Weer Barraux

14:00 Donderdag
Verspreide wolken
Verspreide wolken
25° Gevoelstemperatuur 26°
Radiación ultravioleta UV 4 Zwak
SPF 6-10
reloj Per uur Bewolkte lucht in de komende uren
  • Vandaag 24 Sep Verspreide wolken 26° / 14° Matige wind uit het Noordwesten 1 - 6 m/s
  • Morgen 25 Sep Verspreide wolken 26° / 13° Matige wind uit het Noordwesten 1 - 7 m/s
  • Zaterdag 26 Sep Verspreide wolken 28° / 15° Matige wind uit het Noorden 1 - 6 m/s
  • Zondag 27 Sep Verspreide wolken 29° / 15° Matige wind uit het Noordwesten 1 - 6 m/s
  • Maandag 28 Sep Verspreide wolken 28° / 16° Matige wind uit het Noordwesten 1 - 6 m/s
  • Dinsdag 29 Sep Verspreide wolken 30° / 16° Matige wind uit het Noordwesten 2 - 6 m/s
  • Woensdag 30 Sep Verspreide wolken 30° / 17° Matige wind uit het Noordwesten 1 - 8 m/s

Het weer in Barraux vandaag

, 24 september

Weersverwachting voor Barraux morgen

25 september
14:00 Verspreide wolken 25° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 26°
Zachte wind uit het Noorden Noorden 1 - 5 m/s
UV-index 4 Zwak SPF: 6-10
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 38%
  • Dauwpunt Dauwpunt 10 °C
  • Bewolking Bewolking 53%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 26 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 40 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 1 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1023 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 5 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4200 m
15:00 Gedeeltelijk bewolkt 26° Gedeeltelijk bewolkt
Gevoelstemperatuur 26°
Matige wind uit het Noordwesten Noordwesten 1 - 6 m/s
UV-index 3 Zwak SPF: 6-10
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 38%
  • Dauwpunt Dauwpunt 10 °C
  • Bewolking Bewolking 57%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 26 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 40 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 1 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1023 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 6 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4200 m
16:00 Verspreide wolken 26° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 26°
Matige wind uit het Noordwesten Noordwesten 1 - 6 m/s
UV-index 2 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 39%
  • Dauwpunt Dauwpunt 10 °C
  • Bewolking Bewolking 54%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 26 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 40 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 1 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1022 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 6 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4200 m
17:00 Verspreide wolken 25° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 26°
Matige wind uit het Noordwesten Noordwesten 1 - 6 m/s
UV-index 1 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 40%
  • Dauwpunt Dauwpunt 11 °C
  • Bewolking Bewolking 52%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 26 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 40 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 1 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1022 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 6 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4200 m
18:00 Verspreide wolken 24° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 25°
Matige wind uit het Noordwesten Noordwesten 1 - 6 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 45%
  • Dauwpunt Dauwpunt 12 °C
  • Bewolking Bewolking 52%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 25 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 40 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 1 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1022 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 6 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4200 m
19:00 Verspreide wolken 22° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 22°
Zachte wind uit het Noordwesten Noordwesten 0 - 4 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 58%
  • Dauwpunt Dauwpunt 13 °C
  • Bewolking Bewolking 41%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 22 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 40 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 0 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1022 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 4 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4200 m
20:00 Verspreide wolken 20° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 20°
Zachte wind uit het Zuidwesten Zuidwesten 0 - 3 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 61%
  • Dauwpunt Dauwpunt 12 °C
  • Bewolking Bewolking 52%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 20 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 40 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 0 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1022 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 3 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4100 m
21:00 Verspreide wolken 19° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 19°
Zachte wind uit het Zuiden Zuiden 0 - 3 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 64%
  • Dauwpunt Dauwpunt 12 °C
  • Bewolking Bewolking 45%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 19 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 35 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 0 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1022 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 3 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4100 m
22:00 Verspreide wolken 18° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 18°
Zachte wind uit het Zuiden Zuiden 0 - 4 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 67%
  • Dauwpunt Dauwpunt 12 °C
  • Bewolking Bewolking 32%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 18 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 35 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 0 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1022 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 4 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4100 m
Verspreide wolken 23:00 Verspreide wolken 18° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 18°
Zachte wind uit het Zuiden Zuiden 0 - 4 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
23:00 Verspreide wolken 18° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 18°
Zachte wind uit het Zuiden Zuiden 0 - 4 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 68%
  • Dauwpunt Dauwpunt 12 °C
  • Bewolking Bewolking 31%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 18 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 35 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 0 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1022 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 4 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4100 m
24:00 Verspreide wolken 17° Verspreide wolken
Gevoelstemperatuur 17°
Zachte wind uit het Zuiden Zuiden 0 - 3 m/s
UV-index 0 Vrijwel geen SPF: nee
  • Regen Regen 0% 0 mm
  • Vochtigheidsgraad Vochtigheidsgraad 69%
  • Dauwpunt Dauwpunt 11 °C
  • Bewolking Bewolking 32%
  • Gevoelstemperatuur Gevoelstemperatuur 17 °C
  • Zichtbaarheid Zichtbaarheid 35 km
  • Wind Wind - Gemiddeld 0 m/s
  • Luchtdruk Luchtdruk 1022 hPa
  • Mist Mist Nee
  • Wind - Vlaag Wind - Vlaag 3 m/s
  • Sneeuwgrens Sneeuwgrens 4000 m

Luchtkwaliteit in Barraux vandaag

Detail
36
Acceptable O₃ (90 µg/m³)

Pollengetal

Detail
Pollengetal
Laag Ambrosia (11 #/m³)

Zonsopkomst en zonsondergang

Zonsopkomst 07:25 Zonsondergang 19:30
Eerste licht 06:55 Hoogste punt 13:28 Laatste licht 19:59
Lengte dag 12u 5m

Resterend daglicht 5u 22m

Maanskalender

Maa Din Woe Don Vri Zat Zon
24 Wassende Maan
25 volle maan
26 volle maan
27 volle maan
28 Afnemende maan
29 Afnemende maan
30 Afnemende maan
1 Afnemende maan
2 Afnemende maan
3 Afnemende maan
4 Afnemende maan
5 Afnemende maan
6 Afnemende maan
7 Afnemende maan

Wat voor weer is het in Barraux in september?

  • Gem, T.
    Gem, T.: 14 °C Max.: 19 °C Min: 9 °C
  • Regendagen
    Regendagen: 13 dagen
  • Neerslaghoeveelheid
    Neerslaghoeveelheid: 132 mm
  • Gem. wind
    Gem. wind: 4 m/s

Weer Grafieken

Video's

Een orkaanverkenningsvliegtuig van NOAA vliegt het oog van de verwoestende orkaan Polo binnen
Een orkaanverkenningsvliegtuig van NOAA vliegt het oog van de verwoestende orkaan Polo binnen