpunt 15 °C
  • Bewolking Bewolking 46%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 26 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 35 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 1 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1018 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 2 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4200 m
Verspreide wolken 20:00 Verspreide wolken 23° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 25°
Zachte wind uit het Oosten Oosten 1 - 3 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
20:00 Verspreide wolken 23° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 25°
Zachte wind uit het Oosten Oosten 1 - 3 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 58%
  • Dauwpunt Dauwpunt 14 °C
  • Bewolking Bewolking 48%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 25 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 30 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 1 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1019 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 3 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4100 m
21:00 Verspreide wolken 22° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 22°
Zachte wind uit het Oosten Oosten 1 - 2 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 64%
  • Dauwpunt Dauwpunt 15 °C
  • Bewolking Bewolking 48%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 22 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 30 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 1 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1019 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 2 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4100 m
22:00 Verspreide wolken 21° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 21°
Zachte wind uit het Noordoosten Noordoosten 1 - 2 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 68%
  • Dauwpunt Dauwpunt 15 °C
  • Bewolking Bewolking 44%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 21 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 25 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 1 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1020 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 2 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4000 m
Verspreide wolken 23:00 Verspreide wolken 20° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 20°
Zachte wind uit het Noordoosten Noordoosten 0 - 1 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
23:00 Verspreide wolken 20° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 20°
Zachte wind uit het Noordoosten Noordoosten 0 - 1 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 71%
  • Dauwpunt Dauwpunt 15 °C
  • Bewolking Bewolking 25%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 20 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 25 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 0 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1020 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 1 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4100 m
24:00 Verspreide wolken 20° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 20°
Zachte wind uit het Noorden Noorden 0 - 1 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 73%
  • Dauwpunt Dauwpunt 15 °C
  • Bewolking Bewolking 11%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 20 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 25 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 0 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1020 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 1 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4100 m

Luchtkwaliteit in Borgomasino vandaag

Detail
40
Acceptable O₃ (99 µg/m³)

Pollengetal

Detail
Pollengetal
Hoog Ambrosia (50 #/m³)

Zonsopkomst en zonsondergang

Zonsopkomst 07:13 Zonsondergang 19:27
Eerste licht 06:44 Hoogste punt 13:21 Laatste licht 19:57
Lengte dag 12u 14m

Tijd resterend tot zonsondergang 3u 1m

Maanskalender

Maa Din Woe Don Vri Zat Zon
21 Wassende Maan
22 Wassende Maan
23 Wassende Maan
24 Wassende Maan
25 volle maan
26 volle maan
27 volle maan
28 Afnemende maan
29 Afnemende maan
30 Afnemende maan
1 Afnemende maan
2 Afnemende maan
3 Afnemende maan
4 Afnemende maan

Wat voor weer is het in Borgomasino in september?

  • Gem, T.
    Gem, T.: 19 °C Max.: 23 °C Min: 14 °C
  • Regendagen
    Regendagen: 10 dagen
  • Neerslaghoeveelheid
    Neerslaghoeveelheid: 110 mm
  • Gem. wind
    Gem. wind: 5 m/s

Weer Grafieken

Video's

Een enorme nachtelijke storm verandert de nacht in dag in Hanumangarh, India
Een enorme nachtelijke storm verandert de nacht in dag in Hanumangarh, India